Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Чувал външно ?

Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

:signw: здравейте колеги за много години. Гледах клипове на един стар чичка как си отглежда външно, зачудих се и реших да ви питам : Пича си копае дупката и слага в нея чувал 20 литров продупчен за дренаж отдолу и го пълни с почвения микс. Какъв е смисъла на чувала, каква роля играе ? Благодаря. :signw:
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Също видях ще слагам по 1 лъжица английска сол когато мога в началото и в цъфтежа четох че е добре тя май беше с магнезии ? А за калций в цъфтежа ли Да слагам само ? Както и тая английска сол в разрежа само или през цялото време?
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Ина здравей, знам че си от старите опитни кучета, ако можеш удари 1 рамо поне ти
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Това с чувала има повече негативи от позитиви.

ето ти инфото дето търсиш


viewtopic.php?f=9&t=322

viewtopic.php?f=9&t=321

viewtopic.php?f=9&t=13
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Goshkata1997 написа: 05 Яну 2021, 23:10 Ина здравей, знам че си от старите опитни кучета, ако можеш удари 1 рамо поне ти
Хаха, мерси, това ще да е комплимент😂Но тук колегите знаят повече, аз си карам по женски😅
Ами аз поне английска сол не ползвам. Навън трябва да си направиш хубава почва, да има торчица и зеолитче или камъчета, доломит, варовик или др , вермикулит, едър пясък или друго подобно в умерени количества. С каменните неща, а и навън особено никога няма такива недистици на
калций или магнезий. Английска сол може би за индор, но поне аз бих предпочела някое/няколко от горните, те дават такива микроелементи.Според мен тя не би трябвало да ти е необходима......
Внимателно забъркай богата почва, рохкава. чувала и аз не знам за какво го ползва "чичката", може нещо си при него да си е намислил...... В една голяма и широчка дупка може отрано да сипеш почвата и така, може с нещо полезно да се зарази рано пролетта или от есента и накрая като дойде време-бъцкаш☺️👍
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Благодаря ви и на теб Ина благодаря за мнението! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”