Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Поредния нов

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Здравейте, и Весела Коледа
Реших да опитам с първия си Grow взех палатка 60х120х180 лампа на marshydro tsl2000 карбонов филтър и един обдухващ вентилатор за вътре.Препоръчаха ми тази почва която е н
20201227_162154_copy_768x1024.jpg
а снимката + добавките но не съм сигурен дали да убогатя допълнително почвата и ако ДА какво да и добавя? Благодаря и весели празници.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

BuTaMuH написа: 27 Дек 2020, 16:51 Здравейте, и Весела Коледа
Реших да опитам с първия си Grow взех палатка 60х120х180 лампа на marshydro tsl2000 карбонов филтър и един обдухващ вентилатор за вътре.Препоръчаха ми тази почва която е н20201227_162154_copy_768x1024.jpgа снимката + добавките но не съм сигурен дали да убогатя допълнително почвата и ако ДА какво да и добавя? Благодаря и весели празници.


Думкай ги с тази почва, другия път просто не взимай за base почва на която пише "Light"
Така или иначе според мен всичките купешки изкарват по 30тина дни.
Разбира се, ако гледаш на 24/0 ще се израсходи по-бързо, но се надявам си прочел тук там, че автомати не са за начинаещи. А при фотопериодните ти трябва доста опит когато отглеждаш на 24/0.

В повечето случаи новите започват с храната от доста рано защото си мислят, че е по-добре.
А, ако си решил твърдо да обогатяваш разгледай продуктите на Гуанкалонг из гроушоповете виж кои са за вег фаза и добави и объркай добре.

При мен първите пъти хич не ми се получиха нещата(не казвам, че и при теб ще е така), но се допускат грешки и в повечетп случаи няма добри резултати. Така, че не се изхвърляй от към инвестиция, че бавно се избива :)

Вслушвай се в съветите на по опитните по време на процес, ще доведе до свеждане на грешките до по малък %.
Смесването и редът по който смесваш торовете е важен, мериш ПХ задължително и трябва да си ОК така :)

Съветвам да изчетвш малко теми на колеги за да придобиеш поне увереност. От много висене на "главите" на китките няма смисъл.
Обичай ги, но не им робувай.

Успех.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Благодаря за мнението...именно че точно авто ще гледам за пръв път, и то от мафията :( но съм ги взел независимо от лошите коментари към тях.auto Somango 3 и auto blueberry.мисля почвата да я смеся с малко пясък,зеолит,чкч и след това да ползвам стартовия пакет на advance.До няколко дена ще ги пусна и ще ъпдейтна
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

BuTaMuH написа: 28 Дек 2020, 16:11 Благодаря за мнението...именно че точно авто ще гледам за пръв път, и то от мафията :( но съм ги взел независимо от лошите коментари към тях.auto Somango 3 и auto blueberry.мисля почвата да я смеся с малко пясък,зеолит,чкч и след това да ползвам стартовия пакет на advance.До няколко дена ще ги пусна и ще ъпдейтна
Първата и най-голяма грешка вече си я направил (избора на семена и мястото от което си ги купил). Лошото е че нямаш намерение да я поправиш докато все още имаш време.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Sofia Cannabis грешката е сторена...затова не го приемам толкова навътре и не очаквам чудеса...сега ще поръчам от seedman но ще останат за 2 grow...този ще ми е учебен и събирам критики за да се науча от грешките си.а ако има на финала някакъв плод ще съм щаслив
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

BuTaMuH написа: 28 Дек 2020, 18:44 Sofia Cannabis грешката е сторена...затова не го приемам толкова навътре и не очаквам чудеса...сега ще поръчам от seedman но ще останат за 2 grow...този ще ми е учебен и събирам критики за да се науча от грешките си.а ако има на финала някакъв плод ще съм щаслив
Критики тук няма, само насоки и показване на проблеми които може да не си видял или си видял но не знаеш как да оправиш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Screenshot_20201229-093336_ABVbg.jpg
Ще взема да те послушам Sofia Cannabis ще изчакам престигането на новата реколта
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

:weed: Здравейте позакачаих нещата вече..очаквам семките до седмица да пристигнат.Относно влажноста не е ли малко висока без да има растения все още? Също така тези офис кошчета ги разпробих от всякъде надявам се да са достатъчни около 8-9литра са? Стартово мислих да бъдат 6 растения но нещо не ми се вярва да се съберат в тази палатка според вас с колко растения трябва да започна за да мога да се побера в палатката и да не се чудя какво да правя.
20210105_180633_copy_768x1024.jpg
Fake
Градинар
Градинар
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Ное 2019, 08:12
Has thanked: 407 times
Been thanked: 176 times

здравей, тези кошчета най добре неги ползвай ще ти прецакат целия гроу вземи си саксии и гледай отдоло да неса равни за да се отича добре водата това ти е по важно от влажността, успех
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Само да предупредя мушкатото може да има акари и др, а преди да започнеш отглеждането да го изкараш(ама и почва и саксия ужас хаха) всичко да изчистиш с препарат, кошчетата да измиеш и тн! 👍Защото е отврат като се заразят с някви от вкъщи паячета и гадинки. А от него вземи един резник ако искаш в един буркан и другото може да го разкараш направо или някоя баба да си го донареже.....☺️
Може да набуташ 4, 6 и повече, зависи и кога ги цъфнеш. Например мен 6 ми изглежда удобно за там.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”