Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първо отглеждане на Магически Гъби в торти от кафяв ориз и вермикулит

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Гъбите растат на стайна температура 18-20 градуса. Далеч от пряка сълнчева светлина. Без допълнително нагряване или осветяване. Буквално нищо друго не им се прави осве пръскане с вода 1 на ден. Не случайно приказката е: Расте като Гъби!
След леки подобрения добива се увеличава.
Гъби в пластмасова купа похлупени с найлонова торба за да играе ролята на "парник"
Гъби в пластмасова купа похлупени с найлонова торба за да играе ролята на "парник"
Гъби в пластмасова купа
Гъби в пластмасова купа
Много ме радват шапките им
Много ме радват шапките им
Красиво растящи гъби
Красиво растящи гъби
Тази красота показа после  още красиви видения
Тази красота показа после още красиви видения
Много е красиво да виждаш как расте нещо живо
Много е красиво да виждаш как расте нещо живо
расте ли та расте ли
расте ли та расте ли
расте и расте
расте и расте
гъби расте като гъби
гъби расте като гъби
отново расте
отново расте
гъби расте като гъби
гъби расте като гъби
расте та расте
расте та расте
гъби расте като гъби
гъби расте като гъби
Отново замъка :) Просто ми приличат на вълшебен дворец  с кули
Отново замъка :) Просто ми приличат на вълшебен дворец с кули
Торта с гъби
Торта с гъби
Гледка от горе
Гледка от горе
Замък от магически гъби
Замък от магически гъби
Много са красиви
Много са красиви
Торта с магически гъби :)
Торта с магически гъби :)
Торта с магически гъби
Торта с магически гъби
Бране (флъш) и сушене. <br />В следващите флъшове се подобряват неща в отглеждането и добива скача многократно (х2 - х3)
Бране (флъш) и сушене.
В следващите флъшове се подобряват неща в отглеждането и добива скача многократно (х2 - х3)
Бране (флъш) и сушене
Бране (флъш) и сушене
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Не изхвърлям тортата след бране!!!!! Една торта при добри условия може да роди 4-5 бранета (флъша), а накрая след последното бране с тортата при желание човек може да зарази с нея гора или компост :).
Обикновенно за 4-5 бранета гъбата изчерпва протеина от к. ориз. .
1-во бране на торта = добър добив
2-ро бране на тортата = най-висок добив. Това е така защото гъбата вече е превзела абсолютно всичко и е остановила изключително здрави връзки, а все още има много протеин в тортата от к.ориз
3-то бране = добър добив
4-то бране = среден добив. Това е така, защото гъбата вече е изчерпала повечето протеин от ориза и почва лека полека да се разпада и декомпостира. (тортата няма същата якост и стегнатос, като преди)
5-то бране = слаб добив. Гъбите вече са изчерпили всичкия протеин от ориза, самата торта променя цвета си от бяла в по-сива и запчова разпадане на тортата. От 5-тото бране добива е слаб, но е нещо! След 5-тото бране, тортата може да се използва за заразяване на "аутдор гъбна градина" в гората,

Тортите се подготвят по много лесен начин за следващо бране. Просто след като ги обере човек готовите гъби (като ги бере трябва да е със стерилизирани ръце/ръкавици) накисва тортата в съд с вода и оставя гъбната торта да престои 12 часа +.
След наблюдения на торти стояли във вода 4 - 6 - 8 - 12 -24 часа. Вярвам, че тортите трябват да се киснат във вода минимум 12 часа преди изваждането и поставянето им в кутията за нов растеж/бране. Защото при престоя си във водата, гъбата се "напомпва" с вода и след това се развива много по-добре, пуска повече добив и иска по-малко пръскане с вода.

Тук се вижда, че вече съм махнал памука от дупките на кутията. Това не е препоръчително, защото през дупките лесно могат да влязат кърлежи, фунгус гнатс ("виненки"), прах и други боклуци. Но и повечето свеж въздух им се отрази добре.

Не съветвам никой да го прави!
гъби
гъби
Сухи магически гъби
Сухи магически гъби
&quot;Рестартиране&quot; на торта с гъби и подготвянето и за нови бранета.
"Рестартиране" на торта с гъби и подготвянето и за нови бранета.
След като от тората се оберат гъбите (флъш / бране). Торта се подготвя за ново бране (една торта при правилно отглеждане може да даде до 4-5 бране). &quot;Рестартиране&quot; на торта с  псилоцибинови гъби се случва, като тортота  след бране се накисне за 8 - 12 -24 часа. (Смятам, че времето за накисване във вода трябва да е минимум 12 часа)
След като от тората се оберат гъбите (флъш / бране). Торта се подготвя за ново бране (една торта при правилно отглеждане може да даде до 4-5 бране). "Рестартиране" на торта с псилоцибинови гъби се случва, като тортота след бране се накисне за 8 - 12 -24 часа. (Смятам, че времето за накисване във вода трябва да е минимум 12 часа)
От друг ъгъл торти с псилоцибинови гъби
От друг ъгъл торти с псилоцибинови гъби
Пет торти с гъби в пластмасова кутия
Пет торти с гъби в пластмасова кутия
Торта с псилоцибинови гъби в пластмасова кутия
Торта с псилоцибинови гъби в пластмасова кутия
От друг ъгъл
От друг ъгъл
От друг ъгъл торти с псилоцибинови гъби
От друг ъгъл торти с псилоцибинови гъби
5 торти с псилоцибинови гъби
5 торти с псилоцибинови гъби
Торта от близо
Торта от близо
Торти с псилоцибинови гъби
Торти с псилоцибинови гъби
Прикачени файлове
От друг ъгъл торти с псилоцибинови гъби
От друг ъгъл торти с псилоцибинови гъби
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Благодаря за изчерпателния отговор. :) Иначе съм говорил с приятели с гъбките и имам едни проблеми и ми казаха че от гъбките може да ги реша но се отказах да бера по горите по добре да изчакам месец два докато си намеря от някъде и все пак и вас да ви попитам то си е лично ама тука ше ме разберете нема да кажете тъп наркоман.... имам проблем с синтетичната дрога незнам дали съм точно зависим но си казвам спирам и след 1 месец пак същата история пак спирам пак почвам и бих искал да опитам дали ще има ефект и съм доста по склонен да пробвам с гъбки пред LSD все пак ми се струва по нормално..
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

djpanda23 написа: 29 Дек 2018, 13:32 Благодаря за изчерпателния отговор. :) Иначе съм говорил с приятели с гъбките и имам едни проблеми и ми казаха че от гъбките може да ги реша но се отказах да бера по горите по добре да изчакам месец два докато си намеря от някъде и все пак и вас да ви попитам то си е лично ама тука ше ме разберете нема да кажете тъп наркоман.... имам проблем с синтетичната дрога незнам дали съм точно зависим но си казвам спирам и след 1 месец пак същата история пак спирам пак почвам и бих искал да опитам дали ще има ефект и съм доста по склонен да пробвам с гъбки пред LSD все пак ми се струва по нормално..
Брат, аз съм употребявал синтетична дрога (амфети, пико, хапове и много други работи) и ти казвам от личен опит - няма смисъл.
Синтетичната дрога само разрушава и изпилява (буквално) тялото и съзнанието, и една камара пари отива на вятъра/в ноздрата, но все пак важното е да ти харесва това, което правиш с тялото си. Лошото е че вече в повечето случай дрогите ги мешат/смесват с "мешилки"/пълнеж за обем/тегло/пари и това което си купуваш доста често се оказва, че не е това, което си мислиш, че купуваш, а доста често "мешилките" са по-вредни от самата дрога. (все пак не се знае може да имаш добър източник, аз просто така си говоря от личен опит) Ако не е тайна, ти каква синтетика ползваш? Тук няма да те нарекат наркоман или да те упрекват / съдят, защото голяма част от хората тук са причинявали същите или подобни неща на телата си. Знаеш ли, аз съм бил в същата ситуация, като теб и какво се случи при мен. Спрях да се срещам с "приятелите" ми с които шмърках и изведнъж спрях да друсам. В същност се изолирах доста от хората и това ми помогна да отказа синтетиката. Защото, когато се срещнех с някой "приятел" той ми казваше дай да те почерпя една линия за да ми покаже какъв материал има или просто за да ме почерпи. Или ми казваше дай да си направим "партия" и като си правехме партия, дилърите по онова време бяха дащни и материала беше по-чист (сега незнам как е нито едното, нито другото) и като даде някоя грамадна бучка или кристал за 20 лева(всеки дал по 10 лева), то нямаше спане 1 седмица и за мен и за "приятеля/приятелите те". Обаче без 1 линия може, но само с 1 линия не ... или поне такива бяха времената. Отказването на синтетичните наркотици ме направи много по-силен и здрав физически, психически и волево. Волята ми стана много по-голяма и започна да се проявява дори в най-обикновенни неща от битието.

Ако употребиш синтетика заедно с гъбите, най-добрият вариант ще е ако не получиш никакъв ефект/трип от гъбите... , защото в комбинация с някой хапове може да стане страшна пържилка. Примерно амфетамините потискат ефекта на гъбите и ЛСД-то. Преди години употребявах всякакви работи. (не се хваля, това не си е за хвалене, а просто споделям) Преди години на два пъти имах случай да взема ЛСД докато съм на амфети или амфети и пико. (тогава употребявах синтетика) 0 ефект от ЛСД и 2-та пъти, нищо не видях и нищо не усетих. (то може и толкова да е било LSD, но приемам, че вината е била в мен, а не в ЛСД-то) Почувствах се много глупаво, като научих, че когато ги употребяваш заедно (амфети/пико с ЛСД) няма ефект от ЛСД-то. Но човек се учи и благодарение на Канабиса/ Гръсти / Трева/ Коноп (една Сатива доминант) отказах синтетичните наркотици преди години. След случката с амфетите/пикото и ЛСД–то около 7 години си търсех ЛСД. (ЛСД се получава по полусинтетичен път от алкалоиди на моравото рогче (натурална гъба) и LSD няма токсични или пристрастяващи ефекти върху човешкият организъм) Дали "боговете на ЛСД-то" ми се бяха разсърдили и заради това ме избягваше (LSD) или ЛСД-то по това време много трудно се намираше (то и сега трудно се намира), не знам, но почаках докато отново се докосна до ЛСД. Следващата ми среща с ЛСД този път вече не употребявах синтетика от години и само от приблизително 100-150 микрограма ЛСД (никога не може да си напълно сигурен, колко точно вземаш) ефекта беше много мощен, имах 20 часа трип (с отпускането) и беше невероятно приятно изивяване . Изживяването беше незабравимо, живото променящо и заради това много се зарадвах след това, като съпругата ми се съгласи да трипваме заедно на ЛСД. Просто, когато 2 човека (или повече) вземат от накой халюциногенн по време на трипа хората се свързват по-силно...


Гъбите са нещо свещенно. Към тях трябва да се подхожда с уважение, иначе могат да ти се "разсърдят" и да ти "играят шамари". Много здраво "шамарят" така, че към тях човек трябва да се отнася с огромно уважение и внимание. Представи си, че общуваш с нещо много могъщо и много старо(на милярди години и това създание събирало през всикото това време информация от милярди живота едновременно... ). Веднъж бях неуважителен и самоуверен, като си помислих, че гъбите няма да имат такъв силен ефект над мен, защото вече бях трипвал мноого скоро преди няколко дни с висока доза (имах няколко поредни трипа в малък интервал от време) и бях изградил толеранс, а и имах опит от преди това с халюциногените. Реших, че ще ми дойде "слаба" дозировката и бях нагъл, самоуверен и неуважителен. Изядхо приблизително равно количество на около 100-110 грама свежи магически гъби. Всъщност ядох да речем около 80-90 грама пресни, а останалите сухи. Абе над 100 грама спрях да ги смятам и тегля, но не бяха повече от 120 грама! Имах няколко прясно обрани торти и имах още свежи гъби, а имах още 2 торти за бране, но си казах, няма да ги ям, това вече е прекалено! (в смисъл в един момент гъбите постоянно растът и плододават и човек бере всеки ден.... то това няма изяждане )То и предното беше прекалено. (някой хора и от по-малко са полудявали) Гъбите направо ме "набиха" за наглото ми отношение, и ме питаха "ТОВА ДОСТАТЪЧНО СИЛНО ЛИ Е ЗА ТЕБ?". Буквално пластове от съзнанието ми ссе разпадаха и преправяха. Буквално усещах, как нещо се случва в мозъка ми, как се движи и променя, как ми "бута буталата". (Бях прекалил! Никой не съветвам да прави такова нещо! Това може да побърка някой) Няколко часа трипвах в леглото си без да мръдна, а като станах бях много изплашен ама много... чувах някакви страшни звуци, които ме плашеха. Имах чувството, че цялата къщата вибрира и ще се събори. Светнах крушките на всякъде и дори се показах на вън да проуча какво става. Чувах такъв шум и вибрации, все още продължаваха и имах усещането, че всеки момент ще падне къщата и трябва да направя нещо. Почнах да си мисля сигурно това са рокери(халюцинации), които карат в кръг около къщата и искат да я съборят. (към рокерите нямам нищо против или негативно, а дори са ми симпатично. Просто звука и вибрацията все едно беше на "ято" мотористи с мощни мотори и имах такива халюцинации). След няколко минути останових, че страшните звуци идват от Комар в стаята (и комарите на вън извън къщата) и Хладилника през 2 стаии. Толкова много съм чувал (засилил се беше слуха ми), че звука на комара в стаята го чувах като рев на двигателя на мотор на Харли Дейвитсън, и толкова много ме е изплашил от неизвестното. Радвам се на рокерите за Свободния Дух, радват ме и машините, които карат, изпитвам страхопочитание към моторите. Така, че е странно, че точно това ми е изкарало съзнанието ми за да ме плаши. Но всичко беше от комарите и хладилника. Всъщност на гъби ние чуваме "както попринцип чуваме, както тряба". Въпреки тежкият и страшен трип изкарах много положителни неща от него след като се успокоих и нещата се преобразуваха в спокоиствие, еуфория, наслада след като се успокоих. Осъзнах, че "Човек може да се изплаши от Комар", от неизвестното, от "шума на страшното", което не вижда, а то дали всъщност е страшно не се знае :) След, като се поуспокоих малко и почна да ме отпуска седнах на лаптопа и цяла нощ си писах с един човек от фермата, които много ме успокои и съм му много благодарен. Пика на трипа беше отминал вече и гъбите ме "отпускаха", но човека с когото си писах ми спомогна за допълнитолно положителен ефект от гъбите, както за осъзнаването и разкриването на някой неща. Човека не го познавам лично и до ден днешен не го познавам, но някакси трипа ме свърза с него по начин по които не мога да опиша с думи, вярвам, че и той го е усетил въпреки, че онази вечер той не е бил на халюциногенни и е бил на разстояние от мен. Вярвам, че не случайно онази вечер си писахме, точно когато съм се наял на голяма доза с гъби ...
След страшната част, трипа изцяло се промени към положителен и изпитвах неуписуема радост и щастие.
Комари не харесвам, но след тази случка още повече не ги харесвам, това важи и за хладилниците. Пределно ясно ми е, че комарите са важно и ключово звено от Природата. След случката подарих хладилника от къщата и започнах да ползвам други техники за да си съхранявам храната. Това ме накра да се чувствам по-добре, а и сметката за кота ми спадна :D


Не случайно едно време Шаманите са боравели с гъбите (както и с другите ентеогени) и Шамана на племето ги давал на останалите членове на племето само в определени моменти, ситуации и/или ритуал. (предимно Шамана е употребявал гъбите ;) В някой племена в определен сезон шамана е идвал в "колиба" по колиба и им е давал гъби. В други племена от гъбите яде само шамана и след това пикае в съд в които събира халюциногенната си урина, урина от която пият останалите от племето за да се надрусат и те . (ако са искали да се друсат - това е бил начина) Ах, каква малка маймуна е бил Шамана. :D

Ако искаш да се наядеш с гъби и да има ефект от тях за да усетиш нещо свръхестественно, свързващо, уникално, изцеляващо (отказващо наркотиците) е препоръчително да спреш синтетиката за 1 седмица, да спреш алкохола за 1 една седмица, да спрех кафето за 1 седмица и поне от няколко дни да не си пушил коз. Ако не можеш по 1 седмица поне 1-2 дни минимум без тези неща, защото в противен случай може да не усетиш нищо. (от което няма смисъл) Гъбите се ядът на гладен стомах (минимиум ) 4 часа от последното ядене на храна. Най-лесният начин за по-дълъг глад е вечер си правиш лека вечеря и сутринта като си се наспал са минали над 8+ часа, и след като минеш през тоалетната за да разстовариш "самосвала" в тоалетната... си приготвяш всичко (много вода, лека ХУБАВА НАТУРАЛНА ХРАНА !, няколко свити бибани ) и като огладнееш джаскаш .
Задължително да си в настроение (да си на кеф) и за дължително трябва да си в позната ситуация. В противен случай шансовете за лош трип са доста големи. Гъбите засилват усещанията. Ако си щастлив ще изпиташ Рай, ако си нещастен ще изпиташ Ада.
Ако видиш нещо страшно веднага променяш средата. Тоест ако си бил на тъмно отиваш на светло, ако си бил на светло отиваш на тъмно. Ако си бил на тихо, си пускаш любимата песен. Ако не можеш да се фокусираш на екрана/клавиатурата (нормално е запази спокойствие ) и почни да си пееш, колкото и фалшиво да пееш, дори и да не знаеш нито 1 текст на песец. Почваш да пееш дори и само 1 коплет от дадена песен да знаеш, или само 1 изречение или си измисляш своя песен... просто гласа ти те успокоява. Собственият ти глас е едно от нещата с които си свикнал най-много, нещо което те успокоява и при започването на пеенето се изменя и цялата вибрация и потичат красиви халюцинации, които те вадят от лошия трип.

Аз преди ядене на гъби правя минимум 24 часа глад. На мен не ми е трудно да гладувам, така че лесно се справям тази част. Колкото повече гладуваш преди трипа, толкова повече изчистваш Тялото и Съзнанието си, и след това е ефекта е много по-силен и голям.

Буквално на един и същи човек, една и съща дозировка в зависимост дали ги яде на пълен стомах, на ял преди 4 часа, ял преди 8 часа или гладувал 24+часа, разликата в ефекта ще от нищо като ефект магаре (нищо не усещаш и не виждаш), през еуфори до Космос и разходка с Твореца.

За уникална разходка с магическите гъби, която ще промени живота ти към по-добро и ще направи по-добра версия на Теб, ТИ трябва да направиш първата крачка и да не употребяваш синтетика 1 седмица или поне няколко дни.

Добре си решил да не береш от гората гъби, защото наистина има много отровни с които човек може да ги обърка! (особено ако до сега не си е имал работа с гъби) Но да знаеш, че не е нужно да ги отгледаш за да ги употребяваш. В Холандия гъбите са легални и се продават във smartshop-те (нещо, като кофишопа, но за гъби, билки, "хапчета" и други такива неща).
Всъщност тези смартшопове продават и изпращат гъби( магически трюфели/ magic truffel ) и до други държави, като предварително проверяват законовите норми за държавата за която ги изпращат. Нали знаете, че всичко е в четенето на закона. От сматшоповете са намерили "вратичка" в закона, като продават свежи магически трюфели. Как така продават магически трюфели? Трюфела и гъбата са част от едно цяло "създание", като трюфела е подземната част, а гъбата е надземната част. (двете имат своите изключително важни роли)
Гъбите докато са пресни съдържат Psilocybin/ Псилоцибин, които не е нелегален, защото е натурален продукт на Природата. Нелегален е Psilocin / Псилоцин, кото се получава от разграждане на Псилоцибин от стомашните сокове (киселини)., както в изсушено състояние или в екстракти. Другото е, че в закона пише, че са забранени надземната час на гъбите (плодните тела), но нищо не е споменато за подземната част на гъбите (Трюфелите). По този начин Холандците намират вратичка в собственият си закон, както и в този на много държави.
Смартшоповете продават пакети с гъби по средно 15 грама (понякога слагат и повече количество 16-17-20-22 и т.н. ) в един пакет и го продават за 15 грамов, но си е чист бонус, че е повече. Средна цена на "15" грамов пакет в холандски смартшоп е между 10-25 евро. Цената зависи от търговеца (надценката), но и от щама на трюфелите. Защото различните трюфели имат различен ефект, сила ,визуални халюцинации, и т.н., но и растат за различно време и добива им е различен. Обикновенно по-силните сортове са по-скъпи.
Силата им я измерват по 5 бална или 6 бална скала. Добър щам трюфели за начинаещи психонавти е Psilocybe Tampanensis, които е открит за първи път в Тампа, Флорида през 1977 г. Psilocybe Tampanensis е известен главно под името "Философски камък" и не случайно носи това име. Силата на Psilocybe Tampanensis е средна. (сила 3 - 3.5 от 5(6) бала ) От него се получават много красиви визуални халюцинации, плавни и нежни, дава чувство за свързаност с Природа, Хора, Вселена и т.н. . Нищо, че са средна сила в големи дози могат да те "нашамарят" така, че и с тях не трябва да се прекалява.
Да не говорим, че на места като Канада въпреки, че е забранено продажбата на магически гъби е разрешено продажбата и отглеждането на спори и гроукитове за лична употреба. Много ме радват канадците! В България гроукитовете са забранени от закона и ги ловят на границата. (много голям е шанса) Обаче някой смартшопове продават спорите отделно, и стерилизиран гроукит (торба / кугия) готов за икунолиране примерно с Рейши. Двете неща по отделно не са нелегални, спорите могат да се наблюдават с микроскоп, а гроукута да се ползват за други гъби. Нищо, че са от един изпращач и един получател, те могат да са за различни цели! :)
Трюфели и гъби
Трюфели и гъби
mushroomsandtruffels-min.jpg (64.98 KiB) Преглеждано 3378 пъти
Още по-забавна е ситуацията със спорите, защото спорите за магически гъби са легални почти в целият Свят, поради няколко причини. Първо спорите не съдържат нито псилоцин, нито псилоцибин. (забранени от закона съставки )Втора причина да са легални спорите за продажба/копука е защото много миколози ги ползват за микроскопски анализи и проучвания. Миколозите са големи манияци, някой от тях колекционират щамове с гъби... и са направо "луди" на тази тема. (все едно събират ценни марки, монети, кактуси, буболечки, но те колекционират щамове с гъби) Някой миколизи правят изключително важни и сериозни проучвания със щамовете. (проучвания които подобряват изхранването, живота и здравето на човечеството) Mога да ви дам над 10 причини от микробиологична гледна точна, защо псилоциновите гъби са по-добри за проучвания и изследвания пред не псилоциновите гъби, и тук няма нищо общо халюциногенният им ефект, а просто Майката Природа е съсздала псилоциновите гъби да са по-бързо растящи, по-бързо развиващи се, по-агресивно колонизиращи, по-издържливи към болести и зарази, и поради тези причини и други псилоциновите гъби са любими за наблюдение на много миколози.

Още веднъж да припомни най-важното. Ако ядеш гъби преди това си правиш пауза от синтетичните наркотици, хапове, лекарства, алкохол, кафето и тревата. (дори бирата е алкохол и не трябва да се употребява) Употребяват се на празен и гладен стомах.
Единственната дрога, която можеш да употребяваш по време на трипа с гъбите е канабис / трева / коноп / гръсти / grysty / grysti, но можеш да пушиш след като трипа е започнал и е хубаво да е започнал пика. Защо можеш да пушиш трева по време на трипа, а не преди това? Защото Канабиса успокоява и понижава ефекта на трипа. Канабиса успокоява гладката мускулатура, както и понижава рефлекса на тялото за повръщане. При силен трип, ако се напушиш с трева ще смегчиш трипа. При средно силен трип канабиса оказва полижителен ефект и е много приятно (или поне на мен ми е много приятно да се напушвам), но при много интензивен и силен трип, ако се напушиш може да не искаш да погледнеш трева / пушек / дим много дълго време (направо може да те откаже от тревата). Тревата е добре да я свиеш преди да започнеш трипа, защото по време на трипа е възможно да не може да си свиеш. (много зависи от интензитета на трипа, защото в един трип може да си напълно в кондикция и да се движиш, а в друг да не можеш да минеш 10 метра) Всичко зависи от дозировката, дрогата и организма .

Не те стимулирам да употребяваш каквито и да е забранени вещества от закона. Това ти го споделям само за да те информирам и ако някой ден употребиш нещо да намалиш вредите от дрогата. :)

:bong: : Google :
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Далеч от перфектните условия :)
koziknatataa-min.JPG
kozinka-min.JPG
Светлина :D
Светлина :D
Светлина
Светлина
shrooom2-min.JPG
shrooom3-min.JPG
shrooom4-min.JPG
shrooom5-min.JPG
shrooom6-min.JPG
shrooom7-min.JPG
shrooom8-min.JPG
shrooom9-min.JPG
shrooom10-min.JPG
shrooom11-min.JPG
shrooom12-min.JPG
shrooom13-min.JPG
shrooom14-min.JPG
shrooom15-min.JPG
Канабис, Коноп, Гръсти, Марихуана, Weed, Grysti, Grysty, Магически гъби, Псилоцин, Псилоцибин, psilocybin cubensis, халюцинации, медицина, лекарство, растения, лечебни
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Вълшебно красиво ми е как се развиват гъбите. Радост и спокойствие е да ги наблюдаваш.
Прикачени файлове
shrooom30-min.JPG
shrooom29-min.JPG
shrooom28-min.JPG
shrooom27-min.JPG
shrooom26-min.JPG
shrooom25-min.JPG
shrooom24-min.JPG
shrooom23-min.JPG
shrooom22-min.JPG
shrooom21-min.JPG
shrooom20-min.JPG
shrooom19-min.JPG
shrooom18-min.JPG
shrooom17-min.JPG
shrooom16-min.JPG
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Обсъждам с вас нещо за което съм напълно сериозен и буквален в това. Нашия блясък, нашата уникалност, това което сме ние Хората е благодарение на симбиозата на Хората между Растенията, Гъбите, Бактериите и Животните, като ние създаваме условия за тяхното съществуваме и в замяна освен останалите благини,които ни дават, връзката с тях ни дава истинска информация какво ще е времето, за кого трябва да се ожениш и много други неща. Информацията се предава двупосочно, чрез екзо феромони и вибрации. Медиатора на този обмен на информация е Природата.
Хората са приели принципа на състезанието, че най-силният оцелява, но тази доктрина НЕ РАБОТИ! Тя РАЗРУШАВА всичко и всички, включително и нас самите, застрашава от изчезване не само останалите видове, но и нас самите. Правилният начин или по-точно начина на Природата е Видът да стане най-нужен на останалите видове. Видът които може да извършва енергиен обмен със своите "съседи" е успешният. Природата стимулира сътрудничеството, зависимост и адаптация, това е правилната евулицонна стратегия използваща естествени техники за справяне с предпоставените проблеми. Да, има мутации и селекции, но са продиктувани от търсенето на оператори. При еволюционните алгоритми, операторите се прилагат в цикъл. Поколението е повторението на цикъла. Секвенцията на поколенията продължава, докато се изпълни критерий за прекратяване. В този ред на мисли много уникални места, като Амазонските Дъжовни Гори, Пирин и много други стари и свещенни гори са застрашени от изчезване. Това са уникално ценни места, не само за Земята, а за цялата Вселена. Места на които биоразнообразието е ключов фактор. Трябва да се направи нещо спешно за опазване на биоразнообразието, за опазването на тези гори или създаването на нови. Нямам време от деситилетия (50, 20, 10 години), това са нереални срокове. Трябва да се направи нещо СЕГА. Промяната трябва да започне от днес. за да можем да подобрим положението до 2-3 години. Лесно е, просто всеки трябва да засее по дръвче. Нямате възможност да засеете дърво? Има още по-лесен метод, след като изядете някой плод събирате костилката (Семето) и, когато сте сред Природата ги забодете в Земята, дори само да ги разхърляте със шепа е напълно достатъчно. Останалото го оставете на Природата. Това е много по-добрър край/начало на костилките / семките вместо да отидат в коша / боклука.
Прикачени файлове
shrooom47-min.JPG
shrooom46-min.JPG
shrooom45-min.JPG
shrooom44-min.JPG
shrooom43-min.JPG
shrooom42-min.JPG
shrooom41-min.JPG
shrooom40-min.JPG
shrooom39-min.JPG
shrooom38-min.JPG
shrooom37-min.JPG
shrooom36-min.JPG
shrooom35-min.JPG
shrooom34-min.JPG
shrooom33-min.JPG
shrooom32-min.JPG
shrooom31-min.JPG
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Подобрих неща в осветлението. В процес на писане :roll:
Прикачени файлове
micos-min.JPG
micos26-min.JPG
micos24-min.JPG
micos23-min.JPG
micos22-min.JPG
micos21-min.JPG
micos20-min.JPG
micos19-min.JPG
micos18-min.JPG
micos17-min.JPG
micos16-min.JPG
micos15-min.JPG
micos14-min.JPG
micos13-min.JPG
micos12-min.JPG
micos11-min.JPG
micos10-min.JPG
micos9-min.JPG
micos8-min.JPG
micos7-min.JPG
micos6-min.JPG
micos5-min.JPG
micos4-min.JPG
micos3-min.JPG
micos2-min.JPG
micos1-min.JPG
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Защо не сложиш няколко сантиметра мокър перлит в парника? Така няма да има нужда да пръскаш всеки ден.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Евала мерси много тва е супер важно инфо за гъбите иначе нямам проблем да спирам синтетиката за какъвто и да е период просто май трябва и аз да спра да се виждам с някой приятели че от там идва проблема ама то горе долу почти всички приятели познати си взимат иначе взимам амфети пико бонбони кристал кокаин дори когато имам повече пари ми харесва да пуша кока ама вече не тва съм го спрял отдавна че е за милионери :D иначе от горе долу 6-7 години си взимам на периоди по доста голямо количество дрога а съм на 21....дори мислех да заминавам за чужбина за известно време но съм решил твърдо тая година да опитам да си отгледам мой си цветя и няма да е със заминаването а за гъбките тея трюфели си ги поръчвам с те се ядът и хващат така ли ако е така направо супер че няма да се занимавам да си търся тва е много добре просто тревата е единственото нещо което май още ме държи здрав психически аз даже като пропуших си мислех че тва е нещо което ме прави много умен викам гледай тия мойте набори немат акъл аз как мисля хаха ама верно като пропуших станах по отворен някак. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”