Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първо отглеждане на Магически Гъби в торти от кафяв ориз и вермикулит

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
sugerman
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Яну 2021, 20:11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Focktor написа: 18 Апр 2021, 21:52
sugerman написа: 18 Апр 2021, 19:13 Крайно време е някой от по-опитните да нарапви тек за направата на агар. Аз бих се заел да кача малко снимки като се опитам да си направя скоро за пръв път. Това, което ме спря до сега , е че съм се навил да си купя тенджера под налягане. Вие какви използвате ? Става ли с по ефтини ? И някой пробвал ли е no pour agar със стерилизиране на котлона на пара ?
това видео дето съм го сложил невидимо ли е?
Като цяло това видео и този пич са ме подтикнали да се интересувам от агара и да започна евентуално да работя с него и съм го гледал доста преди да намеря сайта, Честно казано. Мислълта ми беше, че ще е готино някой да се зариби да направи тек на български със снимки и споделяне на опит. :)
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Ще направя,като намеря малко време ;)
sugerman
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Яну 2021, 20:11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Focktor написа: 18 Апр 2021, 21:53 Всички тенджери над 15psi стават,стига да побира това което искаш да стерилизираш,и спазваш упътването.
Да всъшност това ме объркв, че в щатите измерват в PSI, а тук и в по-голямата част от света в KPA и не мога да намеря никъде, където продават тенджери под налягане да иа характеристика за налягането... А аз искам да си взема един път една за да я използвам дълго време, а не да съжалявам, че съм я взел защото не ми върши подходяща работа. Та въпроса ми е как разбираш дали подържа 15 PSI ? И каква е твоята ?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Как сте с руския език? Съкратен запис на лекция за представянето на новата книга на М. Вишневски „Грибы и секс“ (Гъби и секс) . Мухоморки, псилоцибинки и трюфели. Психаделичен секс. Сексуални видения на гъби. Естествена еротика на гъбите. Сексуални мотиви на митовете и легендите за гъбите и т.н..
https://www.youtube.com/watch?v=b3IZLUiDzmQ
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

sugerman написа: 19 Апр 2021, 16:49
Focktor написа: 18 Апр 2021, 21:53 Всички тенджери над 15psi стават,стига да побира това което искаш да стерилизираш,и спазваш упътването.
Да всъшност това ме объркв, че в щатите измерват в PSI, а тук и в по-голямата част от света в KPA и не мога да намеря никъде, където продават тенджери под налягане да иа характеристика за налягането... А аз искам да си взема един път една за да я използвам дълго време, а не да съжалявам, че съм я взел защото не ми върши подходяща работа. Та въпроса ми е как разбираш дали подържа 15 PSI ? И каква е твоята ?
влизаш в емаг примерно,пишеш тенжера под налягане и гледаш литри,модел,повече защити по-голямо налягане. примерно...lol
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Здравей Citizen, исках да те питам дали знаеш какво е наказанието, защото пишеш че от няколко години са забранени в България гъбите.
Също така се чудех дали познаваш лично човек с депресия на когото са помогнали, понеже винаги дават че най силното им действие е антидепресивно.
На мен преди няколко години когато ме удари депресия, се оправих с големи количества чай от жълт кантарион.Както и да е, има клипче в ютуб с Jordan Peterson, той казва че при около 10% от хората изживяването било много лошо.А при някаква част от останалите положителното въздействие е продължило до шест месеца.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”