Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2021 / Outdoor Season 2021 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Noname212 написа: 24 Окт 2021, 17:30
Sofia Cannabis написа: 24 Окт 2021, 01:25
Noname212 написа: 23 Окт 2021, 22:12

Мнение за торове и за сорт (кила са ни минали през рацете не сме балъци :) )
Знаем някои работи просто реших да се допитам
Тук хваленето става със снимки.

С каква вода ще поливате колко ЕС или РРМ и какво рН? Какъв е плана за отглеждане - директно в земята или в сакися, отвън или в оранжерия?
До 3тата седмица ще ги даржим вътре зависи от времето дали ще са на лампа. За вода не знам не съм запознат със тва. Плана е 4 по 25 или 5 по 20 на различни места плантаций. Местата ги имаме, на няколко периметара имаме поставени камери и термо камери за да следим всичко. Имаме подготовка ама нямаме опит. :D
Аз на 7-9 растения индор се озорвам с поливане горе долу час и нещо минимум, докато приготвя разтвор, измеря ПХ и така нататък. Без да знаете и основите не знам къде сте тръгнали. Как по-точно са ти минали кила през ръцете като казваш, че нямате опит?
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Criminal написа: 25 Окт 2021, 11:20
Noname212 написа: 23 Окт 2021, 20:11 Здравей те мислим с едно приятелче да направим плант от 50 до 100 фенимизирани семки. Става въпрос за външно гледане във най южнана част от страната. Целим се във максимална реколна искаме съвети за торове препарати съвети за сортове с най галеми добивания. За пръв път ще ни е и какво мислите за seed city като за закопуване на семки. Питам от сега за да се подготвим. Благодаря предварително
Дори и да ги изкарате всичките,какво ще правите с материала от 100 разтения с макс. добив ако не е тайна? Задал си въпроса по мн. тъп начин,първо без да прочетеш една дума в сайта или един дневник.. Градинари с по 10 годишен опит гледат по 5-10 разтения макс (има ги като дневници) вие нямате опит,а искате да изгледате 100 разтения и да изкарате килата.. Съжалявам за острия отговор,но каквото мисля това казвам! 🙂
Как мислиш? Всичко е с цел продажба.
Criminal
Градинар
Градинар
Мнения: 168
Регистриран на: 02 Окт 2020, 21:41
Has thanked: 94 times
Been thanked: 68 times

BuTaMuH написа: 25 Окт 2021, 14:32
Criminal написа: 25 Окт 2021, 11:20
Noname212 написа: 23 Окт 2021, 20:11 Здравей те мислим с едно приятелче да направим плант от 50 до 100 фенимизирани семки. Става въпрос за външно гледане във най южнана част от страната. Целим се във максимална реколна искаме съвети за торове препарати съвети за сортове с най галеми добивания. За пръв път ще ни е и какво мислите за seed city като за закопуване на семки. Питам от сега за да се подготвим. Благодаря предварително
Дори и да ги изкарате всичките,какво ще правите с материала от 100 разтения с макс. добив ако не е тайна? Задал си въпроса по мн. тъп начин,първо без да прочетеш една дума в сайта или един дневник.. Градинари с по 10 годишен опит гледат по 5-10 разтения макс (има ги като дневници) вие нямате опит,а искате да изгледате 100 разтения и да изкарате килата.. Съжалявам за острия отговор,но каквото мисля това казвам! 🙂
Как мислиш? Всичко е с цел продажба.
Да,точно това си мисля и аз.. Дано поне не я продават на малолетни и непълнолетни. Но това не е за коментиране те си знаят.. 🙂
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Criminal написа: 25 Окт 2021, 14:50
BuTaMuH написа: 25 Окт 2021, 14:32
Criminal написа: 25 Окт 2021, 11:20

Дори и да ги изкарате всичките,какво ще правите с материала от 100 разтения с макс. добив ако не е тайна? Задал си въпроса по мн. тъп начин,първо без да прочетеш една дума в сайта или един дневник.. Градинари с по 10 годишен опит гледат по 5-10 разтения макс (има ги като дневници) вие нямате опит,а искате да изгледате 100 разтения и да изкарате килата.. Съжалявам за острия отговор,но каквото мисля това казвам! 🙂
Как мислиш? Всичко е с цел продажба.
Да,точно това си мисля и аз.. Дано поне не я продават на малолетни и непълнолетни. Но това не е за коментиране те си знаят.. 🙂
Много бързате с продажбата, чакайте да ги отгледат първо.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Noname212 написа: 24 Окт 2021, 17:30
Sofia Cannabis написа: 24 Окт 2021, 01:25
Noname212 написа: 23 Окт 2021, 22:12

Мнение за торове и за сорт (кила са ни минали през рацете не сме балъци :) )
Знаем някои работи просто реших да се допитам
Тук хваленето става със снимки.

С каква вода ще поливате колко ЕС или РРМ и какво рН? Какъв е плана за отглеждане - директно в земята или в сакися, отвън или в оранжерия?
До 3тата седмица ще ги даржим вътре зависи от времето дали ще са на лампа. За вода не знам не съм запознат със тва. Плана е 4 по 25 или 5 по 20 на различни места плантаций. Местата ги имаме, на няколко периметара имаме поставени камери и термо камери за да следим всичко. Имаме подготовка ама нямаме опит. :D
Най-добрият вариан ще е начина на отглеждане на Ветрушка умножен на колкото места ще има градини. viewtopic.php?f=23&t=739
Можеш директно да копираш какво използва той и ще имаш отлични резултати.
Най-важното е водата, ако няма вода няма да станат големи, торовете са на второ място. Все пак сухи торове сложени предварително в дупката ще е оптимално за тази ситуация.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
KaroPika
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Окт 2021, 19:24

Здравейте! Нормално ли е когато се суши растение да изглежда така понеже намерих мухъл в една от по долните глави и се чудя това да не би да е Бъд рот начален стадий?
32847E89-CA4C-40D1-9420-C5D42906E9A6.jpeg
kinla3
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Окт 2021, 22:30
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Vetrushka написа: 20 Окт 2021, 22:06
lovdjiqta написа: 20 Окт 2021, 18:27 При сушене в палатка в гората, с отвори за проветряване и нарязани на глави от по 10 до 20см. , колко време според вас ще се сушат провесени в палатката ?
Ако е цяло растение според мен ще му трябва поне седмица, но така по-дребно и всяка глава отделно, дали ще им трябва повече от 4-5 дни или са много ? Ако се оставят много ще изсъхнат яко ??
На мен едното цвете под найлон за 10 дни не успя да изсъхне и почна мухъл, та се наложи спешно да го прибера вътре.
Аз обмислям всякакви варианти, може би ще е под зелено платнище във формата на вилен покрив. Ветрушка дъждовни ли е било тогава, и растението е било простряно или полегнало под навеса?
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

kinla3 написа: 01 Ное 2021, 18:40
Vetrushka написа: 20 Окт 2021, 22:06
lovdjiqta написа: 20 Окт 2021, 18:27 При сушене в палатка в гората, с отвори за проветряване и нарязани на глави от по 10 до 20см. , колко време според вас ще се сушат провесени в палатката ?
Ако е цяло растение според мен ще му трябва поне седмица, но така по-дребно и всяка глава отделно, дали ще им трябва повече от 4-5 дни или са много ? Ако се оставят много ще изсъхнат яко ??
На мен едното цвете под найлон за 10 дни не успя да изсъхне и почна мухъл, та се наложи спешно да го прибера вътре.
Аз обмислям всякакви варианти, може би ще е под зелено платнище във формата на вилен покрив. Ветрушка дъждовни ли е било тогава, и растението е било простряно или полегнало под навеса?
Дъждовно беше и в интерес на истината на 2-рата седмица имаше повреди и го прибрах вътре. В старите теми за оутдора, имаме споделяно как ги сушим в гората.
kinla3
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Окт 2021, 22:30
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Vetrushka написа: 01 Ное 2021, 18:48
kinla3 написа: 01 Ное 2021, 18:40
Vetrushka написа: 20 Окт 2021, 22:06

На мен едното цвете под найлон за 10 дни не успя да изсъхне и почна мухъл, та се наложи спешно да го прибера вътре.
Аз обмислям всякакви варианти, може би ще е под зелено платнище във формата на вилен покрив. Ветрушка дъждовни ли е било тогава, и растението е било простряно или полегнало под навеса?
Дъждовно беше и в интерес на истината на 2-рата седмица имаше повреди и го прибрах вътре. В старите теми за оутдора, имаме споделяно как ги сушим в гората.
Ясно благодаря, сега ще ги преровя. До сега не съм ровил защото не бях сигурен, че някой го е правил.
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

Банда ,как да я съхраня възможно най дълго време (примерно до пролетта,лятото)идялно суха ми е но ме притеснява че в буркана ще изгуби качества ,обмислям да си закупя машинка за вакумиране и да я вакумирам в пакетчета по 20 -30 гр или да я запечатам със стреч фолио ? Дайте мнение как да постъпя
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”