Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2021 / Outdoor Season 2021 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Crazy Train написа: 21 Ное 2021, 23:00
Zafor19 написа: 21 Ное 2021, 18:15
Crazy Train написа: 10 Ное 2021, 14:41

Това ми е познато... Подарявах преди време едни семки от изхермен граал. Дали не са тези? При мене обаче имаше и два бад ас-а на барни и те се опрашиха също. Семките от холито пак си се хермеха редовно, обече кръстоската с бад ас се оказа по-стабилна, няма хермита, но има много фенотипи. От 6 растения едно с едно не си приличат. За индор стават, като са покрай тебе да махнеш бананите навреме и дава доволно. За аутдор не си заслужава риска. :passg:
Ха, Да точно от тях са, Луд Влак. Мислех че аз нещо съм ги стресирал, защото и миналото лято пусках и нямаше яд
И тука е купон. Пви мене до сега само са се хермили, но имам случаи и без проблеми. Сега последните обаче ме изнедадаха с три чисти мъжката. До сега само хрмита е имало от време на време, но никога чист мъжкар.
Като за семки за без пари си заслужава според мене. На 5 семки една да се случи читава, дава доволно.
Изглежда все добри намерения имаш към хората, раздаваш 80% хермита и 20% женски.

Ако не ти се получава да правиш феминизарани , прави нормални мъжки и женски там са с по-висок процент женски 50%.

Това безплатно на колегата му е коствало цялата градина! Мечешки услуги правиш а?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Criminal
Градинар
Градинар
Мнения: 168
Регистриран на: 02 Окт 2020, 21:41
Has thanked: 94 times
Been thanked: 68 times

Хора някой знае ли какво се случи със josep-a да си кажа честно неговите разтения най-много ми харесваха бяха огромни но рязко изчезна всичко?
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Criminal написа: 23 Яну 2022, 16:45 Хора някой знае ли какво се случи със josep-a да си кажа честно неговите разтения най-много ми харесваха бяха огромни но рязко изчезна всичко?
Май и gandjalove забегна на някъде ..
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”