Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Dreamlab
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2019, 18:40

Благодаря изпадне ли ви нещо моля някой да сподели виждал съм ги в някои сайтове но не знам до колко са надеждни дали изпращат до България ....
Pazuzo
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 07 Юни 2019, 16:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 82 times

Другия вариант е да си извадиш виртуална карта, цкб издават със сигурност.
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

От банера на сайта :)
pirate
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Май 2020, 23:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Здравейте!

Извинете ме за моят български, чужденец съм.
Моля да ми кажете, ако купувам семена от seedsman, те ще бъдат изпратени от Ангия и ще минават българска митница. Може ли да има някакви проблеми със закона?
Има ли забрана на закупуването на семена?
Защото, като аз разбрах, самите семена не попадат под категория на наркотице.
Извинете, ако пиша в грешната тема, не мога да намеря соответната тема на форумът.
Благодаря.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

seedsman --> Spain
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
pirate
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Май 2020, 23:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Да, моята грешка, фирмата е от Испания.
Намерих отговорът на моят въпрос - закупуването на семена е напылно легално в България.
Аватар
CrashTheBandicoot
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Юни 2020, 14:47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Здравейте на всички! Тъй като съм тотален новак, поръчах си семенца от seedsman, защото виждам, че всички са доволни, форума е филиал, ама май направих глупост, плащам с prepaid (ваучер) карта, обаче глупост ли беше, че си писах истинските имена? Притеснен съм, дали не съм оплескал ситуацията, знам, че понякога в пощите искат лична карта и за това така действах... Може ли някой да сподели, ако се налага да пиша на хората да отменя поръчката, благодаря предварително, форума е страхотен, надявам се, паник атаката ми да е напразно...
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

CrashTheBandicoot написа: 30 Юни 2020, 02:04 Здравейте на всички! Тъй като съм тотален новак, поръчах си семенца от seedsman, защото виждам, че всички са доволни, форума е филиал, ама май направих глупост, плащам с prepaid (ваучер) карта, обаче глупост ли беше, че си писах истинските имена? Притеснен съм, дали не съм оплескал ситуацията, знам, че понякога в пощите искат лична карта и за това така действах... Може ли някой да сподели, ако се налага да пиша на хората да отменя поръчката, благодаря предварително, форума е страхотен, надявам се, паник атаката ми да е напразно...
Всичко е наред просто чакай. Ако нещо стане няма да е свързано с начина ти на поръчка или съдържанието на поръчката. Изпращат ги опаковани нещата и лично аз и мои познати не сме имали проблеми от години.
ПП ВИНАГИ (и аз и други познати) плащаме стелт(с подарък) доставката а не нормалната.
Аватар
CrashTheBandicoot
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Юни 2020, 14:47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

NinjaDuck написа: 30 Юни 2020, 06:20
Всичко е наред просто чакай. Ако нещо стане няма да е свързано с начина ти на поръчка или съдържанието на поръчката. Изпращат ги опаковани нещата и лично аз и мои познати не сме имали проблеми от години.
ПП ВИНАГИ (и аз и други познати) плащаме стелт(с подарък) доставката а не нормалната.
Ами, там е работата, че единственият вариант беше това: Shipping Method - Economy Tracked
После кликнах върху това: Delivery Insurance - original packaging removed at our discretion.
Никъде нямаше stealth иначе щях да избера него... Много благодаря за бързият отговор!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Няма от какво да се притесняваш! Всички пазаруваме от там и няма проблем.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”