Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Пролетна CBD Промоция на Seedsman от 04.03 2010 година до 08.03 2019 година. (Промоцията важи от 4 до 8 март) 2019 година.
cbd-min.jpeg
cbd-min.jpeg (52.22 KiB) Преглеждано 2601 пъти
Seedsman с удоволствие обявява първата си промоция за CBD. Ще имаме на разположение съвсем нови висококачественни сортове с високи нива на CBD от генетиката на Seedsman , както и редица световно известни силни CBD сортове и безплатни бонуси на които да се наслаждавате.

Между 4-ти и 8-ми март, ако похарчите € 50 + в Seedsman , ще получите 5 пакета от висококачествен сортове с високо съдържание на CBD по ваш избор от тяхната невероятна селекция.

Ако похарчите € 100 +, ще можете да изберете друг (различни) пакет от 5 семена с високо CBD !

Към тях още бонус безплатни семена .

За повече информация за промоцията и безплатните семена в сайта на
Seedsman
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Новата промоция е активна вече. Ще се раздават големи пари. Ако имате интересни снимки пробвайте да участвате. Иначе с промо код PHOTOCUP дават 20% отстъпка на всичко в сайта. Жалко, че си имам семки и ще поръчвам отново чак септември.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

kot написа: 29 Мар 2019, 23:52 Новата промоция е активна вече. Ще се раздават големи пари. Ако имате интересни снимки пробвайте да участвате. Иначе с промо код PHOTOCUP дават 20% отстъпка на всичко в сайта. Жалко, че си имам семки и ще поръчвам отново чак септември.
Да, промоцията и състезанието е невероятно и си заслужава. За пореден път от Seedsman се доказаха, като най-сериозният търговец на семена.
Общата наградна стойнот, която Seedsman ще раздаде е 40, 000 евро.

От Seedsman правят състезание снимка на мееца, като за победитите ще гласува жури в което е и Jorge Cervantes, както ще гласуват и самите потребители (участници). Вярвам, че много от вас могат да спечелят със сигурност поне 1 награда (семена), защото имате много красиви растения.

Паричните награди ще са на обща стойност 14 000 евро, включително награда по избор на съдиите на стойност 7 500 евро.
Ваучери за подарък на Seedsman на обща стойност над 11 000 евро
Семена и стоки на стойност над 14 000 евро
Книги и други стоки

Наградите ще се раздават през месеците: Май, Юни и Септември

seedsman.com фото купа
seedsman.com фото купа
Ние от Гръсти, като филиал на Seedsman ще се включим в рекламирането на кампанията "Снимка на месеца", като сложим банер във форума и обновяваме информацията за конкурса.
На нас от Гръсти, като филиал ако изпълним условията на Seedsman ще ни дадът бонус от 500 евро и ще ни вдигнат процента на възнаграждение при генерирана поръчка през банера в Гръсти.

На това му казвам ситуация "Печели-Печели". Печели потребителя награда (пари, семена, ваучери или други) и слава. Seedsman печелят популярност и реклама. Печели и самият филиал. Всички са доволни.

Следете тази тема, защото ще обновяваме информацията за конкурса.


Успех на всички желаещи да се включат в състезанието. Знам, че сред вас има победители !
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

Доста прилично и примамливо звучи. Бих се включил с една снимка на едното ми авто от предния гроу, но малко ми е странно записването. Трябва да се логна с фб/инстаграм/туитър и прочие, което не ми харесва защото това е прекалено много лична информация.
Ако може да го обсъдим и разясним това, има ли друг начин за участие. Да се добави в акаунта който имаме в сийдсман или не знам и аз какъв... :?
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

xploder написа: 30 Мар 2019, 17:24 Доста прилично и примамливо звучи. Бих се включил с една снимка на едното ми авто от предния гроу, но малко ми е странно записването. Трябва да се логна с фб/инстаграм/туитър и прочие, което не ми харесва защото това е прекалено много лична информация.
Ако може да го обсъдим и разясним това, има ли друг начин за участие. Да се добави в акаунта който имаме в сийдсман или не знам и аз какъв... :?
Има опция за логване и с произволен мейл и име, намери я, до другите опции е. Явно ако спечелиш ще ти пратят мейл на този имейл.
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

И там ми иска след въвеждане на имена и мейл да свържа инстаграм.
Стана сложно, май няма да участвам :Х
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

xploder написа: 30 Мар 2019, 21:38 И там ми иска след въвеждане на имена и мейл да свържа инстаграм.
Стана сложно, май няма да участвам :Х
Няма такова нещо, поне при мен.

Точно под това By logging in you agree to our terms and conditions. Log in using... Първата опция е email. Пишеш каквото ти кеф име и някакъв твой имейл и си готов. След това Choose where to upload your media from и избираш последната опция - upload file.


п.п. ако някой спечели ваучер и не му е нужен да ми пише на лично да му го купя
Аватар
blah
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times

Мнението е изтрито, поради съображения за сигурност.
Не подозирах, че сте открехнати към този номер. Моля first да изтрие и неговото по темата.
Поздрави blah!
Последно промяна от blah на 16 Май 2019, 13:11, променено общо 1 път.
Dreamlab
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2019, 18:40

Здравейте искам да се сдобия с определени щамове богати на CBD : ACDC Harlequin Ringo’s Gift за направата на масло моля някой да сподели надежден сайт защото в Seedsman ги няма благодаря ви предварително !
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Dreamlab написа: 17 Май 2019, 22:55 Здравейте искам да се сдобия с определени щамове богати на CBD : ACDC Harlequin Ringo’s Gift за направата на масло моля някой да сподели надежден сайт защото в Seedsman ги няма благодаря ви предварително !
До колкото знам тези сортове са достъпни само в САЩ и не се предлагат за Европа.
Много е важно да знаеш правилната диагноза и след това да избереш правилният сорт. Искам да подчертая, че е масова заблуда, че всичко се лекува с CBD. Има заболявания, при които ЦБД е противопоказно, като например рак, туморни образования.
Заболявания, които могат да бъдат лекувани с ЦБД са, но не се ограничават до:

Акне
Разстройство на дефицит на внимание - хиперактивен-импулс
Пристрастяване и алкохолизъм
ALS (амиотрофична латерална склероза)
Болест на Алцхаймер
анорексия
Антибиотична резистентност
безпокойство
артрит
астма - задух
Атеросклерозата
Разстройство на аутистичния спектър (ASD)
Автоимунни заболявания
биполярно разстройство
Колит и болест на Крон
депресия
Диабет
Ендокринни нарушения
Епилепсия и гърчове
фибромиалгия
глаукома
Сърдечно заболяване
ХИВ и СПИН
Хънтингтън болест (HD)
възпаление
Възпалително чревно разстройство (IBD)
Синдром на раздразненото черво (IBS)
Заболяване на бъбреците
Чернодробно заболяване
мигрена
Нарушения на настроението
Морска болест
Множествена склероза (МС)
гадене
невродегенеративните заболявания,
OCD (обсесивно-компулсивно разстройство)
Остеопороза / здраве на костите
болка
Болестта на Паркинсон
Болест на прион (луда крава)
ПТСР (посттравматично стресово разстройство)
ревматизъм
шизофрения
Сърповидно-клетъчна анемия
Кожни състояния
Нарушения на съня
Нараняване на гръбначния мозък
стрес
Травматична мозъчна травма (TBI)

При някои от тези заболявания е нужно само ЦБД при други комбинация на ТХЦ и ЦБД и дори начина на приемане (инхалация, мазило, капки) е от значение.
Бъди максимално изчерпателен и ясен в това, какво искаш да лекуваш, за да можем да бъдем полезни.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”