Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Maximus666

Пичове вече между авто и фото няма много разлика , все още има булшит автомати но повечето вече са си топ куалити . А като период на отглеждане автомата става от 90 - 110 дена даже и някои по 120 дена отиват , а за фототата и тях можеш да ги направиш за това време . Абе все тая въпрос на вкус :) Единствения + e че фотопериодните трпят повече манипулации а автоматите са точно програмирани роботи и като объркаш нещо всичко заминава като при мен :)
bigbud95
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Окт 2022, 23:29
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

grustman написа: 21 Окт 2022, 21:14
bigbud95 написа: 21 Окт 2022, 20:56
grustman написа: 21 Окт 2022, 18:42

Загуба на време е Auto и аз в началото се подлъгах
защото автомата става за 60-70 дни докато фотото цъфтежа само му е 50-60-70 дни зависи от сорта + 30-35 дни вег.. много 4акане става а търпение малко :P има и здрави автомати също. :passg:
Отвори си тема и там ще коментираме само да ти кажа че можеш фото да го пуснеш директно 12/12 като не ти се чака.
не знам как :(
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Приятели,ще поръчвам от villabafo.Ще взема 5 вида по 3 семки.Някой поръчвал ли е тази година от там.Как точно идват?Притеснява ме ,че аз не си вдигам телефона на непознати номера.Вярно ли ,че идват със Еконт или Спиди?Има ли вариант да ги поръчам до офис на въпросните?Понеже и във вкъщи не си стоя.Скоро ще има дневник.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Еми , лайкнал си ми отговора за вилата доволни сме поръчвай смело идва с спиди на адрес коректни
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

bezoloven написа: 14 Юни 2023, 12:55 Приятели,ще поръчвам от villabafo.Ще взема 5 вида по 3 семки.Някой поръчвал ли е тази година от там.Как точно идват?Притеснява ме ,че аз не си вдигам телефона на непознати номера.Вярно ли ,че идват със Еконт или Спиди?Има ли вариант да ги поръчам до офис на въпросните?Понеже и във вкъщи не си стоя.Скоро ще има дневник.
И аз взимам от тях. На мен всеки път ми идват с гръцки куриер за 3 дни, но този куриер има малко офиси, иначе може да си ги вземеш от там също, но Спиди и Еконт имат на много повече места.На мен със Спиди не са ми идвали, може би зависи от насекеното място.... Може с наложен платеж, което мен много ме кефи. Веднъж имаха едни семки(Хумболд) , които ми се сториха пп-старички, но като цяло съм доволна, поръчвала съм три пъти от тях, заради удобството на доставката.
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Inna написа: 14 Юни 2023, 13:31
bezoloven написа: 14 Юни 2023, 12:55 Приятели,ще поръчвам от villabafo.Ще взема 5 вида по 3 семки.Някой поръчвал ли е тази година от там.Как точно идват?Притеснява ме ,че аз не си вдигам телефона на непознати номера.Вярно ли ,че идват със Еконт или Спиди?Има ли вариант да ги поръчам до офис на въпросните?Понеже и във вкъщи не си стоя.Скоро ще има дневник.
И аз взимам от тях. На мен всеки път ми идват с гръцки куриер за 3 дни, но този куриер има малко офиси, иначе може да си ги вземеш от там също, но Спиди и Еконт имат на много повече места.На мен със Спиди не са ми идвали, може би зависи от насекеното място.... Може с наложен платеж, което мен много ме кефи. Веднъж имаха едни семки(Хумболд) , които ми се сториха пп-старички, но като цяло съм доволна, поръчвала съм три пъти от тях, заради удобството на доставката.
Ще поръчвам 3 вида на Роял куин и два вида на Барни.Само,че ще ги боцкам чак в края на август.Любимото ми е да бера по КоледА.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

bezoloven написа: 14 Юни 2023, 13:51
Inna написа: 14 Юни 2023, 13:31
bezoloven написа: 14 Юни 2023, 12:55 Приятели,ще поръчвам от villabafo.Ще взема 5 вида по 3 семки.Някой поръчвал ли е тази година от там.Как точно идват?Притеснява ме ,че аз не си вдигам телефона на непознати номера.Вярно ли ,че идват със Еконт или Спиди?Има ли вариант да ги поръчам до офис на въпросните?Понеже и във вкъщи не си стоя.Скоро ще има дневник.
И аз взимам от тях. На мен всеки път ми идват с гръцки куриер за 3 дни, но този куриер има малко офиси, иначе може да си ги вземеш от там също, но Спиди и Еконт имат на много повече места.На мен със Спиди не са ми идвали, може би зависи от насекеното място.... Може с наложен платеж, което мен много ме кефи. Веднъж имаха едни семки(Хумболд) , които ми се сториха пп-старички, но като цяло съм доволна, поръчвала съм три пъти от тях, заради удобството на доставката.
Ще поръчвам 3 вида на Роял куин и два вида на Барни.Само,че ще ги боцкам чак в края на август.Любимото ми е да бера по КоледА.
Бяха ми дали безпкатни от Роял куин, те еървят добре, имам един ОГ къш на РК в момента и е от тях.... Мен любимото ми е... сега или преди почивката. 😂👌Ама няма да стане. Много мразя иначе да гледам лятото в жегата, обичам до май, юни макс да съм приключила.
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Inna написа: 14 Юни 2023, 18:06
bezoloven написа: 14 Юни 2023, 13:51
Inna написа: 14 Юни 2023, 13:31 И аз взимам от тях. На мен всеки път ми идват с гръцки куриер за 3 дни, но този куриер има малко офиси, иначе може да си ги вземеш от там също, но Спиди и Еконт имат на много повече места.На мен със Спиди не са ми идвали, може би зависи от насекеното място.... Може с наложен платеж, което мен много ме кефи. Веднъж имаха едни семки(Хумболд) , които ми се сториха пп-старички, но като цяло съм доволна, поръчвала съм три пъти от тях, заради удобството на доставката.
Ще поръчвам 3 вида на Роял куин и два вида на Барни.Само,че ще ги боцкам чак в края на август.Любимото ми е да бера по КоледА.
Бяха ми дали безпкатни от Роял куин, те еървят добре, имам един ОГ къш на РК в момента и е от тях.... Мен любимото ми е... сега или преди почивката. 😂👌Ама няма да стане. Много мразя иначе да гледам лятото в жегата, обичам до май, юни макс да съм приключила.
В жегите си трябва и климатик и много скача тока.Аз вече го правя веднъж в годината от септември натам.И после си пушим с жената цялата година.😄
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Колко да скача нали работи 9-10 часа по 2кв на ден 20лв на месец 😄
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

grustman написа: 15 Юни 2023, 00:41 Колко да скача нали работи 9-10 часа по 2кв на ден 20лв на месец 😄
Нещо се бъркаш,брат.2кв е на час ,а не на ден.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”