Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
CrashTheBandicoot
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Юни 2020, 14:47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

WDScorpio написа: 30 Юни 2020, 15:17 Няма от какво да се притесняваш! Всички пазаруваме от там и няма проблем.
Добрем, поемам глътка свеж въздух, и ще очаквам, отново благодаря на всички отзовали се, надявам се, да мога с времето и аз да помагам като вас!
Pazuzo
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 07 Юни 2019, 16:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 82 times

WDScorpio написа: 30 Юни 2020, 15:17 Няма от какво да се притесняваш! Всички пазаруваме от там и няма проблем.
Аз веднъж съм поръчвал от тях , и сигурен съм за последно ! 2 седмици се разправях защо ми е анулирана заявката след като са ми чарджнали картата, получих най-накрая, качеството на семките беше под всякаква критика, 2 от 5, в Eazy Plug кубчета в пропагатор с подгряване(пояснявам някой да не каже че не съм подходил правилно).
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Pazuzo написа: 29 Окт 2020, 22:00
WDScorpio написа: 30 Юни 2020, 15:17 Няма от какво да се притесняваш! Всички пазаруваме от там и няма проблем.
Аз веднъж съм поръчвал от тях , и сигурен съм за последно ! 2 седмици се разправях защо ми е анулирана заявката след като са ми чарджнали картата, получих най-накрая, качеството на семките беше под всякаква критика, 2 от 5, в Eazy Plug кубчета в пропагатор с подгряване(пояснявам някой да не каже че не съм подходил правилно).
По някой път стават грешки и се случва,найстина кофти късмет.На мен знаеш ли какво ми се случи преди 2 седмици.Отварям саита на сиидманс да поръчам семе и веднага ме препратиха на някаква страница да чета първо,там пишеше как сиидман спират доставките в кой държави да не казвам по добре май,но пишеше че до тези държави вече няма да изпращат семена понеже законите са много твърди и отказват сиидман да пращат семена.Пишеше също,че сиидман вече не носи отговорност по изпратените семена и общо взето за всичко,беше голяма страница и писано много.Не изчетох всичко,защото беше вече около 1 часа през ноща и си запаметих страницата в браузера да я чета подробно на другия ден да видя за какво става на въпрос и дали да поръчвам семена или не.На другия ден отварям същата страница и всичките тези работи ги нямаше вече а ми отвори някаква друга страница с някви други неща,но не и това което бях запаметил.Писах в темата със спама дали не се случва нещо със сийдман както динафем? никой не каза нищо.Аз и 1 приятел правиме поръчка за семена попринцип да хванем повече семена и бонуси и да си разделим доставката.Обаче брото се отказа и пасува а аз направих сам поръчка,понеже искам едни нови сортове и сега поръчката ми струва 110 лв общо и седи 10 дена в страната която пишеше в тази страница че сиийдман къса всякакви контакти с нея и не иска да рискува а пратката ми е там в тази държава и седи 10 или 11 дена вече.Всеки ден проверявам трак ордер и не напуска тази страна,но я припращат от офис на офис и надеждата умира последна както се казва.Ще пиша по нататъка дали всичко е минало по мед и масло или и аз ще ям дървото както при тебе се е случило.Като поръчвате колеги слагате ли опцията да ви премахнат оргиналните опаковки с цел още по голяма сигурност че ще си получи семената човек без рискове?!?
Pazuzo
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 07 Юни 2019, 16:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 82 times

И аз поръчах заради бонуси, дедовия видях тоя бонус, вместо семена пакетче за съхранение получих ...
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

ganjalove написа: 30 Окт 2020, 16:46
Pazuzo написа: 29 Окт 2020, 22:00
WDScorpio написа: 30 Юни 2020, 15:17 Няма от какво да се притесняваш! Всички пазаруваме от там и няма проблем.
Аз веднъж съм поръчвал от тях , и сигурен съм за последно ! 2 седмици се разправях защо ми е анулирана заявката след като са ми чарджнали картата, получих най-накрая, качеството на семките беше под всякаква критика, 2 от 5, в Eazy Plug кубчета в пропагатор с подгряване(пояснявам някой да не каже че не съм подходил правилно).
По някой път стават грешки и се случва,найстина кофти късмет.На мен знаеш ли какво ми се случи преди 2 седмици.Отварям саита на сиидманс да поръчам семе и веднага ме препратиха на някаква страница да чета първо,там пишеше как сиидман спират доставките в кой държави да не казвам по добре май,но пишеше че до тези държави вече няма да изпращат семена понеже законите са много твърди и отказват сиидман да пращат семена.Пишеше също,че сиидман вече не носи отговорност по изпратените семена и общо взето за всичко,беше голяма страница и писано много.Не изчетох всичко,защото беше вече около 1 часа през ноща и си запаметих страницата в браузера да я чета подробно на другия ден да видя за какво става на въпрос и дали да поръчвам семена или не.На другия ден отварям същата страница и всичките тези работи ги нямаше вече а ми отвори някаква друга страница с някви други неща,но не и това което бях запаметил.Писах в темата със спама дали не се случва нещо със сийдман както динафем? никой не каза нищо.Аз и 1 приятел правиме поръчка за семена попринцип да хванем повече семена и бонуси и да си разделим доставката.Обаче брото се отказа и пасува а аз направих сам поръчка,понеже искам едни нови сортове и сега поръчката ми струва 110 лв общо и седи 10 дена в страната която пишеше в тази страница че сиийдман къса всякакви контакти с нея и не иска да рискува а пратката ми е там в тази държава и седи 10 или 11 дена вече.Всеки ден проверявам трак ордер и не напуска тази страна,но я припращат от офис на офис и надеждата умира последна както се казва.Ще пиша по нататъка дали всичко е минало по мед и масло или и аз ще ям дървото както при тебе се е случило.Като поръчвате колеги слагате ли опцията да ви премахнат оргиналните опаковки с цел още по голяма сигурност че ще си получи семената човек без рискове?!?
Незнам, какво се е объркало в твоята поръчка, но Seedsman продължават да работят безпроблемно и дори имат мега бонуси. Но пиши на съпорта на Seedsman и им дай номер на поръчката ти и те ще оправят нещата.
https://support.seedsman.com/hc/en-us
Pazuzo написа: И аз поръчах заради бонуси, дедовия видях тоя бонус, вместо семена пакетче за съхранение получих ...
Докато няма легализация винаги ще има рискове, дори за неща, като семената. А и дори тогава ще има хора, които биха ги откраднали за себе си :D
Дал ли си реален адрес за доставка? Стелт поръчка ли си направи? Застраховка имаха ли семената?
Пиши на съпорта на Seedsman и им разкажи какво се е случило, прати им снимки и номер на поръчката.

До сега винаги са ми идвали поръчките от Seedsman и смея да твърдя, че Seedsman е най-сериозната и коректна Банка за канабис семена в Европа. Чак ми е чудно че не сте си получили семената, за това е най-добре да пишете на Seedsman Support Center.

https://support.seedsman.com/hc/en-us
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

firstcitizen написа: 07 Ное 2020, 11:15
ganjalove написа: 30 Окт 2020, 16:46
Pazuzo написа: 29 Окт 2020, 22:00

Аз веднъж съм поръчвал от тях , и сигурен съм за последно ! 2 седмици се разправях защо ми е анулирана заявката след като са ми чарджнали картата, получих най-накрая, качеството на семките беше под всякаква критика, 2 от 5, в Eazy Plug кубчета в пропагатор с подгряване(пояснявам някой да не каже че не съм подходил правилно).
По някой път стават грешки и се случва,найстина кофти късмет.На мен знаеш ли какво ми се случи преди 2 седмици.Отварям саита на сиидманс да поръчам семе и веднага ме препратиха на някаква страница да чета първо,там пишеше как сиидман спират доставките в кой държави да не казвам по добре май,но пишеше че до тези държави вече няма да изпращат семена понеже законите са много твърди и отказват сиидман да пращат семена.Пишеше също,че сиидман вече не носи отговорност по изпратените семена и общо взето за всичко,беше голяма страница и писано много.Не изчетох всичко,защото беше вече около 1 часа през ноща и си запаметих страницата в браузера да я чета подробно на другия ден да видя за какво става на въпрос и дали да поръчвам семена или не.На другия ден отварям същата страница и всичките тези работи ги нямаше вече а ми отвори някаква друга страница с някви други неща,но не и това което бях запаметил.Писах в темата със спама дали не се случва нещо със сийдман както динафем? никой не каза нищо.Аз и 1 приятел правиме поръчка за семена попринцип да хванем повече семена и бонуси и да си разделим доставката.Обаче брото се отказа и пасува а аз направих сам поръчка,понеже искам едни нови сортове и сега поръчката ми струва 110 лв общо и седи 10 дена в страната която пишеше в тази страница че сиийдман къса всякакви контакти с нея и не иска да рискува а пратката ми е там в тази държава и седи 10 или 11 дена вече.Всеки ден проверявам трак ордер и не напуска тази страна,но я припращат от офис на офис и надеждата умира последна както се казва.Ще пиша по нататъка дали всичко е минало по мед и масло или и аз ще ям дървото както при тебе се е случило.Като поръчвате колеги слагате ли опцията да ви премахнат оргиналните опаковки с цел още по голяма сигурност че ще си получи семената човек без рискове?!?
Незнам, какво се е объркало в твоята поръчка, но Seedsman продължават да работят безпроблемно и дори имат мега бонуси. Но пиши на съпорта на Seedsman и им дай номер на поръчката ти и те ще оправят нещата.
https://support.seedsman.com/hc/en-us
Pazuzo написа: И аз поръчах заради бонуси, дедовия видях тоя бонус, вместо семена пакетче за съхранение получих ...
Докато няма легализация винаги ще има рискове, дори за неща, като семената. А и дори тогава ще има хора, които биха ги откраднали за себе си :D
Дал ли си реален адрес за доставка? Стелт поръчка ли си направи? Застраховка имаха ли семената?
Пиши на съпорта на Seedsman и им разкажи какво се е случило, прати им снимки и номер на поръчката.

До сега винаги са ми идвали поръчките от Seedsman и смея да твърдя, че Seedsman е най-сериозната и коректна Банка за канабис семена в Европа. Чак ми е чудно че не сте си получили семената, за това е най-добре да пишете на Seedsman Support Center.

https://support.seedsman.com/hc/en-us
При мен всичко е наред,семената са в България,няма нужда да им пиша всичко мина повече от добре.Поръчката беше направена на мой адрес платена с мойта карта и телефон и бях малко спек,но всичко мина перфектно и за 2 седмици дойдоха този път,по бързо от миналия.Това с колегата може би се случва с 1-2 на 100 души,кофти късмет найстина.
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Здравейте отново другари, пичове, градинари.... :) Днес получих e-mail, че лампата вече пътува към мен и е време да помисля какво ще гроувам ;) Та да препоръчате някакви семена за начинаещ ганджа фермер? Мисля да бодна едно цвете в почва и едно в хидро, поне докато не усвоя целия цикъл, няма да рискувам с повече от 2 растения :)
Благодаря предварително!
Живи и здрави!
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

kambera написа: 23 Ное 2020, 09:20 Здравейте отново другари, пичове, градинари.... :) Днес получих e-mail, че лампата вече пътува към мен и е време да помисля какво ще гроувам ;) Та да препоръчате някакви семена за начинаещ ганджа фермер? Мисля да бодна едно цвете в почва и едно в хидро, поне докато не усвоя целия цикъл, няма да рискувам с повече от 2 растения :)
Благодаря предварително!
Живи и здрави!
Здравей , ето го пакета който търсиш : ) https://www.seedsman.com/en/beginner-collection
ПС. Вземи си и някоя друга семка да минеш 30 евро поръчка и ще получиш бонус от сиидман - 3 Blueberry Fem Worth €30+
Аватар
GreenPot
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Окт 2020, 00:38
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

People, а какво ви е мнението за royalqueenseeds.com? Аз мисля от там да поръчвам, но всички пишете за seedsman.. Коя банка е по добрата според вас и опита ви като цяло - време за доставка, такси, стелт пакети, качество на семената...
Ей така да си полафим малко ...
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

GreenPot написа: 28 Ное 2020, 17:59 People, а какво ви е мнението за royalqueenseeds.com? Аз мисля от там да поръчвам, но всички пишете за seedsman.. Коя банка е по добрата според вас и опита ви като цяло - време за доставка, такси, стелт пакети, качество на семената...
Ей така да си полафим малко ...
royalqueenseeds са хубав сайт с хубави семена, като от тях съм поръчвал няколко пъти и мога да кажа, че имат високо ниво на обслужване. Ако не се лъжа до скоро предлагаха безплатна доставка при Х пари, но трябва да провериш.
Основната разлика между двата сайта е това, че seedsman продават собствени семена и на 140 други банки включително royalqueenseeds
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”