Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да си купя канабис семена? От къде да си купя конопени семена? Семена за Марихуана и други Сувенири

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Spiral написа: 28 Ное 2020, 23:37
Josep92 написа: 28 Ное 2020, 20:19 Не знам от кога , но RQS предлагат и регулари. С риск от мъмрене прилагам линк https://www.royalqueenseeds.com/54-regu ... abis-seeds
Те хубаво предлагат ама не пращат до БГ вече :lol: . Питах ги защо и ми отговориха,че е заради нов закон. :evil:
Вече ги предлагат и в seedsman: https://www.seedsman.com/en/cannabis-se ... ueen_seeds
Чудя се на кого ли са кръстили Pumpkin Куша :) ..................
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
kokoscho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Яну 2021, 16:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Здравейте драги фермери нов съм в форума мисля да си поръчам семена от сеедс ман но имам няколко въпроса преди да го направя имали някаква опасност от поръчка през интернет да се уточня дали могат да ме проследят ченгетата нали все пак се дават данни и така на татък чувам съм от познати че било опасно ще ви помоля за вашите мнения и съвети благодаря предварително
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

kokoscho написа: 17 Яну 2021, 16:55 Здравейте драги фермери нов съм в форума мисля да си поръчам семена от сеедс ман но имам няколко въпроса преди да го направя имали някаква опасност от поръчка през интернет да се уточня дали могат да ме проследят ченгетата нали все пак се дават данни и така на татък чувам съм от познати че било опасно ще ви помоля за вашите мнения и съвети благодаря предварително
Моето мнение е че в самата поръчка и доставка няма нищо опасно.... опасността започва след като започнеш да ги отглеждаш :)
Аватар
kokoscho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Яну 2021, 16:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Благодаря за отговора
Аватар
kokoscho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Яну 2021, 16:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

А за колко време средно идва пратка от сеедман защото вече две седмици чакам и почвам да се притеснявам
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Всички пратки отвсякъде трябва да им дадете доста повече време от обичайното(обичайното беше две седмици, но преди цялата тая корона и тн проблеми с доставки от цял свят), независимо дали идват с куриерска фирма или по пощата. Изчакай още, ще дойдат 99%сигурно.Виж и на техният сайт може да са писали нещо за забавяния, а и други колеги чакаха и се притесниха тамън и тогава ги получиха☺️
Аватар
kokoscho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Яну 2021, 16:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Да с тези корони ни побъркаха направо ще чакам няма начин благодаря за бързия отговор :weed:
Stafeto79
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Мар 2021, 23:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Търсих да си купя og kush от Humboldt. Установих, че навсякъде е свършил. Намерих е някакъв английски сайт и поръчах, но незнам, дали ще е това, което очаквам.
Чудех се имате ли представа, защо навсякъде е изчерпано количеството?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Внимавайте с английските поръчки!!Сега Англия е извън ЕС и съответно много се проверяват пратките, плащат се ДДСта ако е нещо скъпо.... Дано да е стелт и въобще да не се разбира какво е, защото може и да не ги получиш от там. Дано тамошните банки да са отработили това.
Stafeto79
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Мар 2021, 23:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Да мерси.
Сайта от който поръчах KillaBeez се оказаха пълни измамници. Пишат, че имат og kush, поръчах и чак след седмица ми изпратиха емейл, че нямат наличност.
Та въпроса ми е, дали все пак някой има представа, откъде мога да купя оg kush на humboldt ?
Предварително ви казвам, че в seedsman и другите големи сайтове, количествата са изчерпани. Мерси.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”