Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проста подготовка за почвен микс и торене аутдоор

Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте изчетох всички дневници и голяма част от форума. Правя си подготовка за аутдоор до година. Подготвил съм White Widow и Blue Gelato 41 който четох че расте 3 метра (seedsman). Ще гледам да ходя минимално до градината и да се пидготвя за цялото гледане по възможно най простият начин. Купил съм лампа 130w CFL. Ще ги гледам под нея 30 дни и ще ти топирвам до 6 ти месец края. За почвата навън ще смеся почва от мястото ЧКЧ, пилешка тор и може би тухла от кокос. Ще ги изкарам по от рано за да могат да дръпнат и ще им сложа 10 л туби отгоре с отворена капачка. За начало ще им давам коренов стимулатор на Биобиз. Ще поръся дупките с Байкал. За разтеж ще ги поръчвам с Пилешка тор ще ги ръся с по 100 гр през седмица. За цъфтеж Бат гуано ще ръся по 100 гр на седмица на китка и един или 2 пъти с пепел от печка по 2 с.л в страни от китка по време на цъфтеж. Мулчиране със сено. Акарицид или нийм листни против буби само че не знам кога и по колко. А против охлюви вениш? Това препарата ли е? И по колко. Укрепвам задължително с мрежа. Поздрави !
Последно промяна от Goshkata1997 на 29 Ное 2020, 11:26, променено общо 1 път.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Четох и за палмова пепел в цъфтеж ли се ползва и как? И съотношението на пилешката тор колко да сложа в дупките и какво още мога да сложа в дупките нещо по просто, благодаря!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Ако имаш печка на дърва събери си пепел или си изпроси от някой, не ръси пари за палмова! Чиста пепел от дървено дърво, да няма горени боклуци с дървата! Да даваш пари за пепел си е грехота, мое мнение...... Пепел се дава по малко и внимателно, защото е много алкална! Аз тази година на утдора съм сложил пепел точно един единствен път. ;) За другите неща колегите да кажат.
P.S. Ако искаш да ти станат големи трябват яки поливки тия схеми дето ги мислиш с тубите да ги обръщаш, не знам какво са мижим да те лажим. :)
P.S. P.S. Яки поливки ще рече да ги поливаш от края на юли до жътвата с по стотина литра на растение седмично, ако е валяло съответно поливаш по-малко, или пропускаш, ма не да чакаш на единия дъжд само! ;)
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Благодаря пич, да ще имам възможност за водата. Имам и печка пепелта от нея да я ползвам по две супени лъжици един единствен път в цъфтежа по в страни от корена или ? Иначе тия туби ако ги изкарам 6 ти месец началото растенията или 5 ти края знам че ще пазят топло ? Ще ги държа под лампа макс 30 дни да ги прекарвам по малки че ме е страх.. кажете ако може и за тоя вениш как и по колко се ползва както и нийма примерно, Благодаря ти пич.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Goshkata1997 написа: 29 Ное 2020, 14:47 Благодаря пич, да ще имам възможност за водата. Имам и печка пепелта от нея да я ползвам по две супени лъжици един единствен път в цъфтежа по в страни от корена или ? Иначе тия туби ако ги изкарам 6 ти месец началото растенията или 5 ти края знам че ще пазят топло ? Ще ги държа под лампа макс 30 дни да ги прекарвам по малки че ме е страх.. кажете ако може и за тоя вениш как и по колко се ползва както и нийма примерно, Благодаря ти пич.
Някои дават пепел по няколко пъти, други като мене по един път пак подчертавам не прекалявай с нея! Не знам какъв е климатът при тебе, аз моите ги изкарах началото на май нито съм ги покривал нито нищо и леко ги поопари сланата, ма нищо фатално. Края на май , началото на юни не мисля че ще ти трябват тия чудесии, най-много да ги опариш с тубите като се нагреят. Отново ти казвам мъкнето на вода е ЗОР, но само така се получават нещата, не те знам колко растения мислиш да гледаш. Ако имаш двор далеч от любопитни бабешки очи, досадни съседи, клюкари, шпиони и така нататък, далече от хора като цяло :) това е оферта- развърташ маркуча и пей сърце, този вариант си има и своите рискове , които предполагам се досещаш какви са, но риск печели, риск губи......... ;) Виж моя дневник и другия на колегата GreenFuture виж той как ги е заградил със стречфолио, не ти трябват тия туби!
viewtopic.php?f=23&t=590
viewtopic.php?f=23&t=411
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Четох ги вчера, благодаря ти.. не знам ако ги сложа както ти викаш по късни тия дет расистът по повече, Blue gelato 41 да не им стане късно? Иначе съм съгласен с теб.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”