Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

ГроуБокс/Сушилня в ниша

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

kambera написа: 25 Дек 2020, 12:46 Ей тъй на майтап и защото ми е жал, да го изкореня, почнах да гледам тая китка :)

Майтап или не придобиваш опит, просто си намали очакавнията за крайният продук (защото може и да става, може и да не става 50/50) и се фокусирай на отглеждането.

Тези клонинги, не изглеждат вкоренени (а дори и да са вкоренени) не са готови за толкова ниска влага все още - затвори вента на кутията да се замъгли от влагата.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Здравейте отново, понеже от научна(хахахах) експериментаторска гледна точка, оставих това цвете да расте и да хубавее...Имам един въпрос. И той е: Възможно ли е да образува трихоми, които нямат съдържание на ТХС? Защото тая гад взе да побелява, на места все едно пудра захар съм и посипал на новите листенца?!? И то по-долните спрямо главуните....А аз, все съм на кантар да и тегля ножа......Цъфти от 6-ти декември....сигурно е рано за изводи, ама аз да си попитам :)
Относно Клонингите, дам, бях ги забравил отворени, сухи....чак жал ми стана...поговорихме си, и сега почнаха да се осъферват ;) Прилагам фото...:
Леко почанах да побеляват в основата...
Леко почанах да побеляват в основата...
И това отново
И това отново
?
?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Може да става, случва се🙄Просто май е по редкия случай😒Не бих си организирала върху и около него гроуа, но ти прецени...... , пък нещо лечебно винаги може да се направи от нея, масло, тинктура дажи и сега като е зелена......То става, полезно може да бъде, дори и да не хваща.
Ами резни една главица, сушни на 50,60гр в печката или някак и то ще се види не пълен, но дали има потенциал въобще.
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Inna написа: 31 Дек 2020, 18:12 Може да става, случва се🙄Просто май е по редкия случай😒Не бих си организирала върху и около него гроуа, но ти прецени...... , пък нещо лечебно винаги може да се направи от нея, масло, тинктура дажи и сега като е зелена......То става, полезно може да бъде, дори и да не хваща.
Ами резни една главица, сушни на 50,60гр в печката или някак и то ще се види не пълен, но дали има потенциал въобще.
Душичка, нищо не очкавам от тях, но понеже ми е жал да ги резна мисълта ми беше, ако наливат трихоми дали ще имат ефект(ТХС) в тях....знам, че е семка, дето с удоволствие бих я метнал в кенефа, стига да не и баех да се излюпва, че да покълва..абе знаеш как е :)
Пушнах една главинка за пробата, млада е, цяла цигара събрах с пекането, напуши ме, но аз като си знам как с две дръпки се насирам..нееееее, но тя сега почна да побелява и за това си питам дали трихомите са само визуални или всичко е ген?
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Ако няма да ти пречи на новите семки като пристигнат го остави за сега. Щом напушва от сега, значи си заслужава, ти си прецени. Това, че е поръсено като с пудра захар, не означава, че ще има повече ТХЦ. Може да се е опрашило и с ЦБД сорт, знаеш ли?
Мир :passj:
completely mad
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Виждал съм дивачка, дето за снимка е перфект, ама иначе и за манагуа да не става.
completely mad
ne4o
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 128 times
Been thanked: 122 times

kambera написа: 31 Дек 2020, 17:33 Здравейте отново, понеже от научна(хахахах) експериментаторска гледна точка, оставих това цвете да расте и да хубавее...Имам един въпрос. И той е: Възможно ли е да образува трихоми, които нямат съдържание на ТХС? Защото тая гад взе да побелява, на места все едно пудра захар съм и посипал на новите листенца?!? И то по-долните спрямо главуните....А аз, все съм на кантар да и тегля ножа......Цъфти от 6-ти декември....сигурно е рано за изводи, ама аз да си попитам :)
Относно Клонингите, дам, бях ги забравил отворени, сухи....чак жал ми стана...поговорихме си, и сега почнаха да се осъферват ;) Прилагам фото...:
IMG_20201231_165321 - Copy.jpg

IMG_20201231_171048 - Copy.jpg
IMG_20201231_172925 - Copy.jpg
Здравей Камбера!
Те трихомите и на марковите семки, в началото нямат Тхк и не хващат. Трябва им време да го синтезират. Наблюдава се цвета им с 60х лупа. В началото са прозрачни, после мътни, после млечни и към края бирен цвят....
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Здравейте,
днес момата стана на 5 седмици 12/12.Нейде към 10.02 мисля да играе ножа :) Ако някой може да прецени по фотото, може да даде мнение дали след 3 седмици да берем :)
Добре върви, че и хваща доволно ;)
Добре върви, че и хваща доволно ;)
Ето снимка на един главун отблизо, толко може мойто телефонче :) Но се вижда че трихомите са още млечни...
Ето снимка на един главун отблизо, толко може мойто телефонче :) Но се вижда че трихомите са още млечни...
Не мога да смогна да поливам....яко пие вода :)
Не мога да смогна да поливам....яко пие вода :)
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Малко вероятно ми се струва да е готова след 3 седмици. Иначе защо си махнал листата? Сори ако си отговорил вече.
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Не съм махал листа целенасочено, просто си е такова :) Е някоя друга глава изрязах за проби ;)
Публикувай отговор