Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Халюциногенни гъби Liberty Cap в бг гори?

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

wholecelium са едно добро начало ;)
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Да използвам темата :lol:
Някой пробвал ли е червена мухоморка?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

дали ще може да разкаже как е бил трипа ........хахахахахах??????
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Bathory написа: 30 Май 2023, 20:24 Да използвам темата :lol:
Някой пробвал ли е червена мухоморка?
В друга тема написах как стари хипари се насраха почти до смърт с такива и със зелена, а трипа беше болница и драйфане и на системи! 🤣👎И това беше добрия вариант. Имало там някви начини да ги белиш и не знам кво, според мен зарежи тая работа, а и трипа на халюциногенните, които са по безопасни е много по добър според запознати. Аз лично бях навивана от разни тъпаци за мухоморки и също да съм пиела татул?!!!!😡🤢🤮Това са отровни гъби и растения, опасни.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Inna написа: 01 Юни 2023, 11:52
Bathory написа: 30 Май 2023, 20:24 Да използвам темата :lol:
Някой пробвал ли е червена мухоморка?
В друга тема написах как стари хипари се насраха почти до смърт с такива и със зелена, а трипа беше болница и драйфане и на системи! 🤣👎И това беше добрия вариант. Имало там някви начини да ги белиш и не знам кво, според мен зарежи тая работа, а и трипа на халюциногенните, които са по безопасни е много по добър според запознати. Аз лично бях навивана от разни тъпаци за мухоморки и също да съм пиела татул?!!!!😡🤢🤮Това са отровни гъби и растения, опасни.
Без майтап, попадал съм на клипчета ( беше с някакъв американски ботаник)как ги събират, сушат и консумират. Обаче разговорния английски не ми е на ниво и не разбрах много, не мога да го намеря сега.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

АААУУУУтатул сакън.....в тубата има класация и татула се води най ужасната дрога.Ужасно е преживяването мой познат не можеше да обели една дума .....повече от година.........само му течаха сълзи.........едвам едвам се позакрепи и се оправи ама минаха 2 години!!!!!!!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Bathory написа: 01 Юни 2023, 21:54
Inna написа: 01 Юни 2023, 11:52
Bathory написа: 30 Май 2023, 20:24 Да използвам темата :lol:
Някой пробвал ли е червена мухоморка?
В друга тема написах как стари хипари се насраха почти до смърт с такива и със зелена, а трипа беше болница и драйфане и на системи! 🤣👎И това беше добрия вариант. Имало там някви начини да ги белиш и не знам кво, според мен зарежи тая работа, а и трипа на халюциногенните, които са по безопасни е много по добър според запознати. Аз лично бях навивана от разни тъпаци за мухоморки и също да съм пиела татул?!!!!😡🤢🤮Това са отровни гъби и растения, опасни.
Без майтап, попадал съм на клипчета ( беше с някакъв американски ботаник)как ги събират, сушат и консумират. Обаче разговорния английски не ми е на ниво и не разбрах много, не мога да го намеря сега.
Да, ползват ги без да умрат, със сигурност, може да сполучват и с трипа, ама при толкова по-хубави и безопасни гъби просто аз лично не бих рискувала и предвид това, което видях при тези мои малоумни познати. Иначе да, има някакви методи. Ако го намериш-пусни го, защото все пак е интересно, обаче моля те, да предупредим отново и всякога, че е твърде рисковано за един твърде вероятно гаден трип или нещо по-лошо. Да, пък тия татули това въобще е ненормална работа! Те в двора ми пънкарите беряха телефончета(това било Морнинг глори хаха) и им варяха семената ли, не помбя вече и аз всичките им опити да се надрусат с кво да е безплатно. Но зле завършилите ги помня.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Къде е Фърст да се искаже за неговия любим герой Дон Хуан. В произведенията на Карлос Кастанеда употребяват татул(джимсънова трева) :lol:
Bampuhov
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Ное 2023, 17:28

Здрасти,

Запалил съм се да пробвам след като са минали 15 години от първият ми и единствен трип. Тъй като почнах да ровя навсякъде и нищо не откривам, дали някой може да ми препоръча как да си отгледам и от къде да взема спори, и евентуално любим вид. Аз лично бих искал да е максимално визуално изживяване. Благодаря .

Ако някой иска да хапнем заедно, също съм навит :) надявам се това да е окей. Разбирам че не е окей да се говори за купуване, но това би ми било най-предпочитания вариант.
jualgiz
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Ное 2023, 12:24

Може ли някой с опит да ми пише на лично и да ми обясни как става това с доставката и колко е безопасно ,защото искам да си поръчам магически трюфели
инстаграм - jualgiz
Благодаря предварително!
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”