Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отрких мухъл в най-голямата глава

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
lumber_j0ck
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Окт 2020, 00:54
Has thanked: 27 times
Been thanked: 59 times

Така е, май си беше Bud Rot в начален етап. Както писах по горе го напръсках с Lemocide 12 дена преди брането и нямаше следва и от белите полепи. След беридбата направих промивка с: 1ва баня - кислородна вода, 2ра - сода и лимонр 3та с вода.
Знам че е опасно и НЕ го препоръчвам на никой, това беше на мой риск. Вече и замина главата, слава богу нямам и здравословни оплаквания.
За в бъдеще си взех поука. Прекратих глупавата практиката да пръскам директно главите с вода(при вкл. лампа става като лупа и изгаря, на тъмно вдига влажноста и стават лоши работи), засилих и вентилацията също.
На първата снимка се виждат едни малки, довечера мисля да им кача дневник, нищо че почти станаха.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Нямаш бъд рот! Трудно е да се каже по снимките, но или както казва скорпио е паяжинообразуващ акар или мухъл, трябваше по внимателно да разгледаш засегнатия участък..
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
lumber_j0ck
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Окт 2020, 00:54
Has thanked: 27 times
Been thanked: 59 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 18 Дек 2020, 14:19 Нямаш бъд рот! Трудно е да се каже по снимките, но или както казва скорпио е паяжинообразуващ акар или мухъл, трябваше по внимателно да разгледаш засегнатия участък..
Напълно възможно, жалко че не сминах преди да го измете разтвора с Lemocide. Иначе си беше, баш като топче памук наслоено покрай стеблото.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

lumber_j0ck написа: 18 Дек 2020, 20:14
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 18 Дек 2020, 14:19 Нямаш бъд рот! Трудно е да се каже по снимките, но или както казва скорпио е паяжинообразуващ акар или мухъл, трябваше по внимателно да разгледаш засегнатия участък..
Напълно възможно, жалко че не сминах преди да го измете разтвора с Lemocide. Иначе си беше, баш като топче памук наслоено покрай стеблото.

Ако е само на стеблото е повече възможно да е пашкул, а ако е по главата вече е акар или мухъл! :) ако е на стеблото печелиш.. Е ако е пашкулче не печелиш много, но по добре гъсеници отколкото бъд рот или мухъл :)
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Снимката не е много добра. Таз годишния аутдор. Имаше доста пречки и много работа.
Другата година няма да правя горили, а ще са по-малки и компактни. Лесно за обслужване и при проблеми е по-лесно да се оправиш с тях!
Прикачени файлове
IMG_20201217_231050.jpg
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

lumber_j0ck написа: 17 Дек 2020, 18:31 Така е, май си беше Bud Rot в начален етап. Както писах по горе го напръсках с Lemocide 12 дена преди брането и нямаше следва и от белите полепи. След беридбата направих промивка с: 1ва баня - кислородна вода, 2ра - сода и лимонр 3та с вода.
Знам че е опасно и НЕ го препоръчвам на никой, това беше на мой риск. Вече и замина главата, слава богу нямам и здравословни оплаквания.
За в бъдеще си взех поука. Прекратих глупавата практиката да пръскам директно главите с вода(при вкл. лампа става като лупа и изгаря, на тъмно вдига влажноста и стават лоши работи), засилих и вентилацията също.
На първата снимка се виждат едни малки, довечера мисля да им кача дневник, нищо че почти станаха.
На мен ми се случи абсолютно същото и по същия начин изглеждаше, няква начална фаза на някакъв мухъл. Наложи да изхвърля части от няколко най големи глави.... 😜Имам за пушвне, майната му, изрязах ги веднага щом го видях и оставих надолу здрави, не се появи на тях.....Видимо.... И едно, две от моите изглеждаха подобно. Може да се мият, но там където е бил тоя мухъл е скапанко малко или много, а птк на вейп...... Да и аз си взех същите поуки, просто при мен цялата къща е много влажна, пък аз ги и пръсках, наложи се и........... Веднъж ги полях супер обилно и после не можаха дълго време да изсъхнат, навън също беше влажно.....
Преди съм живяла на много сухо, на висок етаж, парно, ХПС лампа и квото и да правех мухъл не можеха да хванат, но тук е обратното😆Та значи това си е чист мухъл, какъв точно вид не знам.....
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”