Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Временен проблем

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Към момента, нашата хостинг компания изпитва технически проблеми и е възможно да ви изписва следното съобщение.


SQL ERROR [ mysqli ]

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111 "Connection refused"[2002]
Yes, unfortunately, we are currently experiencing technical issues with our servers. We are aware of the situation and are actively working to restore service as soon as possible.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

На мен един,два пъти ми излезе нещо от сорта,има 1044 потребители и не може да зареди,нещо такова,но беше за малко.И отвреме навреме ми изчезват благодарностите,моите и на които аз съм благодарила,както и самата възможност за благодарене(харесване)?:)А,и един път писах,писах нещо там цял ферман,но по едно време се загледах в нечие мнение и реших да му благодаря преди да довърша фермана,само че след това цялото ми писане изчезна и се отказах да го пиша пак:)Дали не може да остава,както в другия сайт с по-светли букви докато го пусна,да не се изтрива?Или ако се върна за малко на предишна страница дали се изтрива в полето,не съм опитала?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Inna написа: 21 Дек 2018, 11:15 А,и един път писах,писах нещо там цял ферман,но по едно време се загледах в нечие мнение и реших да му благодаря преди да довърша фермана,само че след това цялото ми писане изчезна и се отказах да го пиша пак:)Дали не може да остава,както в другия сайт с по-светли букви докато го пусна,да не се изтрива?Или ако се върна за малко на предишна страница дали се изтрива в полето,не съм опитала?
Да, има го заложено като идея, ще се постарая да включа опцията възможно най-скоро.
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

Здравейте. От два дни като влизам във форума се налага да въвеждам акаунт и парола всеки път. Само при мен ли е, или просто работите по сайта?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

xploder написа: 23 Мар 2019, 22:41 Здравейте. От два дни като влизам във форума се налага да въвеждам акаунт и парола всеки път. Само при мен ли е, или просто работите по сайта?
Здравей по сайта се работи постоянно, но имаше сериозен бъг, които е оправен. След оправянето на бъга не можеш да си постоянно логнат в профила си ако не правиш нещо във форума. Това ще рече, че всеки път когато влизаш ще трябва да въввеждаш акаунт и парола.
Извиняваме се за причиненото неудобство, но все пак вярвам, че безопасността и анонимността са по-важни от това да си логнат по цял ден автоматично.

:bong:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Стараем се да съхраняваме максимално малко информация относно потребителите на сайта. Много от вас влизат в сайта без да използват VPN което разкрива истинският ви IP-адрес, а ние не желаем да съхраняваме подобна информация, и за това сметнахме за най-правилно да направим сайта с временни сесии, които не позволяват на хората да стоят логнати за продължителен период от време, което от една страна предпазва и вас, като дори и някой да открадне компютърът ви няма да може да използва този акаунт или пък да открадне сесията ви.
Когато се логнете в стандартен сайт той запазва вашият IP-address, вид и версия на операционната ви система, разделителна способност на екрана, вида и версията на вашият браузър, локацията и езикът на вашият компютър и още много други данни. Когато ние не съхраняваме подобни данни, става невъзможно вие да сте логнати непрекъснато.
На кратко - стараем се да запазим анонимността на потребителите по всеки възможен начин и понякога това налага подобни неудобства.
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

О, няма никакъв проблем, даже адмирации за това решение. Не е проблем да си се логвам всеки път. Просто забелязах, че е променено спрямо предходни дни.
Благодаря за изчерпателните отговори, успех и 420! ;-)
Zigicha
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Дек 2018, 22:31
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

WDScorpio можеш ли да ми пишеш на лс че нещо аз немога.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”