Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Предложение за нов раздел

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
Blunts&bongs
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Окт 2020, 12:15
Been thanked: 1 time

Преди в стария форум на движение промена имаше раздел новини и всеки беше свободен да публикува каквото си иска. Аз вече съм набелязал няколко интересни теми по които смятам да се включа с превод от английски... Какво ще кажете за идеята?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Blunts&bongs получаваш перманентен БАН
Причина:

Постване на рекламни афилиейт линкове с цел печалба.
Half-baked
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Окт 2020, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Само дето изобщо не разбрах за каква реклама става въпрос... какви афилиейт линкове, какви 5 лв?! И защо ми изтрихте всичките мнения не разбрах?! Обмислям в най-скоро време да си направя собствен блог на същата тема, защото тук ми писна всеки път да получавам бан за глупости. И там също ще мога да си лафя с хората на спокойствие, без никой да ми се меси в разговорите... Хайде със здраве.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Това тук не ти е демокрация и свобода на словото, че да си пишеш каквото ти скимне! Тук е диктатура и, ще се случва каквото кажем ние. Хич ми е през кура, какво ще правиш, защото ти не си фактор.
Хайде сега пали с 200 към дупката от която си изпълзял.

Това си го прочети още няколко пъти.
"защото тук ми писна всеки път да получавам бан за глупости."
Half-baked
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Окт 2020, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Скорпи, аз съм си направил труда да напиша мнение, а вие си измисляте някаква причина и го триете. Да, знам че съм ви неудобен, защото не се придържам изцяло към вашите идеи... Но моето мислене е различно, моята политика е друга, моята философия... Затова смятам да си направя собствен блог с коментари под всяка статия, че да обсъждаме темите с потребителите и да водим дискусия. Тук някои хора търсят откровено да се заяждат, като си мислят, че всичко им е ясно и няма какво повече да научат, затова и дискусията с тях се превръща в спор, кавга... започват се И обидите... колко съм тъп и така нататък, а накрая получавам и бан + триене на постовете за които съм отделил време да седна и да ги напиша. Sorry, ама вече не се издържа...
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Не знам кой си и, колко пъти си получил бан - това е и целта на сайта, да не се знае идентичността и явно щом си получил бан за пореден път има причина, а тук сме доста либерални (поне аз). Ти постна линк към сайт със съдържание на source= сиреч - собственика на този сорс получава финансова облага след отварянето на този линк. В рамките на 1 час навъртя сума коментари и 3 от който бяха със сходно съдържание (цитат от нещо си за някакви пари) и започна да бълваш глупости по на хората темите.
Ние тук сме си направили труда да създадем място за хората, които искат да отглеждат канабис, да се лекуват с канабис или просто да получат информация свързана с канабиса, а ти да ми сереш на труда няма да го позволя.
Свободен си да си направиш собствен болг, сайт, форум, фейсбук страница, инстаграм, котешка тоалетна и каквото там ти хрумне, но тук се спазват правила и потребители, които ги нарушават, ще бъдат блокирани.
Half-baked
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Окт 2020, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Добре, разбрахме се. Новината беше, че Франция ще започне да осигурява БЕЗПЛАТНА медицинска марихуана на 3000 пациента от 03.2021, като се предвижда в последствие броят на пациентите да се увеличава. Ами това е... Хайде със здраве.
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Според мен трябва да има подгрупа: Алъш/вериш, Купува/продава....все нещо може да се купи от старите кучета, а и всеки минава през няколко фази на оборудване..
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

kambera написа: 14 Ное 2020, 18:52 Според мен трябва да има подгрупа: Алъш/вериш, Купува/продава....все нещо може да се купи от старите кучета, а и всеки минава през няколко фази на оборудване..
Да, супер! С куриерски фирми: Спиди и Еконт - безплатна доставка /спонсорирано от ГДБОП/. :stone:
completely mad
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Е, и как една лампа ще се отрази на моята 3 годишна условна? (Имам си я, заради един джмел) Ами аз гледам чери домати и люти чушки, къв е проблема...???
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”