Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Поръчка от Mars Hydro

Всичко останало
Семена марихуана
Smokedout89
Градинар
Градинар
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Окт 2020, 11:59
Has thanked: 23 times
Been thanked: 50 times

Здравейте на всички и поздравления за създаването на това годино местенце! :) От известно време чета и търся информация в сайта като определено съм впечатлен от знанията и компетентността на доста от Вас. Имам нужда от малко помощ, понеже нещо ужасно се случи с моите аутдоорчета, и сега съм се насочил към закупувнето на Mars Hydro TS1000 Kit. Виждам че има код за отстъпка на банерчето, както и пише, че има безплатна доставка до БГ, но като цяло, доставката изглежда е 28$ и кода за отстъпка е много далеч от 10%, аз ли не правя нещо като хората или просто вече няма безплатна доставка и отстъпката е по малко ? А като плащане пайпал ли е най-удачния вариант, че като гледам курса им е доста ънфрендли, но предполагам, че е по-добре от останалите варианти. Извинявам се, ако въпросите ми са прекалено евтини, но ситуацията е такава... Поздрави!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Здравей и добре дошъл, моите съболезнования за аутдоора.
Всъщност 28$ са данъци, такси и мито, които те покриват вместо теб и за това е различно за отделните държави или поне така ми го обясниха на мен, да малко е подвеждащо на банера да пише "безплатна доставка" а всъщност де не е точно така, но реално това е положението. Относно отстъпката, ами мисля, че никъде не е обявено 10% (поправи ме ако греша). Отстъпката е символична и сме благодарни, че я има за нашите потребители. Реално PayPal играе ролята на посредник при плащането и е най-добрата опция.
Smokedout89
Градинар
Градинар
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Окт 2020, 11:59
Has thanked: 23 times
Been thanked: 50 times

Благодаря ти за бързия отговор. Всъщност да, наистина имаш право, на друго банерче пише 10%, и явно съм се заблудил. И аз като ги питах за мита и такси ми казаха, че няма такива, но явно си ги покриват под формата на доставка. Всъщност е 3% отстъпката, което пак си е нещо, а мислех че ще има разлика в цената с .eu сайта, но дефакто излиза същото.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

EU сайта е дропшипинг на някакви румънци
Smokedout89
Градинар
Градинар
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Окт 2020, 11:59
Has thanked: 23 times
Been thanked: 50 times

Ясно :) Чакам сега само да ми отговорят, че нещо им е объркан description-a на кита, и не искам да има обърквации :D Ии дано доставката дойде бързичко.
Smokedout89
Градинар
Градинар
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Окт 2020, 11:59
Has thanked: 23 times
Been thanked: 50 times

Извинявам се за дабъл поста, но може ли някой да провери в сайта на марс хидро колко парички му иска за доставка на кита който е с TS1000, защото вчера като го гледах беше 28$, а сега тръгвам да го поръчвам, и доставката вече е 70$ ?!?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

@Kollegah ти си прекрасен пример за ТРОЛ! Днес си станал рано рано и започна да бълваш отковена тъпота и простотия, изтрил съм ти поне 4 мнения с еднакво съдържание плюс още 2, които са си направо реклама и сега си седнал да солиш по производител с доказано качество и ясно обявено, че използват Samsung и Osram. Да възможно е в някакъв момент през годините да са използвали некачествени чипове, но към този момент се стремят да наблягат на качеството, защото инвестират маса пари в развитие. За да твърдиш подобно нещо трябва да бъде подкрепено с доказателства,а аз се съмнявам да имаш такива, защото от наша страна можем да твърдим, че тестваме лед панелите на марс и всички са доволни от тях и нямат проблемите, за които ти твърдиш. Да, може да не са най-доброто на пазара, но никой не твърди обратното.

"Какъв е смисълът от Made in Germany, когато е с китайски диоди?"
Това само доказва, че дори не си им влизал дори в сайта. Посочи ми ЕДНО място на което пипе Made in Germany.

А сега относно това, че ми спамиш форума с глупости, ще ти кажа това - По този начин поставяш под заплаха сигурността на хората тук, ще ме накараш да въведа рестрикции за регистрация и писане във форума именно заради теб, обясних ти и предният път, че няма да толерирам подобно държание и коментари. Приеми това, като последно предупреждение, а от тук на сетне, ще те банвам директно без предупреждение.
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Аз имам повече от 2 години панел на марс като повече от една година е ползвана ежедневно не само че няма изгорели диоди ами сам повече от доволен излезе ми 300лв с доставката резултатите ми винаги са били около 1грам на ват но не по малко честно казано ако изгори нещо панела (ма не ми се вярва) ще си взема от новите им модели :D
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Не ..... далеч съм от мисълта че аз сам определящ за цялостната ситуация около марс просто да изразя мнение като потребител щото ти ги хеитиш без да си..... по принцип няма лошо тря да има критика.... ина че преди години имах от тия китайските на една ламарина кадето са ако се сещате 50w действително изгоря за 2-3 седмици просто отказа иначе за 50w светеше доста после имах панел пак китайски 45w той беше куц кон но още си работи и след това взех на марс и се родих....
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Kollegah написа: 05 Ное 2020, 21:08 Като цяло проблема не е в Mars hydro, а по-скоро в това, че трудно бих се решил да инвестирам 2000лв за лампа, която ще трябва да избивам от сметката за ток.

Но ако е вярно, че ts3000 с мощност от 450W се равнява по ефективност на 1000w hps бих инвестирал.

Ще ми свърши чудесна работа за палатка 100х100х200см, защото фирмите и професионалните гроуъри ползват 1000w hps за осветяване на 1 квадратен метър площ, но не в палатка, защото ще ги изпече.

Докато TS 3000 може да реши проблема с температурата в палатката, което ще бъде супер и тогава вече бих инвестирал.
Аз ли нещо бъркам или лампата е под 1000 лв ?
:roll:
Публикувай отговор