Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Най-лесния начин как да посея растение. Как да посея семка.

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
Harvester
Градинар
Градинар
Мнения: 69
Регистриран на: 24 Сеп 2020, 21:24
Has thanked: 221 times
Been thanked: 223 times

Sofia Cannabis написа: 24 Ное 2020, 05:47
Използвай дестилирана вода или RO с 0РРМ или много близо до 0. GA3 – Gibberellic Acid - (25 - 50) PPM 24-48 накиснати само в този разтвор и след това в салфетка за да им е по-лесно да се отворят ако не са се отворили в разтвора. Директно в почвата не е препоръчително.

Ако са 20 или повече годишни 75-100 РРМ GA3.

След няколко опита ще разбереш кое е най-подходящото за твоите семена.
Благодаря ти!

За момента намирам гиберлиновата киселина само в OLX и BAZAR, китайско производство.
За директно в почвата само картофи садя :) . Дестилираната вода не е проблем. Иначе са на 8 години и все си мисля, че поне няколко ще се разпукат но дано продължат и след разпукването. Обаче за да си направя точния разтвор на GA3, явно ще ми е нужен и EC метър.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Harvester написа: 24 Ное 2020, 12:33
Sofia Cannabis написа: 24 Ное 2020, 05:47
Използвай дестилирана вода или RO с 0РРМ или много близо до 0. GA3 – Gibberellic Acid - (25 - 50) PPM 24-48 накиснати само в този разтвор и след това в салфетка за да им е по-лесно да се отворят ако не са се отворили в разтвора. Директно в почвата не е препоръчително.

Ако са 20 или повече годишни 75-100 РРМ GA3.

След няколко опита ще разбереш кое е най-подходящото за твоите семена.
Благодаря ти!

За момента намирам гиберлиновата киселина само в OLX и BAZAR, китайско производство.
За директно в почвата само картофи садя :) . Дестилираната вода не е проблем. Иначе са на 8 години и все си мисля, че поне няколко ще се разпукат но дано продължат и след разпукването. Обаче за да си направя точния разтвор на GA3, явно ще ми е нужен и EC метър.
EC meter е по-хубаво, но може да намериш TDS (РРМ) meter и ще ти свърши работа но са сравнително по-евтини.

С някой друг бях говорил и в някой агроаптеки има Gibberellic Acid, може да провериш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Имаше една снимка в стария форум.....малко ниско нацe.пено....със всякакви цветове....вкусно,ароматно може би.SPG
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”