Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

От къде да купим спори за Магически гъби?

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Stoqnt.0
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 23:53
Been thanked: 4 times

Здравейте искам да попитам понеже съм новобранец някой може ли да ми препоръча надежден сайт зa закупуване на спори на cubensis или кутии с мицел и дали ги спират на митницата защото се пробвах от един холандски сайт но още чакам отговор ако някой е поръчвал успешно моля да сподели благодаря :D
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
TanovPlamen7
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Апр 2021, 11:04

Stoqnt.0 написа: 20 Окт 2020, 18:27 Здравейте искам да попитам понеже съм новобранец някой може ли да ми препоръча надежден сайт зa закупуване на спори на cubensis или кутии с мицел и дали ги спират на митницата защото се пробвах от един холандски сайт но още чакам отговор ако някой е поръчвал успешно моля да сподели благодаря :D
И аз имам нужда от сайт от където мога да си купя това! а имали начин да се намери от тука някаде (имам в предвит бълграия) ?

Благодаря
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

TanovPlamen7 написа: 27 Апр 2021, 11:07
Stoqnt.0 написа: 20 Окт 2020, 18:27 Здравейте искам да попитам понеже съм новобранец някой може ли да ми препоръча надежден сайт зa закупуване на спори на cubensis или кутии с мицел и дали ги спират на митницата защото се пробвах от един холандски сайт но още чакам отговор ако някой е поръчвал успешно моля да сподели благодаря :D
И аз имам нужда от сайт от където мога да си купя това! а имали начин да се намери от тука някаде (имам в предвит бълграия) ?

Благодаря
TanovPlamen7 добре дошъл във форума на Гръсти, но България се пише с главно буква! (главно Б). Не сме правописен форум и аз пиша много неграмотно за което ме е срам, но е неуважително и към родината и към самия себе да пишеш името на родината ти с малка буква.Точно в предният пост Sofia Canna е дал пример от къде можеш да си купиш спори.Последният път когато пазарувах спори преди пандемията пристигнаха за 3 дни.
В България вече не се продават спори и китове. Защо са ти от България спори, като така още някой в България ще знае кой си и че отглеждаш гъби. По-добре е да ги поръчаш от Европа и до 1 седмица ще пристигнат, и ще запазиш анонимността си.
Спорите минават и са легални за миколожки наблюдения, но не и за отглеждане, късане, сушене и консумация Готовите заразени кутии с мицел е на късмет. Казвам на късмет, защотонякой кутии ги спират, някой не. Имам приятели на който им минаха пратките, но имам и такива на който им ги спряха на митницата.
Ако питаш мен си купи по-добре спори, защото така ще се научиш на нещо полезно, като умение за цял живот, а и е по-безопасно и сигурно, че ще пристигнат спорите, а и са по-трайни и стерилни.
Loco
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Окт 2021, 20:24

Здрасти ,
нов съм в сайта и въпросът ми е от къде да закупя спори ,мицел за отглеждане на вълшебни гъби?Живея в Лондон.
Благодаря предварително
Rocco92
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2023, 19:21

Здравейте, някой пазарувал ли е от този сайт: drsmartshop.com
Сайта е холандски, цените им са добри и доставката над 35 евро е безплатна.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”