Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Вентилацията в Indoor

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Включвам се с още едно питане отностно свързването на изходния вентилатор с въздуховода. Нанизах тръбата, омотах с малко хартиено тиксо за да задържи и сложих една скоба (от тези с винт). Въпросът ми е правилно ли съм го свързал, има ли нещо, което пропускам или което мога да направя по-добре. Отворената страна на въздуховода си духа стабилно, там където е връзката с вентилатора не усещам нещо да изпуска, струва ми се, че е добре, но за всеки случай реших да попитам :) Благодаря!
П.С. До колегата отгоре, и аз ги гледах тези вентилаторчета, но ми направи впечатление, че почти никъде в интернет не видях някой да изкарва въздуха с такова, нямам представа каква е причината. Реално този на Cornwall, който аз взех е почти същото нещо, но е в кутия, която е съобразена да можеш да нахлузиш въздуховод и филтър от другата страна, има и регулация чрез две степени + щепсел, като не съм сигурен, че на този който ти гледаш има директен щепсел към контакт.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Ако сложиш филтър и ще станат 100 м3 /ч.........60/60/140=0.504 м3
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Тия са за баня, нямат тяга, не стават.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Турбина тип ама не 13w.....??!!
Публикувай отговор