Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Бъдещ beginner проект. Outdoor 2021. Мойте въпроси

Семена марихуана
Dgd
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Окт 2020, 11:02

Здравейте. Нов съм в отглеждането и замислям проект за отглеждане.Като за начало имам някои въпроси на които ще се радвам да отговорите (за напред ще питам и други работи).
1.Какви торове мога да си направя сам и да ми вършат работа?
2.доколкото знам трябва от по рано да се подготви терена?Как точно
3. виждал съм че завързват клоните на растението със нещо предполагам че е за да не се прекършат но не ми е много ясно.
4.Против вредители какво трябва да направя ( животни,насекоми.буболечки и т.н )
5.Мога ли директно да засадя семента навън?и колко често трябва да се поливат и по колко?
Благодаря <3
:weed:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Dgd написа: 12 Окт 2020, 13:25 Здравейте. Нов съм в отглеждането и замислям проект за отглеждане.Като за начало имам някои въпроси на които ще се радвам да отговорите (за напред ще питам и други работи).
1.Какви торове мога да си направя сам и да ми вършат работа?
2.доколкото знам трябва от по рано да се подготви терена?Как точно
3. виждал съм че завързват клоните на растението със нещо предполагам че е за да не се прекършат но не ми е много ясно.
4.Против вредители какво трябва да направя ( животни,насекоми.буболечки и т.н )
5.Мога ли директно да засадя семента навън?и колко често трябва да се поливат и по колко?
Благодаря <3
:weed:
Сядаш и започваш да ползваш търсачката, това са неща за които е писано, писано.... Отваряш 2-3 дневника и се ориентираш какво ти трябва. Всеки ден има по 2-3 нови регистрации, какво става, като всеки пита едно и също.
Колко време отдели на форума до този момент или направо изтряска въпросите?
Dgd
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Окт 2020, 11:02

чел съм и ще продължавам да чета.Просто реших да направя тема и да напиша какви въпроси ми се въртят в главата
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Dgd написа: 12 Окт 2020, 13:25 Здравейте. Нов съм в отглеждането и замислям проект за отглеждане.Като за начало имам някои въпроси на които ще се радвам да отговорите (за напред ще питам и други работи).
1.Какви торове мога да си направя сам и да ми вършат работа?
2.доколкото знам трябва от по рано да се подготви терена?Как точно
3. виждал съм че завързват клоните на растението със нещо предполагам че е за да не се прекършат но не ми е много ясно.
4.Против вредители какво трябва да направя ( животни,насекоми.буболечки и т.н )
5.Мога ли директно да засадя семента навън?и колко често трябва да се поливат и по колко?
Благодаря <3
:weed:

Отвори моя дневник макар и не довършен въпросите ти ги има вътре!
Прочети го целия и ще се ориентиераш.
Успех.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Отвори моя дневник, ще видиш мойте грешки и мнения от други хора какво трябва да се прави и какво не
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Dgd написа: 12 Окт 2020, 13:25 Здравейте. Нов съм в отглеждането и замислям проект за отглеждане.Като за начало имам някои въпроси на които ще се радвам да отговорите (за напред ще питам и други работи).
1.Какви торове мога да си направя сам и да ми вършат работа?
2.доколкото знам трябва от по рано да се подготви терена?Как точно
3. виждал съм че завързват клоните на растението със нещо предполагам че е за да не се прекършат но не ми е много ясно.
4.Против вредители какво трябва да направя ( животни,насекоми.буболечки и т.н )
5.Мога ли директно да засадя семента навън?и колко често трябва да се поливат и по колко?
Благодаря <3
:weed:
1. От всякакъв вид добитък, пернати, коне, зайци, като изключваме прасета. От коприва, люцерна, водорасли, обелки от банани
2. От предната година се изкопават дупките и се пълнят с нужните торове и субстрати - ЧКЧ, оборски тор, пясък, кокос, торф и се заразяват с полезни бактерии, като тези на Better Organics (root better) или Байкал ЕМ-1
3. Завързват се клоните с цел при силен вятър да не се счупят или в цъфтеж, когато натежат главите да не увиснат и отново да се счупят.
4. Аз съм доста доволен от Лимоцид органичен инсектицид и фунгоцид, като можеш да използваш АгриМетал (ВЕНИШ ГБ) против охлюви в началото, когато ги засадиш.
5. Възможно е, но е малко вероятно да оцелеят. Поливането се случва на често и по много. Колкото повече толкова повече! От поливането зависи дали ще извадиш 10грама или 200грама
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

WDScorpio написа: 13 Окт 2020, 14:39
Dgd написа: 12 Окт 2020, 13:25 Здравейте. Нов съм в отглеждането и замислям проект за отглеждане.Като за начало имам някои въпроси на които ще се радвам да отговорите (за напред ще питам и други работи).
1.Какви торове мога да си направя сам и да ми вършат работа?
2.доколкото знам трябва от по рано да се подготви терена?Как точно
3. виждал съм че завързват клоните на растението със нещо предполагам че е за да не се прекършат но не ми е много ясно.
4.Против вредители какво трябва да направя ( животни,насекоми.буболечки и т.н )
5.Мога ли директно да засадя семента навън?и колко често трябва да се поливат и по колко?
Благодаря <3
:weed:
1. От всякакъв вид добитък, пернати, коне, зайци, като изключваме прасета. От коприва, люцерна, водорасли, обелки от банани
2. От предната година се изкопават дупките и се пълнят с нужните торове и субстрати - ЧКЧ, оборски тор, пясък, кокос, торф и се заразяват с полезни бактерии, като тези на Better Organics (root better) или Байкал ЕМ-1
3. Завързват се клоните с цел при силен вятър да не се счупят или в цъфтеж, когато натежат главите да не увиснат и отново да се счупят.
4. Аз съм доста доволен от Лимоцид органичен инсектицид и фунгоцид, като можеш да използваш АгриМетал (ВЕНИШ ГБ) против охлюви в началото, когато ги засадиш.
5. Възможно е, но е малко вероятно да оцелеят. Поливането се случва на често и по много. Колкото повече толкова повече! От поливането зависи дали ще извадиш 10грама или 200грама

С точка 1 не съм съгласен, дори е по добър от всякакъв тор от рогат добитък!
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”