Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Аутдоор 2021 Gelat.OG Feminised Seeds

Семена марихуана
foxx1338
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Окт 2020, 21:39

Здравейте, колеги.
Мисля да направя един аутдоор с "Gelat.OG Feminised Seeds" от Сеедсм*н
Понеже това ще ми бъде за пръв път мисля да пробвам с 2-3 семки. Намирам се на около 270-300 надм.вис.
Ще ви попитам няколко въпроса:
1.Мисля да ги посея на една поляна. Искам да попитам, когато покълнат семките и ги засея в саксии може ли веднага да ги изкарам отвънка или трябва да ги гледам на лампа ?
2.Мога ли да гледам в саксии (за аутдоор - на поляната ) или трябва да обърна самата пръст и да ги засея в почвата ?
3.Ако мога в саксии да ги гледам, кога трябва да сменя на по-голям контейнер и каква тор бихте ми препоръчали ?
4.Когато, дойде момента да се откъсват самите растения и да изсъхват мога ли директно да сложа главите в буркан и да ги оставя в мазата или трябва на въженце да ги вържа да съхнат ? ( питам, защото нямам друг вариянт къде да ги остая да изсъхна освен в мазата а ме притеснява, че ще миришат много.


Ако трябва да си подготвям мястото за растенията, които мисля да засея кога да започна да го подготвям ?
Кога трябва да засея покълнатите семки ?

Благодаря Ви !
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

1- Възможно е, но не е препоръчително. Хубаво е да останат на закрито поне 2-3 седмици преди да ги изкараш, може да са на лампа, но може и да са на добре осветен прозорец.
2- Можеш, но изобщо не е препоръчително. По този начин, ще си докараш много проблеми, които могат да се избегнат ако си изкопаеш дупка и ги засадиш вътре.
3- Виж 2 + почвата за аутдор можеш да си направиш сам - Оборска тор + ЧКЧ + Почва от мястото + пясък + торовете на Guanokalong Complete Organics 1л. с 50л. почва.
4- НЕ, трябва първо да изсъхнат и след това можеш да ги прибереш. Сушенето продължава ~14 дни в зависимост от климата. Можеш да си направиш навес в гората и там да ги изсушиш. Ако не са изсъхнали достатъчно, ще мухлясат! Можеш да разбереш, че са готови за прибиране по буркани, когато огънеш клонче и то се счупи и не е жилаво.


Ако трябва да си подготвям мястото за растенията, които мисля да засея кога да започна да го подготвям ?
- От сега
Кога трябва да засея покълнатите семки ?
- Виж точка 1, а конкретно кой месец - края на април.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”