Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помогнете ни да изчистим...

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Kollegah получаява Бан и изтриване заради нарушение на правилата.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

x.slavov БАН заради нарушение на правилата
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Ghostface написа: 16 Мар 2021, 00:51 Колега firstcitizen, поне вземи се обоснови за какво е този БАН? А не само "нарушение на правилата"... ти да не мислиш, че някой ти е чел правилата? Ти си длъжен първо да предупредиш и тогава вече да взимаш по-сериозни мерки, но БАН за щяло и не щяло? Ами продължавайте в същия дух и никога няма да вдигнете нивото! Ще си останете тука 5-10 човека и това е.
Завързвай обувките колега .
:roll:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Ghostface получаваш БАН за Флейминг/Тролване: Флейм са постове с намерението да обиждат или провокират към форума (онази тема в която Лудият влак ти отговори и обесняваше, колко е ниско нивото и кво ли не), както и за спам и за нарушаване на други правила на форума. Защо само на теб ти се банват акаунтите? При това 10 пъти? Защото в теб има нещо гнило, но какво?
Яко спамиш от всеки профил и то неща, коитоо си личи, че ги четеш и преразказваш, а не неща, който си ги правил и са от опит. Един от всичките ти профили го баннах, защото се беше опитал да си купиш трева от потребител. (докладваха ми веднага) Ако щом си такъв градинар, защо ти е да си купуваш трева? Това не ти ли е съмнително?
В правилата на форума е написано, че не е нужно да се обоснововам заради точно това правило:

9. Отстраняване (бан): Хората, които нарушават правилата на този сайт многократно подлежат на отстраняване. Ако веднъж сте отстранен от сайта, не позволяваме оплаквания относно това. Веднъж отстранен, ние сме приключили с този индивид и никакви оплаквания от страна на други членове няма да помогнат. Не е нужно да обясняваме отстраняванията (бановете). Това само поражда повече работа за модераторите, което обикновено е причината някой да бъде отстранен. Така че, тези които се оплакват заради отстраняването на някой също са обект на банване.

Това автоматично ми дава право да ти трия всеки нов профил при това без да се обосновавам.
Ghostface написа: 16 Мар 2021, 07:05
mravkatrevoman написа: 16 Мар 2021, 02:29
Ghostface написа: 16 Мар 2021, 00:51 Колега firstcitizen, поне вземи се обоснови за какво е този БАН? А не само "нарушение на правилата"... ти да не мислиш, че някой ти е чел правилата? Ти си длъжен първо да предупредиш и тогава вече да взимаш по-сериозни мерки, но БАН за щяло и не щяло? Ами продължавайте в същия дух и никога няма да вдигнете нивото! Ще си останете тука 5-10 човека и това е.
Завързвай обувките колега .
Направо ми идва да обеся някой с тях!
Ghostface написа: 16 Мар 2021, 00:37 Здравейте,

първо искам да "благодаря" на firstcitizen за това, че ме банна сигуно за 10ти път и ми изтри темите и труда. Да, да опазим форума, но от какво? Явно тук не е място, където всеки може да изрази мнение свободно. Форума си е ваш и мен не ме е грижа, но като гледам нивото колко е ниско ми става мъчно. За съжаление в България трябва и от това да сме доволни, понеже явно нистина сме "лош материал" и т.н.

Но нека ви кажа какво измислих онзи ден....
Понеже идва лято, жеги, а не всички имаме място за аутдор. Става дума за вентилатор с водно охлаждане за Индор, който консумира само 80 вата! По желание може да се зарежда с вода + лед и да охлажда доволно. Има вграден вентилатор, който е 120м3... може да се използва за стая, палатка и т.н.

Ще следя темата!

x.slavov беше изтрит, защото с първите си пост се опита да си купи гъби. Ама сативаловъра нали е голяма клюкарка да не изпусне нещо :D Кой и защо е баннат, не е нужно да обеснявам, нито да го предупреждавам. Така съм преценил, така съм направил. Ако беше за предупреждение щях да го предупредя с пост или лично съобщение. Но той нарушава кардинално правило на форума и не си е направил труда да прочете прравилата, такива потребители не ни трябват.

Правилата с който сте се съгласили при регистрация не случайно ги има. Дефакто правилата на Гръсти си е договор и с приемането им при регистрация вие сте се съгласили с тях и вие сте задължени докато позвате услугите на Гръсти да спазвате правилата на форума. Не спазвате правилата, остраняваме ви чрез Бан. Толкова е просто.

.
app.php/rules
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Като говорим за правилата навсякъде виждам директни, външни препратки, а това нали също беше забранено?Доста има, примерно като показват колегите магазин, лампа или нещо...
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Inna написа: 16 Мар 2021, 18:19 Като говорим за правилата навсякъде виждам директни, външни препратки, а това нали също беше забранено?Доста има, примерно като показват колегите магазин, лампа или нещо...
Това е цитат от правилата.
Можете понякога да постнете интересен линк към друг сайт, в контекста на обсъжданата тема
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Inna написа: 16 Мар 2021, 18:19 Като говорим за правилата навсякъде виждам директни, външни препратки, а това нали също беше забранено?Доста има, примерно като показват колегите магазин, лампа или нещо...
Има "проверени" сайтове от вид "български гроушоп" или подобни, които не са проблем, но проблема идва, когато се пусне линк към съмнителни сайтове за които никой не е чувал. Имаше даже потребител, който пусна афилиейт линк с цел да печели пари от него....
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Семена продават сийдсмен, лампи продават марс хидро....... Торове продават гроушоп бг....
Заблуждаваме?! !! Потребителите имат мозъци, с които избират продукти, всичко се вижда, банери, сайтове. 🤔Дали ще са тези или други си е лично тяхна работа. Няма никаква принуда или заблуда.
Направи друг сайт и го ръководи различно, а този не го посещавай ако не ти допада........
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

bai_onzi написа: 17 Мар 2021, 17:33 А, бе не друго, ама сте леймърчета тук повечето. И освен това налага те цензура... даже съм сигурен, че това няма да го публикувате :) заблуждава те хората да купуват семена, лампи и торове от вас... това е. Пари, пари, пари....
Кой е бил заблуден?! !!
подведен?!!!! принуден?!
да купи каквото и да е.Има рекламни банери,това ли имаш предвид? Семена не се продават тук,нито готова продукция,защото е незаконно!Има си сайтове за тези неща..
Има разни, които мислят,че може така да влязат в сайт и да си купят трева и почват да питат потребителите един по един! Веднага биват трити, защото застрашават и рискуват безопасността на всички останали.
Тук единствено се разменят онлайн БЕЗПЛАТНИ мнения, препоръки и съвети между потребителите.Те нямат задължителен характер,това е форум просто...
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

bai_onzi написа: 17 Мар 2021, 17:33 А, бе не друго, ама сте леймърчета тук повечето. И освен това налага те цензура... даже съм сигурен, че това няма да го публикувате :) заблуждава те хората да купуват семена, лампи и торове от вас... това е. Пари, пари, пари....

Мммм да, позна и по този повод, ще си го преместя в другия крачол!

Ако още не си разбрал тук е ДИКТАТУРА (ask Google) и ако не си доволен от нещо можеш да се оплачеш на... ами няма на кого да се оплачеш.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”