Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

SofiaCanna Seeds & Merchandise

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Темата е за семенa, сортове и продукти от SofiaCanna. Ако някой не иска да си прави цял дневник, но има желание да сподели снимки или пък има въпроси или предложения свързани със сортовете и продуктите може да ги сподели тук.
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Получих семената от sofiacannabis благодарение на Гръсти !
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Ей софия канабис само аз не можах да пробвам от твоите семки голямо желание имах....молих се 12 15 пъти уви за мен нямаше......не се класирам между баш ....вътрешните.дай моля ти се ако въобще възможно....3 4 семки ми трябват една женска да изкарам.квото трябва ще си платим.
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Аз също получих семена от София канабис, благодарение на First и GRYSTI - общността, за което покорно благодаря. :roll:

Миналата седмица ги стартирах във вода за кълнове, сега са в салфетка, някой вече в почва. В следващия пост ще отворя нещо като по-сбит дневник за развитието им, разбира се със снимки. Тръпна, защото ми е първия гроу със семена регулар...Чувствам се, като че ли едва сега се допирам до "профи" отглеждане...От една страна се радвам, че вече започнах, от друга ме е страх, да не прецакам нещата....Развръзката тепърва предстои :-) Мир на всички ! Благодаря на first, sofia canabis и на всички, които са част от GRYSTI
!!! БГ КОНОП :signw: :signw: :signw: :signw: :signw: :signw: :signw: :signw: :signw:
"Освен сега, има и после !"
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Mezzazine написа: 24 Авг 2020, 06:07 Ей софия канабис само аз не можах да пробвам от твоите семки голямо желание имах....молих се 12 15 пъти уви за мен нямаше......не се класирам между баш ....вътрешните.дай моля ти се ако въобще възможно....3 4 семки ми трябват една женска да изкарам.квото трябва ще си платим.
СЪжалявам че не си получил семена все още.
Все още не сме измисли схема която да работи за всички, но работим по въпроса всеки който иска да може да получи семена.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Вече са в БГ, повече информация до няколко дни :)

Благадаря на всички че ми позволихте да съм час от Канабис Обществото в БГ.
Прикачени файлове
IMG_20200730_183823.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Sofia Cannabis написа: 25 Авг 2020, 18:26 Вече са в БГ, повече информация до няколко дни :)

Благадаря на всички че ми позволихте да съм час от Канабис Обществото в БГ.
Радваме се, че си част от Българското Канабис Общество. Благодарим ти за всеотдайността и за всичко. 🙏
Прикачени файлове
Sofia Canna Seeds
Sofia Canna Seeds
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

firstcitizen написа: 26 Авг 2020, 10:59
Sofia Cannabis написа: 25 Авг 2020, 18:26 Вече са в БГ, повече информация до няколко дни :)

Благадаря на всички че ми позволихте да съм час от Канабис Обществото в БГ.
Радваме се, че си част от Българското Канабис Общество. Благодарим ти за всеотдайността и за всичко. 🙏
Супер! Браво!
Аз също бих пробвал да отгледам някоя друга китка.
Ще е хубаво обаче да се даде някаква информация като размери на растението, тъй като при мен това е най-големия проблем (малкият бокс)
:passg:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

xploder написа: 26 Авг 2020, 13:30
firstcitizen написа: 26 Авг 2020, 10:59
Sofia Cannabis написа: 25 Авг 2020, 18:26 Вече са в БГ, повече информация до няколко дни :)

Благадаря на всички че ми позволихте да съм час от Канабис Обществото в БГ.
Радваме се, че си част от Българското Канабис Общество. Благодарим ти за всеотдайността и за всичко. 🙏
Супер! Браво!
Аз също бих пробвал да отгледам някоя друга китка.
Ще е хубаво обаче да се даде някаква информация като размери на растението, тъй като при мен това е най-големия проблем (малкият бокс)
:passg:

Querkle е сравнително ниско растение ако се отглежда вътрешно. Два основни вида единият сравнително светло зелен и другият тъмно зелен с лилави листа и глави към края на цъфтеж.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Стикери и тюбове. Тюбовете представлят празни пластмасови епроветки в който се събират конуси, козове, фасове с тютюн, без тютюн, с хаш, без хаш, като побират конуси с дължина 110мм. Хубавото на тюбовете (пласмасовите епроветки) е че не изпускат миризма, така можеш да си разнасяш фаса или свитата цигара малко по-спокойно, защото не мирише.

П.П. Таборетката е от еко кожа (изкуствена) . :D
Прикачени файлове
SofiaCanna6-min.JPG
SofiaCanna5-min.JPG
SofiaCanna-min.JPG
SofiaCannaGrysti4-min.JPG
SofiaCannaGrysti3-min.JPG
SofiaCannaGrysti2-min.JPG
SofiaCannaGrysti-min.JPG
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”