Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2020-21 / Indoor Season 2020-21 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Аз бих ги изчакал . Освен ако не започнат да се пържат . Ама че ще има някое изгоряло листа в края не го считам за голям проблем . Може да ги забави нещо според мен топлината и зависи колко малко над 30 щото за някой малко е 5-6 попринцип над 28 всичко забавя ама ако нямаш друг избор ... при мен при 29 си вървяха нещата . Ако имаш пъхай още вентилатори ако имаш . Или отваряй бокса или стаята ако не смърди .
:roll:
gradinar/mitev
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 02 Апр 2021, 08:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 46 times

Температурата им е 30,5С-30,7С в светлия период а в тъмния 24,5...
Не знам ще изчакам още колкото мога още и ще ги клъцна.По план имат още 10 дена живот,не мисля че ще са от голямо значение🤗
Gryster2
Градинар
Градинар
Мнения: 59
Регистриран на: 27 Май 2021, 22:44
Has thanked: 73 times
Been thanked: 48 times

Здравейте ! Това са девойчетата на 39/40 дни. Чудя се на какво мислите за ФИМване на основните 4 върха на всяка, както и кога ще е удачно да пускам на 12/12 при все, че имам 600 вата хпс за цъфтежа. Благодарско браточки и Инче.
Прикачени файлове
no exif 11.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

А крайните връхчета няма ли да махнеш преди това? Или така ще ги цъфтиш? Така са малко странна форма, иначе са готинки. Аз тия големите във всеки край по-скоро бих ги направила на клонинги, а да оставя средичките..... Иначе може би да ги оставиш още малко, седмица, а ако ги махаш още малко за да избухнат средните.
Gryster2
Градинар
Градинар
Мнения: 59
Регистриран на: 27 Май 2021, 22:44
Has thanked: 73 times
Been thanked: 48 times

Аз имам 2/3 клонинга за навън от върховете . Ако ще е по-материалоносно, ще оставя върховете, както са си...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

Не мога да преценя как биха дали повече отсега. Но тази им форма ми напомня "Европа на две скорости" хаха и не знам дали средните някога ще догонят тези най развитите и дали такава форма на кръст е най-удачна. Но не че не може. Аз за себе си само казвам бих избрала или само големите да цъфтят или да оставя само средата, аз предпочитам второто от моя гледна точка... Но само си разсъждавам, не е задължително така да постъпваш. Нека да споделят мнение и други колеги? Не пречи да пробваш де, със сигурност всякак ще се получи. Значи ако ги оставиш така още малко,до седмица да речем, а може и веднага, а пък ако ги изрежеш крайните тогава трябва да изчакаш да пораснат малко. Ти прецени и според мястото ти.......
Gryster2
Градинар
Градинар
Мнения: 59
Регистриран на: 27 Май 2021, 22:44
Has thanked: 73 times
Been thanked: 48 times

Снимки от 10. 06.
Поливани на 4.06 с по 4 л вода с коприва 10 процента и една шепа гуано дифюжън на прах метната във водата.
На Текстилната саксия още 2 л. вода на 9/10.06.
Прикачени файлове
no exif 12.jpg
no exif 13.jpg
Gryster2
Градинар
Градинар
Мнения: 59
Регистриран на: 27 Май 2021, 22:44
Has thanked: 73 times
Been thanked: 48 times

Как ви се струва тая крушка ? https://www.urbanbotaniks.com/product/2 ... -600w.html Преди години е купувана, и не знам, да не е излезнала някоя технология междузвездни войни и да има вече мнооого по-добра дето да вържа на баласта.. :D
Аватар
Shevica
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 17 Мар 2021, 14:14
Has thanked: 54 times
Been thanked: 30 times

It's time for hydrо :weed: :mrgreen:
Прикачени файлове
foto_no_exif6.jpg
foto_no_exif4.jpg
foto_no_exif.jpg
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Gryster2 написа: 14 Юни 2021, 01:28 Как ви се струва тая крушка ? https://www.urbanbotaniks.com/product/2 ... -600w.html Преди години е купувана, и не знам, да не е излезнала някоя технология междузвездни войни и да има вече мнооого по-добра дето да вържа на баласта.. :D
Крушката е много добра....гледах 4 Или 5 пъти с нея....най големите ми добиви май май.....сега тая зима ще пробвам лед панела sp3000...но чакам бокс със много шибани размери и пратките се бавят многооо!?!?Ще останеш доволен ..Успех!!!
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”