Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Автоматици

Всичко останало
Семена марихуана
Royalgorillaa
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 25 Авг 2019, 19:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 108 times

Здравейте приятели , искам да попитам за автоматиците кой е най добрия светлинен цикъл от начало до край , ако са 12/12 добре ли е, благодаря ви предварително
Royalgorillaa
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 25 Авг 2019, 19:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 108 times

Благодаря за отговора, а също искам да попитам за осветлението имам лампа 600 W какъв макс брой растения могат да се сложат под нея за да е ефективна
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Royalgorillaa написа: 15 Авг 2020, 12:35 Благодаря за отговора, а също искам да попитам за осветлението имам лампа 600 W какъв макс брой растения могат да се сложат под нея за да е ефективна
Грешно започваш сметката, една 600 вата лампа покрива около 1,2-1.4 квадрата, прави сметка на тази площ какво можеш да сложиш. Можеш да пуснеш 1 цвете в 100 литра саксия, а може да пуснеш и 20 по 5 литра, всичко зависи от начина на отглеждане.
Аз съм бил най доволен от режим 16/8 в 18 литра саксия което е (33х33см), не помня височината. Правиш сметка, колко ще ти покрият 1.2 квадрата и си нагласяш нещата.
Royalgorillaa
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 25 Авг 2019, 19:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 108 times

Благодаря за отговора , това означава че колкото саксии се хващат в 1,4 квадрата толкова слагам а аз си мислех че като са по на гъсто се губи от грамажа тоест че ако се ловят 10 ще пусне Еди колко си , а ако сложа в това пространство 5 след като им е по свободно да растат ще пусне пак толкова
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Royalgorillaa написа: 20 Авг 2020, 20:06 Благодаря за отговора , това означава че колкото саксии се хващат в 1,4 квадрата толкова слагам а аз си мислех че като са по на гъсто се губи от грамажа тоест че ако се ловят 10 ще пусне Еди колко си , а ако сложа в това пространство 5 след като им е по свободно да растат ще пусне пак толкова
„Море от зелено“, или „SoG“, е популярен и ефективен метод за отглеждане на канабис за домашни условия, като позволява бързо да се отглеждат големи, плътни глави, като се използва минимално количество пространство. Тази техника произлиза от осъзнаването, че най-добрите глави в растението са тези, които са най-близо до светлината - долната част на растението има тенденция да създаде значително по-малки, ефирни цветове, които не получават шанса да се развият напълно. Въпреки че няма нищо лошо в това, те не се сравняват с тези, които се намират по-близо до върха на растението. Целта на SoG е да създаде плосък балдахин от върхове огрявани еднакво от светлината, тъй като отглеждането на много малки растения е по-добре от по-малко големи растения.
Публикувай отговор