Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сайт за закупуване на спори.

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

И аз имам един въпрос ако поръчам гроу кит всичко нужно ли има в него
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Fuckthesystem написа: 17 Авг 2020, 21:13 И аз имам един въпрос ако поръчам гроу кит всичко нужно ли има в него
Да, има всичко нужно, НО има колеги на които са им спирали на митница подобни гроу кит-ове
Stoqnt.0
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 23:53
Been thanked: 4 times

Здравейте колеги имам въпрос относно сайта в началото на темата пробвах да поръчам спори от там но доколкото разбрах не доставят до България моля помогнете много съм Запален но вече от доста време не мога да се сдобия ссъс спори благодаря предварително
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Stoqnt.0 написа: 21 Окт 2020, 23:35 Здравейте колеги имам въпрос относно сайта в началото на темата пробвах да поръчам спори от там но доколкото разбрах не доставят до България моля помогнете много съм Запален но вече от доста време не мога да се сдобия ссъс спори благодаря предварително
Здравей,

Сайта работи без проблеми и доставя за България.
Доставката става за приблизително 10 дни, а плащането е с биткон.
Stoqnt.0
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 23:53
Been thanked: 4 times

Вчера поръчах комплект mondo grow kit b+ направих плащане по банков път все още нямам потвърждение писах им на имейла дали не се прецаках
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Банковия трансфер изисква поне 24ч за да се отрази, а понякога и повече.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Stoqnt.0 написа: 27 Окт 2020, 18:53 Вчера поръчах комплект mondo grow kit b+ направих плащане по банков път все още нямам потвърждение писах им на имейла дали не се прецаках
WDScorpio много добре ти е отговорил, че по банков път понякога отнема повече време за да се отчете. При международните преводи има допълнително забавяне особено, ако твоята банка не работи с тяхнат банка и ползват услигите на "банка коренпондент", което на всичко отгоре ще направи и банковата такса по-голяма.

Когато правиш банкова транзакция в Банката те питат с какъв вальор да е превода. (същият ден, след 1 ден или след 3 дни)
Вальор-ната дата е реалната дата на която ще бъде изпълнен превода.
Примерно ако таксата за вальор 3 дни ти е 3 евро +% от сумата, ако вальора ти е 1 ден таксата ще ти е 5 евро+%от сумата, а ако вальора ти е същият ден (да се изпрати веднага) таксата ти е най-висока и примерно е 9 евро+% от сумата.

Най-бързо, безопасно и с най-малко такси е плащането с криптовалута.

С оглед на това Stoqnt.0 имай търпение и до няколко дни най-вероятно ще получиш имейл за потвърждение. (всичко зависи от банката в която имаш сметка от която си направил превода, колко време ще й трябва да осъществи превода).
Stoqnt.0
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 23:53
Been thanked: 4 times

Всъщност днес получих потвърждение отне 4 дни аз се бях притеснил да не би да съм объркал нещо по превода очаквам доставката с нетърпение
Stoqnt.0
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 23:53
Been thanked: 4 times

И благодаря за вниманието
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Stoqnt.0 написа: 29 Окт 2020, 18:08 Всъщност днес получих потвърждение отне 4 дни аз се бях притеснил да не би да съм объркал нещо по превода очаквам доставката с нетърпение
Успешно отглеждане.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”