Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdor 2020 на произвола на съдбата

Публикувай отговор
Семена марихуана
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Добра схема, демек пускам камерата и ако има ловна камера ще се види ли?
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

[email protected] написа: 28 Сеп 2020, 00:03 Добра схема, демек пускам камерата и ако има ловна камера ще се види ли?
Предполагам, имаш тел. с камера и някакво дистанционо при теб сега. Пробвай и кажи какво виждаш.
completely mad
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

В момента, в който я активираш и на камерата/тела/-бял екран, ако си близко.
completely mad
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Ти ме шашна... това не го бях чувал или виждал където и да е 😀
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

E ,kakwo, не свети ли диодчето на дитанционното, като го погледнеш през камерата? ;)
completely mad
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Първо ти имаш ли 18?!!!!!
Веднага да го махнеш това от там,иначе тук няма д апишеш повече!!!!!!!Идиотщини и детинщини не се толерират и подкрепят,за две пръчки може на човека(дори да го заслужава,а може и случайно да е там,може животно да се хване)да му отрежат крака!!!!по всички новини ще се чуе,куки,горски,всякакви ще идат и яко ще се насереш.И на всички останали ще навредиш,вклю
чително косвено и на нас.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

[email protected] написа: 27 Сеп 2020, 22:25 Хм прави сте но да не е ходил там, щом иска лошо да ми направи и аз от връщам със същото 🙂
Приятелю, това е потенциално опасно за живота!
Дори няма да споменавам, че е възможно да убиеш животни, като кучета,котки, сърни, зайци, вълци.....
Представи си, че някой е на разходка в гората, както аз правя често и се вра във всякакви храсталаци, ей така се разхождам за спорта и съвсем случайно тоя капан ме хване, без да съм ти търсил градината или изобщо да знам, че е там.
Осъзнаваш ли какво можеш да причиниш на някой, който е по случайност там? А представяш ли си какво ще ти направя ако оцелея и те разбера кой си? Оставям това на въображението ти!

Махни ги тия капани и помисли малко трезво на нещата, защото никой не заслужава да бъде осакатен заради едната трева.
Сложи си една камера и разбери кой е и тогава можеш да му направиш каквото прецениш.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Inna имам 18, не се лъжете по името🤣 прави сте за тези капани че са опасни опасни са няма какво да си говорим, но за нещо което съм си губил времето цяло лято, мъчил съм се като грешен комари са ме яли и съм се прибирал целия одран и във рани от гадните драки и накрая някой НИКОЙ да изгърби моето за което съм хвърлил толкова лябов труд и време просто главата не ми го побира някой да ми изгърби градината и да трябва да давам по 20лв за грам (0.8) на някъкви смешни дилари, ще махна капаните за да не развалям репутацията си във форума, Мир
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Inna само не видях какво му е детинското на това че искам да си защитя плодовете на труда 🙂
Аватар
GreenFuture
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Авг 2020, 20:59
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Разсъждения на елементарно ниво от колегата, първо гората не е твоя, второ тези неща се правят с акъл и прецизност.
Има и други варианти да се предпазиш от неприятности, на всички проблема са властите, не вярвам някой колега, да попадне на градина и да е на такъв нисък левел, че да ти обере реколтата.
Опичай си акъла. ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”