Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdor 2020 на произвола на съдбата

Публикувай отговор
Семена марихуана
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Благодаря за съвета но по ме притеснява дали има време да узреят
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Отново със мойте глупави въпроси... 😀 От автомата семките който ще извадя и те ли ще са автоматици??
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

[email protected] написа: 24 Сеп 2020, 00:25 Отново със мойте глупави въпроси... 😀 От автомата семките който ще извадя и те ли ще са автоматици??
От автомата семките директно в кофата
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Да, някакъв микс с пръчка, може и да ги пробваш ако искаш, но не им възлага големи надежди и грижи. Има някакъв шанс някое и да е яко, но обикновено не ги ползваме, само ако родителите са сто процента сигурни и двамата.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Ъпдейт дъждовете са им се отразили добре за 6 дни виждам доста разлика във всички китки, малко им е натежало от дъжда и са клюмнали но вързах по една клечка, автомата е наедрял доста и мисля тази седмица да мине и го приключвам, П.С намерих от приятел 2 мечи капана и ги сложих на входа, пробвах ги със няколко дебели клона и ги чупеше ме ми се мисли ако някой стъпи 😀😀
Прикачени файлове
IMG_20200927_192155.jpg
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Mon4o направо кости ще се чупят..сложи някакви въженца или корда опъни ако някой ходи в градинатата ще разбереш,но това с капана е много крайно ще осакатиш човека заради 1-2 растения знаеш ли как ще реве и вика този човек ако го хване капана.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

[email protected] написа: 27 Сеп 2020, 20:03 Ъпдейт дъждовете са им се отразили добре за 6 дни виждам доста разлика във всички китки, малко им е натежало от дъжда и са клюмнали но вързах по една клечка, автомата е наедрял доста и мисля тази седмица да мине и го приключвам, П.С намерих от приятел 2 мечи капана и ги сложих на входа, пробвах ги със няколко дебели клона и ги чупеше ме ми се мисли ако някой стъпи 😀😀
Каква ти е идеята с тези капани и каква е целта ? Имаш ли представа, ако мине човек и стане беля, какво ще стане ?
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Хм прави сте но да не е ходил там, щом иска лошо да ми направи и аз от връщам със същото 🙂
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Това със ловната камера ми хареса
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

[email protected] написа: 27 Сеп 2020, 22:26 Това със ловната камера ми хареса
Ами те и куките залагат такива камери, А пускат и дронове. Като намерят градина, залагат фотокапан, който се активира при движение в полезрението му. Човешките очи не могат д виждат в инфра ред спектър, но телефоните ни могат.
Пускам камерата, наблюдавам дисплея и пристъпвам. В момента, в който светне инфра ред диод/на фотокапана/ и дисплея избухва в бяло. Дано съм бил полезен. Така се проверяват и дистанционни за тв, клима и пр. дали работят.
Мир :passj:
completely mad
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”