Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdor 2020 на произвола на съдбата

Публикувай отговор
Семена марихуана
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

:roll: Здравейте форум на 20 май изкарах 5 растения 3 фото периодни Buble kush random seed White widow northern Light amnezia и 1 автомат Royal gorrila automatic семките са на royal Queen seeds та сложиш ги на 1ви Май във бокса докато станат 10-15 сантиметра след което ги изкарх дупките са между 15 и 18 литра и на 20ти май ги засадих имаш доста дъждове и не бях ходил близо месец и като отидох бааам бяха дръпна ли със 30см а автомата направо беше избухнал чак се очудих... После започнах да ги торя със nytrozyme i bud candy и кокосови блокчета като преди да ги засадя във почвата бях сложиш кокос и кокошка тор и мисля че доста ги буустна.. Във момента автомата е 1.40см висок като е започнал да цъфти а фотопериодните са доста по назад. Препоръчайте ми някъкви трикове или торове за по голям растеж защото съм все още новобранец и не съм много на ти със нещата 😅 снимката е малко бад и не се виждат всички скоро ще кача още..
Прикачени файлове
IMG_20200803_194340.jpg
IMG_20200803_194346.jpg
Последно промяна от [email protected] на 22 Сеп 2020, 13:14, променено общо 1 път.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Ъпдейт автомата е започнал да едрее а фотопериодите тепърва искарват пъпки единственото което ме притеснява е дали ще има време да узреят :passg: немогат да кача снимки изписва ми че файлът е прекалено голям моля админите да погледнат за някой бъг благодаря
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

[email protected] написа: 25 Авг 2020, 02:24 Ъпдейт автомата е започнал да едрее а фотопериодите тепърва искарват пъпки единственото което ме притеснява е дали ще има време да узреят :passg: немогат да кача снимки изписва ми че файлът е прекалено голям моля админите да погледнат за някой бъг благодаря
Има ограничение на размера на файловете до 5мб
за да качиш голяма снимка трябва първо да я компресираш през този сайт https://compressjpeg.com/ и след това да я качиш тук

Снимките с големи размери правят сайта бавен и тромав и се стараем да избегнем това.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

[email protected] написа: 04 Авг 2020, 15:19 :roll: Здравейте форум на 20 май изкарах 4 растения 3 фото периодни Buble kush northern Light amnezia и 1 автомат Royal gorrila automatic семките са на royal Queen seeds та сложиш ги на 1ви Май във бокса докато станат 10-15 сантиметра след което ги изкарх дупките са между 15 и 18 литра и на 20ти май ги засадих имаш доста дъждове и не бях ходил близо месец и като отидох бааам бяха дръпна ли със 30см а автомата направо беше избухнал чак се очудих... После започнах да ги торя със nytrozyme i bud candy и кокосови блокчета като преди да ги засадя във почвата бях сложиш кокос и кокошка тор и мисля че доста ги буустна.. Във момента автомата е 1.40см висок като е започнал да цъфти а фотопериодните са доста по назад. Препоръчайте ми някъкви трикове или торове за по голям растеж защото съм все още новобранец и не съм много на ти със нещата 😅 снимката е малко бад и не се виждат всички скоро ще кача още..
Здравей семената от RQS ли са купувани? Питам, защото в техния каталог нямат чиста Amnesia. Би трябвало, това е сатива доминантен сорт или дори чиста сатива. На тях им трябва повече време да цъфти, над 12 седмици. За outdoor в България, не се препоръчват сортове с толкова дълъг цъфтеж. Единствено този сорт ме притеснява мен, за другите няма проблем ще станат началото на Октомври.
След, като вече си в цъфтеж никакви трикове не може да се правят за растеж по простата причина, че цветята вече цъфтят. Сега намаляваш Азота на минимум, и даваш повече фосфорни и калиеви торове. Има достатъчно дневници в Grysti, за да се ориентираш колегите какво правят. Пожелавам ти успех!
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Да от RQS са купени но нямам спомен какъв хибрид е амнезията, автомата ме интересува колко още му трябва като време
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Останах със 3 разстения 1 автомат и 2 фотопедирода втория тестови спот бе отнесен от реката 😑😑 снимките на автомата са от преди седмица другите 2 не съм ги снимал понеже като ходя всичко трябва да става бързо,Поливам със Bud candy и Nytrozime
Прикачени файлове
IMG_20200821_200931-min.jpg
IMG_20200821_200856-min.jpg
IMG_20200821_200853-min.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

[email protected] написа: 25 Авг 2020, 18:35 Останах със 3 разстения 1 автомат и 2 фотопедирода втория тестови спот бе отнесен от реката 😑😑 снимките на автомата са от преди седмица другите 2 не съм ги снимал понеже като ходя всичко трябва да става бързо,Поливам със Bud candy и Nytrozime
Много добре изглежда. Тези двете неща не са точно основна храна но растенията ти изглеждат много добре дори само с тях. Продължавай да правиш каквото правиш и качи повече снимки ако можеш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Във почвата имаше кокосово блокче и птича тор сложих ги като ги засадих но предполагам че от отдавна са изядени
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

[email protected] написа: 26 Авг 2020, 14:49 Във почвата имаше кокосово блокче и птича тор сложих ги като ги засадих но предполагам че от отдавна са изядени
Кокосовото блокче не съдържа никакви хранителни в-ва. Използва се вместо перлит, а може и да се гледа в чист кокос, но това е вече друга тема и няма много общо с почвеното отглеждане.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Хм значи не съм прочел правилно какво точно прави както казах не съм много запознат едва за четвърти път отглеждам

Мир за конопа
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”