Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Пишем книга - Лечение с канабис и неговото отглеждане.

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Здравейте, приятели!

С доброволци от Гръсти взехме решение да напишем книга, в която да засегнем темата с лечението и отглеждането на канабис.
Да, има много книги по темата, но ние искаме да напишем нещо на достъпен език и с информацията от последните няколко години. Индустрията с канабис е в разцветът си, и всеки ден разбираме нещо ново за него и именно заради това, ще съберем най-съвременните изследвания за медицинското му приложение, а същото така модерните техники за отглеждане и ще ги синтезираме в една книга. В книгата, ще поместим и глава с "истински истории" на хора, които са се лекували с канабис, за да преборят някой от най-коварните заболявания на нашето време и как това е променило животът им.

Ако от вас има хора, който искат да допринесат за писането на книгата с тяхна история или на техен познат, могат да го направят, като се свържат с мен, ще се радваме и на помощ в другата основа тема на книгата, а именно отглеждането на канабис.

При желание да се включите в екипа от доброволци, можете да пишете тук или на ЛС / DM
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

Страхотна инициатива!
На какъв етап е ? С удоволствие бих си я закупил, когато е готова.
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

WDScorpio написа: 15 Юли 2020, 12:13 Здравейте, приятели!

С доброволци от Гръсти взехме решение да напишем книга, в която да засегнем темата с лечението и отглеждането на канабис.
Да, има много книги по темата, но ние искаме да напишем нещо на достъпен език и с информацията от последните няколко години. Индустрията с канабис е в разцветът си, и всеки ден разбираме нещо ново за него и именно заради това, ще съберем най-съвременните изследвания за медицинското му приложение, а същото така модерните техники за отглеждане и ще ги синтезираме в една книга. В книгата, ще поместим и глава с "истински истории" на хора, които са се лекували с канабис, за да преборят някой от най-коварните заболявания на нашето време и как това е променило животът им.

Ако от вас има хора, който искат да допринесат за писането на книгата с тяхна история или на техен познат, могат да го направят, като се свържат с мен, ще се радваме и на помощ в другата основа тема на книгата, а именно отглеждането на канабис.

При желание да се включите в екипа от доброволци, можете да пишете тук или на ЛС / DM

Привет и от мен.Скоро попаднах на този форум , и честно казано неустетно прекарвам часове искам да благодаря за което! И ако не е късно имам да споделя нещо по темата с Конопа мисля, че е нещо което може да ви е от полза(личен експириънс)🙏🏻
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Здравейте и аз бих се включил, въпреки че имам само един грол и съм относително начинаещ. Преборих тежка зависимост от алкохол, благодаря на всички! Бих искал да помагам и на други в трудни моменти.
Освен това се замислих, не може ли да учередим някакво движение (партия ако ще да е :lol: )за да работим за легализиране на марихуаната. Не вярвам някой от сегашните управляващи да направи нещо по въпроса, освен че все повече се отдалечаваме от цивилизования свят.
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

Аз нямам опит с гроу ,но имам опит с марихуаната и въздейсъвието и върху съзнанието и душата,също така и за последиците от грешната информяция и лолата пропагадна за нея,натиска от обществото родителите и всеки.Преминах през,през стандартинте лечения "медикаменти" пил съм какво ли не,ривотрили,кванаксове ,золофтове,акинетон,диазепам,и много много много други,дълги години съм "съществувал" защото под влианието на тези медикаменти не живееш..Та Марихуаната спаси живота ми.Имам епикризи документи и тн,Опит с наркотици нямам освен ганджа и лекарства ,веднъж единствен път амфетамин -не беше кой знае какво не се впечатлих,но коза...се оказа моя верен спътник и надежда ,подкрепа и тн.Та имам какво да кажа по темата имам и разни интересни епикризи.....също искам да говоря за вредата и влианието от стероидите и колко много млади хора виждам да ги опотребяват а говорят и мислят само за щетите по органита,а начина по който могат да повлиаят на психиката особено на млад човек е ЗЛОВЕЩА!
Та това в канабиса спасява животи,колкото повече толкова по-добре,буквално аз съм от този тип хора за който винаги е малко.Просто това в част от мен,не знам как да го опиша.


Канабиса определено трябва да е най-малко легален, да не казвам задължителен......

#свободаЗаКонопа
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”