Magaria Expert seeds Expert haze, Amnesia, white widow, Bruce banger

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Magaria написа: 09 Дек 2020, 18:19 Здравейте на всички. Първите които резнах вече стоят в бурканите като се сушиха на 12-14 градуса на 55-60% влага, след което ги прибрах но бяха влажни и ги оставих завити във вестник но вече са в буркани! Много съм доволен от сушенето ми този път, главите са ацкия камък все още миришат на гняс но с времето ще замиришат приятно, главиците изглеждат добре за мен хаха! В момента имам още 16 китки някъде които вече са 66 ден цъфтеж, намерих си старата маниика за телефона да им виждам трихомите хаха общо взето някъде 10-15% може би преобладава кехлибара, може би края на тази седмица и те заминават на сушилнята, листата на няколко китки станаха катранено черно.... абе доволно за момента не съм теглил още нищо! Качвам снимките на каската едната и на трихомите на китките в момента!
Когато гледаш колко е узряла главата (дали са кехлибарени) винаги и единствено гледай главите и смолата по самите calyxes (плодници).

Смолата по малките листа sugar leaves може да са келибарени още по-средата на цъфтеж 4-6 седмица и не са много добър показател.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Здравейте на всички, това е последният ми пост като вече всичко е прибрано по буркани! За съжаление тоя гроу не можах да ги отделя по сортове... още при покълването ги омесих доста... общо всичко което е в бурканите излезе 690гр като на не топираните китки върховете съм ги оставил с целите глави, смисъл не съм разчупвал на по малки и като цяло от там вадя 10-15 гр от клечки! Но съм доволен, коза е камък, главите са смолисти! Общо взето гроуа не мина с големи премеждия сравнение с предния! Не знам скоро дали ще се включа отново, макар че искам да се включа във външното отглеждане но да видим дали ще си намеря подходящо място! Благодаря много на всички които отново ми помагаха! Втория гроу е завършен със сравнително по добър успех от предния! Скоро ще се включа отново с нещо интересно! До скоро и успех с текущите начинания!
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

ganjalove написа: 15 Юли 2020, 18:43 Magaria спокойно човек ще дойдат тея дни,аз един път си получих семената след 3 седмици чакане бях се притеснил и аз като теб.
Мойте ги чаках 24 дни
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”