Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Много Зелен Градинар

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
abbyk
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юли 2020, 17:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Здравейте момчета ! От известно време следя форума чета доста тъй като мисля да стартирам кариерата си като градинар но никога до сега не съм се занимавал и нямам абсолютно никаква представа, и никакъв предишен опит !
Надявам се някой от вас да помогнат с малко инфо и някой полезен съвет!
Мисля да бъде Индор въпросите ми са свързани със :
-Почва,тор
-С какво да я подхранвам
-Влажност на средата
-Относно Клонинга, кога се реже върха
-Също така кога се подрязват листата
-Кой сортове са добри за начинаещи, харесал съм няколко:
-White Widow Regular Seeds
-Afghan Kush Regular Seeds
-Black Widow Regular Seeds
-AK-48 Regular Seeds
Смятам да опитам с максимум 6 саксии
-Какъв размер бокс ми е нужен за 6 броя
-Бюджета ми е максимум 200, който смятам да вкарам в осветление и вентилация, тук идва другия въпрос,
евтина вентилация която да върши що годе добра работа.
Евтина лампа която да не гори прекалено много електричество!
Въпроси много, но може би това тук ме интересува най много ще бъда благодарен на всеки който се включи в темата и даде едно рамо! П.С. Никога не съм се занимавал за това искам помощ тъй като не ми се гори с пари за техника и семена въпреки че съм почти сигурен че едва ли ще излезе нещо от първият опит !
Отново Благодаря предварително Спокоен и успешен ден :passj:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Как мислиш да определяш пола на растенията, гледам си се спрял на регулар ?За другите неща се разрови във форума има много информация за всичко, което си попитал.
abbyk
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юли 2020, 17:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Първо относно пола нямам никаква представа видях тема как изглеждат мъжките и женските. Нещо по специфично ли има?
За клонинг може би набарах точната тема, но относно почва, стумуланти боостери нз как да ги определя хората казват много неща не знам на кое да се спра. Ще ти бъда много благодарен да споделиш коя почва и кой боостери имат най добър ефект, както и как да определян мъжки и женски. Найстина си нямам идея за мен ще бъде буквално като експеримент! Също така съм отворен и за предложения относно какви семена да ползвам като за начало.
abbyk
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юли 2020, 17:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Vetrushka написа: 03 Юли 2020, 11:30 Как мислиш да определяш пола на растенията, гледам си се спрял на регулар ?За другите неща се разрови във форума има много информация за всичко, което си попитал.
Ето я първата ми грешка при подпора на семена ! Мисля че ще потърся направо женски семки
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Не искам да ти чупя кахъра, но с този бюджет няма как да се вместиш, то само бокса е над бюджета, а какво остава за лампа, рефлектор/cooltube, дросел, изкарващ, обдухващ вентилатор, филтър, саксии, торове? Бустера за цъфтеж на Atami Blombastic бутилка от 300мл. излиза към 100лв.

Бокса трябва да ти бъде 100х100 или 120х120, на 2 метра височина, лампа най - добре 600 вата. За този бокс вентилатор минимум 350 кубика на час.
Обмисли си много добре нещата, на теб тока за 3 месеца ще ти е над 200лв!

Ето една много хубава тема от @WDScorpio, какво ти трябва за старт.
viewtopic.php?f=9&t=360
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”