Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Виваком цензура

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

От близо седмица сайтът ни е цензуриран от Виваком (само мобилен интернет 3G/4G) Не знаем причината, но се стараем да разрешим проблема.

Ако изпитвате затруднение с отварянето на сайта, използвайте VPN или TOR браузър

Ще ни бъдете много полезни ако ни съобщите за проблеми с други интернет доставчици.
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Това забелязах преди дни, сега си влизам през тор и проблема е решен.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Виваком ,ще загубите пари,глупаци!:)Абсолютни глупаци,които нямат кой да следи най-новите тенденции!!!!!!!!След като бъде легализирано и ние станем най-великия сайт в БГ вие ще ни служите и ще се молите всичките ни телефони да са при вас!:D
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

но така или иначе Виваком веднага става мой враг и аз ще имам това предвид!Ще с е постарая всячески да отклоня колкото с е може повече клиенти от техните услуги!Аз самата нямам работа с тях.........За мен всичките са едни задници!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 22 Юни 2020, 00:22 Виваком ,ще загубите пари,глупаци!:)Абсолютни глупаци,които нямат кой да следи най-новите тенденции!!!!!!!!След като бъде легализирано и ние станем най-великия сайт в БГ вие ще ни служите и ще се молите всичките ни телефони да са при вас!:D
Аз до преди няколко години бях с техен интернет, след поредното му спиране, поради еди какво си, се свързах с оператор, половин, час ме държаха на телефона, докато си вдигнат задниците, за да ми кажат , че на 24-и почивали и след 3 дена щели да могат да дойдат. :x Викнах нетаджиите от фирма Х, дойдоха за 15-итина минути, прокараха ми интернет, кабелна, всичко на разумна цена. На първия работен ден отидох в офис на Виваком, , вдигнах им скандал , разтрогнах договори, платих разни измислени такси, за дето не съм ги уведомил, върнах им модема, халал да им е и много им здраве от мене! Преди година моля ви се получавам някакво писмо от тях, че съм им бил дължал 50 лева, щото не съм бил върнал някакъв кабел на модема, дето струва не повече от 10 лева, въобще не съм ходил повече да се разправям с тях, току виж ме дали на ЧСИ зарад това кабелче! :D
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Към момента, за да заобиколим това ограничение сме активирали наш резервен домейн
https://marixuana.info/
От него може да се посещава сайта през блокирани мрежи, но не можете да се влиза в профили (за сега).
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

kingpin написа: 24 Юни 2020, 14:13
Inna написа: 22 Юни 2020, 00:22 Виваком ,ще загубите пари,глупаци!:)Абсолютни глупаци,които нямат кой да следи най-новите тенденции!!!!!!!!След като бъде легализирано и ние станем най-великия сайт в БГ вие ще ни служите и ще се молите всичките ни телефони да са при вас!:D
Какво ще спечелят от 10-15 глупака, дето си го духате взаимно и се криете като мишки, докато учите децата как се отглежда трева за да им продавате семки, лампи и торове. Т. Е. Да печелите на техен гръб!!! Вие сте най-великият site, успех с легализацията!!!
Явно ти си най-тъпото дете във форума, един гроу не успя да направиш и сега ние сме ти виновни хахахах.. Излей злобата, ако спреш и наркотиците супер ще е! Разгледах ти постовете, просто уникален индивид :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”