Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

ФИНАЛ Sunshine Rege

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Здравейте дрогари:) Моите 3 точки ги давам на Kalastirka,не че другите дневници не ме кефят а просто бях обещал на човека,че ако има гласуване ще гласувам за него.Държа на обещанията си и на думите си и за това гласувам за него.Мир
ПС София канабис благодаря,че гласува за мен с максималния брой,нямам думи за мен това е най-голяма награда!,велик си човек!много те обичам!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Давам 2 точки на Ветрушка защото иначе ще отиде на балотаж с човек дето няма нито неговите познания, нито толкова хубави растения.
При ветрушка се наблюдават няколко техники познати на повечето. Според мен мейнлайнинга е трудна техника. При ГанджаЛов не виждам никакви техники и според мен има нужда от повече опит и време за да застава на балотаж с опитен като него.
Тва беше и една от причините поради които не исках да участвам и аз. Много съм далеч от момчетата на знания и опит!

Не искам да обидя момчето, явно се справя добре, но съм директен и това е истината.

1точка ще дам на Безоловния.

Искам да дам точки и на Sho също.. И на Каластирката много и на НинджаДък също много, но тва са правилата:)

Хубав ден
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Благодаря на всички включили се в Sunshine Rege, както и на всички гласуващи и всички зрители :D . Вие всички сте герои и заслужавате награда Легализация, както и всички останали в България. Защото Sunshine Rege, форума и всичко това, което се случва е нещо екслузивно. Буквално с всички вас пишем историята ни... не само нашата лична, но и на нашата обща, на нашата родина. История на Свободата... Настъпи ново време в което всички ще си отворят очите. В дневниците видях много красиви и свежи растения. Много се изкефих да зарадвам очите си с такива красиви картини.

Мойте 3 точки ги давам на:
– Точка за NinjaDuck
– Точка за Kalastirka
– Точка за Bezoloven


Ако всички са съгласни и разрешите, вярвам, че правя много за Българското Канабис Общество и че с усилията си съм заслужил да имам ролята на жури хахах и да имам правото да мога да дам 1 бонус четвърта допълнителна точка на някой. :D Хахаха
С нахалството си давам 1 (4-та) точка за дамата в състезанието, а именно Mamadana.

– Точка за Mamadana

Да ви напомня да гласувате че остава още малко до края на финала. :roll:

#БГКоноп
airwalk
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Юли 2019, 21:16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

– Точка за Ganjalove
– Точка за Vetrushka
– Точка за Kalastirka
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Гласувам с три точки за NinjaDuck :)
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Благодаря за гласовете ама нямаше много реге в моя гроу - по-скоро драматична опера и грайнд кор.
3те точки няма как да не ги дам на каластирка-та. Изряден цъфтеж и като цяло дневник.
Мислех да ги деля 2 на него 1 на друг но тука е един победителя та и 3те на kalastirka.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Временно класиране
kalastirka 14
Vetrushka 7
bezoloven 6
ganjalove 5
NinjaDuck 5
Sho 2
Mamadana 2
Mezzanine 1
Asda91 1

Поправете ме ако греша
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Аз искам да дам 3 точки за ganjalove.
Аватар
get_better
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Апр 2019, 23:26
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

3 точки за bezoloven, благодаря!
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Глаувам за Vetrushka с 3 точки.
Мир
completely mad
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”