Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Разни

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
onzi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 02 Дек 2019, 10:07
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Привет на всички :)
Вярно, че ме нямаше дълго време тук, ама се занимавах с други неща, а и започнах работа. Ама на темите :)
Купих си семенца за СКУНК. Посадих ги края на миналия месец и виждам, че са започнали да правят цветове. Едното е високо към 40 см, дугото е към 25/ на снимките ще видите/ . Мисля, че е доста рано за цветове, но се надявам на компетентно мнение от Вас. Между другото имам комшия италианец, който ми даде едно семенце и то расте като лудо / пак на снимките :)/ За сега по него не виждам цветове. Преди няколко дена си купих семена с ЦБД, препоръчами ги момчето което продава такива неща тук , в един специализиран магазин. Едното се отвори и го сложих в КИФ, а другото още го чакам да се отвори. Междувременно се разходих тук по селата и си взех една пръст, която е силно кафява и прилича на кал от България. Според месните е супер за марихуана. До сега ползвах, включително за растенията от снимките купена от магазин пръст. Някакви съвети ?
А между другото като ходих до магазина за последно миналата семица да си взема нещо за пушене, жена ми беше с мен и се подпали по кремове за лице и кожа от марихуана. Някой има ли идея дали и как може да се направи такъв крем в домашни условия? Когато ми станат растенията ще имам и с ТХЦ и с ЦБД и май едно комбинирано, дето е от комшията.
Аааа, подсказаха ми да ги поливам веднъж месечно с разтвор от малко мая и малко захар. Започнаха да растат като луди. Запърви път имам толкова китни рстения :)

Сърдечни поздрави : onzi
Прикачени файлове
това дето ми прилича на цветове
това дето ми прилича на цветове
от комшията
от комшията
от комшията
от комшията
малката СКУНК
малката СКУНК
По-голямата - СКУНК
По-голямата - СКУНК
Ето ги трите красавици :) Празните саксийки са с новата пръст и чакат семенцата
Ето ги трите красавици :) Празните саксийки са с новата пръст и чакат семенцата
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

onzi написа: 17 Юни 2020, 21:17 Привет на всички :)
Вярно, че ме нямаше дълго време тук, ама се занимавах с други неща, а и започнах работа. Ама на темите :)
Купих си семенца за СКУНК. Посадих ги края на миналия месец и виждам, че са започнали да правят цветове. Едното е високо към 40 см, дугото е към 25/ на снимките ще видите/ . Мисля, че е доста рано за цветове, но се надявам на компетентно мнение от Вас. Между другото имам комшия италианец, който ми даде едно семенце и то расте като лудо / пак на снимките :)/ За сега по него не виждам цветове. Преди няколко дена си купих семена с ЦБД, препоръчами ги момчето което продава такива неща тук , в един специализиран магазин. Едното се отвори и го сложих в КИФ, а другото още го чакам да се отвори. Междувременно се разходих тук по селата и си взех една пръст, която е силно кафява и прилича на кал от България. Според месните е супер за марихуана. До сега ползвах, включително за растенията от снимките купена от магазин пръст. Някакви съвети ?
А между другото като ходих до магазина за последно миналата семица да си взема нещо за пушене, жена ми беше с мен и се подпали по кремове за лице и кожа от марихуана. Някой има ли идея дали и как може да се направи такъв крем в домашни условия? Когато ми станат растенията ще имам и с ТХЦ и с ЦБД и май едно комбинирано, дето е от комшията.
Аааа, подсказаха ми да ги поливам веднъж месечно с разтвор от малко мая и малко захар. Започнаха да растат като луди. Запърви път имам толкова китни рстения :)

Сърдечни поздрави : onzi
Много добре се справяш :) Почнали са да цъфтят и са женски. Честито ! :)
Ако можеш си намери гуано от прилепи и водорасли (измити) за тор за допълнително торене.

ДА, можете да си направите крем от Канабис.

Рецепта за крема с канабис
viewtopic.php?f=4&t=466
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Оставяй доста да съхне преди следващо поливане,да не седят все мокри надолу.Защото съдовете са големи.Тези може да са някакво ауто?!Нищо,нека си цъфтят:)Е,така няма да стане много,имай и други,като това от съседа.:)Я да я видим отблизо как изглежда тази пръст?но гледай как се държи при поливане преди да си сложил семената в нея,вземи малко и я намокри доста,след което стисни,ако стане на топче сбито значи трябва да я разреждаш с разни неща.Ако не са ауто семките ти препоръчвам да ги започваш в по-малки неща със сигурна,мека пръст(бебешките корени искат много рохкавичко и меко,лека почва),по-леснос е попоравя и полива в малки чашки/кофички.
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”