Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Skunk Xl outdoor, първо отглеждане Didonsa

Семена марихуана
Didonsa
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Май 2020, 00:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 42 times

Здравейте за пръв път ще отглеждам. На теория знам нещата изчел съм всичко, имам близки които са в същата сфера и съм се интересувал. Тази година ми подариха клонинг от скънк хл. Вижте до къде съм стигнал и ако може мнения. Чудя се дали да го забия в земята или да го оставя така. Дадоха ми почвата дадоха ми и неща с които да го поливам за разтеж.Още от малко беше с 4 главни върха аз рязах, топирах импровизация. Ако може някакви съвети. Благодаря.
Прикачени файлове
Resizer_15922444103500.jpg
Resizer_15922444103501.jpg
Мрежата е импровизация от мен
Мрежата е импровизация от мен
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Малка ще е саксийката,ако го оставяш в саксийка до финал по-добре да избереш възможно най-голяма след известно врем да го сложиш в нея.В земята е най-добре,но пък ако ти е само едно по-удобно да можеш да го местиш.Просто в по-голяма ще трябва,като цъфне да избухне максимално.
Didonsa
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Май 2020, 00:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 42 times

Благодаря за отговора. Кога ще е най-добре да го преместя сега или по нататък и в двата вариянт се притеснявам да не наруша цялост та му. Тази я взех от човек който е гледал, но не се съобразих, че е гледал индоор и там не гонят големина. Точно поради тая причина исках да е в саксия, за да мога да го местя ако се наложи. Снимките са от днес, уж го топирах ще видим дали се е получило нещо следващия път. И искам да попитам има ли ограничения когато режеш връхчетата трябва ли едно по едно да ги рвжа докато чакам да се възстанови или може няколко да топираш. (съжалявам ако са малко несвързани изреченията не съм добър в обясненията :д). Благодаря
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Didonsa написа: 16 Юни 2020, 00:29 Благодаря за отговора. Кога ще е най-добре да го преместя сега или по нататък и в двата вариянт се притеснявам да не наруша цялост та му. Тази я взех от човек който е гледал, но не се съобразих, че е гледал индоор и там не гонят големина. Точно поради тая причина исках да е в саксия, за да мога да го местя ако се наложи. Снимките са от днес, уж го топирах ще видим дали се е получило нещо следващия път. И искам да попитам има ли ограничения когато режеш връхчетата трябва ли едно по едно да ги рвжа докато чакам да се възстанови или може няколко да топираш. (съжалявам ако са малко несвързани изреченията не съм добър в обясненията :д). Благодаря
Добре дошъл във форума!

Виж го премести във възможно по-голям съд. Или намери местенце което да е отворено от изток и запад за да хваща целия ден слънце. Шарени сянки - не!
Дали ще го пресадиш в земята или в друга саксия, пак ще има няколко дни реанимация. Така, че направи най-добрия избор за себе си.

Топирането го ограничава това колко върха имаш. Топираш всички веърхове, не само основните 4 (в случея при теб) аз топирам в началото "всичко де що е връх", после го оставяш да се възтанови за да има мегдан да топираш отново.
Ако ще топираш сега е момента. До края ба този месец, след тва го оставяш.

Happy growing
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
SirSmokaLot
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 30 Май 2019, 13:42
Has thanked: 47 times
Been thanked: 45 times

Здравей, много красиво цвете, но режи и хвърляй тази месина, ако не искаш при един по силен вятър да го намериш на салата! По добре вземи един канап или въженце. Ако ти е добро мястото е по удачно да е в земята, ако не поне 16-20 литра саксия и нагоре по добре, но не и прекалено, защото ако го сложиш в да речем 50 литра и го напоиш добре, нали се сещаш какво гърбене е да го мъкнеш насам натам, ако трябва да гониш слънцето;) Успех
П.С. Между другото и аз отглеждам същия сорт и много си приличат:)
Последно промяна от SirSmokaLot на 16 Юни 2020, 11:47, променено общо 1 път.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Да наистина, тази корда е по добре да я махнеш, вземи си мрежа за краставици и ползвай нея. Топирай всички върхове по един път и най добре е да го сложиш в земята. Като цяло саксии на вън не е оферта, в жегите много бързо ще изсъхва почвата, а когато е в дупка, корена излиза и извън нея. Има хубав старт цветето и ако го сложиш в по голяма дупка, ще си много доволен.
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Много добър сорт, миналата година го гледах и останах много доволен. По-добре му изкопай дупка да порасне голямо :)

SKUNK XL
Прикачени файлове
1.png
1.png (633.25 KiB) Преглеждано 2250 пъти
Didonsa
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Май 2020, 00:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 42 times

Здравейте днес и отидох и свърших някои неща. Сложих по-голяма саксия(между другото много големи корени имаше направо искаха да излизат през стария кош) и махнах мисината, че там риба няма да се хване :д. Имах един чувал почва от тази с която бях започнал, не стигна малко и добавих от градината не вярвам да е проблем. Няма да го режа май повече, че не съм сигурен че го правя правилно.Полях обилно и го оставих да си почива. Благодаря.
Прикачени файлове
Resizer_15924086783740.jpg
Resizer_15924086783741.jpg
Това е виното с което го поливам :д
Това е виното с което го поливам :д
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Didonsa написа: 17 Юни 2020, 20:03 Здравейте днес и отидох и свърших някои неща. Сложих по-голяма саксия(между другото много големи корени имаше направо искаха да излизат през стария кош) и махнах мисината, че там риба няма да се хване :д. Имах един чувал почва от тази с която бях започнал, не стигна малко и добавих от градината не вярвам да е проблем. Няма да го режа май повече, че не съм сигурен че го правя правилно.Полях обилно и го оставих да си почива. Благодаря.
Браво. Така нещата изглеждат по цивилизовани:) крадеш занаят, бързо схващаш това също е хубаво.

Успех:)
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Didonsa
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Май 2020, 00:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 42 times

Здравейте градинари, как сте растат ли доматите :д не съм писал отдавна, защото имах проблеми, предупредиха ме че може да имам срещи със закона и малко ме хвана шубето с тези телефони. На 20ти миналия месец резнах един от върховете, до сега само съм си мислил че правя нещо винаги съм рязал най малките върхове, беше ме страх да не сбъркам нещо, но видях, за какво става въпрос като отрежеш главен върх. Свърши ми химията и почнах само с вода, а и имаше доста дъждове не съм ходил много много. Днес отидох видях огромна разлика жегата си казва думата. Вече доста хора ме видяха и смятам да сменя мястото обмислям все още плана. Чакам да. Ми направят още от това вино с което го поливах, човека който ми го дава каза че го прави както трябва мери пх внимателно смесва всичко и му имам доверие. Мисълта ми е до кога се полива с нещата за разтеж и кога да обърна следователно с нещата за цъфтеж. Мога да взема всичко което има, но защо ми е след като не знам как да действам с тези работи. Купувал е само топ марки и всичко е скъпо и качествено. Качвам снимки от днес. Благодаря.
Прикачени файлове
IMG_03072020_202542_(1080_x_1080_pixel).jpg
Дали да не махна тези малките две има ли смисъл или да не пипам и да напълнят ли още малко саксията до горе с почва
Дали да не махна тези малките две има ли смисъл или да не пипам и да напълнят ли още малко саксията до горе с почва
Тук го вързах така че много високо иска да става уж в саксия светлина има а расте с всеки час
Тук го вързах така че много високо иска да става уж в саксия светлина има а расте с всеки час
IMG_03072020_203054_(1080_x_1080_pixel).jpg
IMG_03072020_203112_(1080_x_1080_pixel).jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”