Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Skunk Xl outdoor, първо отглеждане Didonsa

Семена марихуана
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Didonsa написа: 29 Сеп 2020, 20:59 Здравейте днес реших да направя малко снимки...горе долу се развиваме добре, смятам да спирам да ги поливам с химия поливах с грийн сенсейшан и шугар на плагрон отделно с на био биз стартер пака и вече смятам да приключвам и да поливам за изчистване с финал салюшан не знам дали избързвам...времето го дават хубаво, днес имаше лек дъжд..мисля да чистя около 7 дена с финал салюшан няколко дена с вода и да ги режа.... някакви препоръки ? ...Благодаря!
[/quot
Препоръки добре си го намислил да ги поливаш с вода само за да се изчистят,от утре вече времето се оправя и го дават хубаво дълго време,така че ще имаш достатъчно време да се изчистят и да се надуят и узреят повече главите,недей да бързаш да узрее ганджата и да усили ароматите,ако искаш повече ТХЦ ги берат още направо зелени като гледам по клипчетата и то сериозни фирми го правят,надали е напразно.,така че спокойно можеш и след седмица да си ги обереш както си го намислил.
Виж в клипа по долу на динафем критикала колко зелен го берат, може би така са в най големия пик на тхц.
https://www.youtube.com/watch?v=AdJgzedyek8


Растението в тази оаржево-кафявата саксия на ребра колко литра е знаеш ли?или диаметъра да знам какви параметри да търся,много ми харесва ще ми е много добре ако гледам 1 голямо растение,изглежда нито много голяма нито много малка...идеална и аз искам,препоръки? :passg:
Didonsa
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Май 2020, 00:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 42 times

ganjalove написа: 01 Окт 2020, 19:01
Didonsa написа: 29 Сеп 2020, 20:59 Здравейте днес реших да направя малко снимки...горе долу се развиваме добре, смятам да спирам да ги поливам с химия поливах с грийн сенсейшан и шугар на плагрон отделно с на био биз стартер пака и вече смятам да приключвам и да поливам за изчистване с финал салюшан не знам дали избързвам...времето го дават хубаво, днес имаше лек дъжд..мисля да чистя около 7 дена с финал салюшан няколко дена с вода и да ги режа.... някакви препоръки ? ...Благодаря!
[/quot
Препоръки добре си го намислил да ги поливаш с вода само за да се изчистят,от утре вече времето се оправя и го дават хубаво дълго време,така че ще имаш достатъчно време да се изчистят и да се надуят и узреят повече главите,недей да бързаш да узрее ганджата и да усили ароматите,ако искаш повече ТХЦ ги берат още направо зелени като гледам по клипчетата и то сериозни фирми го правят,надали е напразно.,така че спокойно можеш и след седмица да си ги обереш както си го намислил.
Виж в клипа по долу на динафем критикала колко зелен го берат, може би така са в най големия пик на тхц.
https://www.youtube.com/watch?v=AdJgzedyek8


Растението в тази оаржево-кафявата саксия на ребра колко литра е знаеш ли?или диаметъра да знам какви параметри да търся,много ми харесва ще ми е много добре ако гледам 1 голямо растение,изглежда нито много голяма нито много малка...идеална и аз искам,препоръки? :passg:
Благодаря за отговора...според мен е към 40 литра купувах я 17.50лв в едно селско магазинче...Не е много малка да ти кажа още преди 2 месеца ми беше трудно да я нося ,а сега не ми се мисли .....Ако ти е толкова важно ще измеря точно колко е диаметъра и ще кажа.. :toke: Иначе да не смятам да ги бавя още много чакам да се оправи времето и в първия по слънчев и допъл ден ще ги приключа :д ще кача някоя снимка
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

[/quote]

Благодаря за отговора...според мен е към 40 литра купувах я 17.50лв в едно селско магазинче...Не е много малка да ти кажа още преди 2 месеца ми беше трудно да я нося ,а сега не ми се мисли .....Ако ти е толкова важно ще измеря точно колко е диаметъра и ще кажа.. :toke: Иначе да не смятам да ги бавя още много чакам да се оправи времето и в първия по слънчев и допъл ден ще ги приключа :д ще кача някоя снимка
[/quote]

Най ме накефи това растение във въпросната саксия :) сега ги гледам в хоуммакс онлайн ,пишат само колко са широки,има от по големите Ф36,Ф45,Ф65 см ,не им пишат литрите обаче а само колко е широка,или Ф36 е или Ф45 ако не ти е проблем да и удариш една ролетка или с педята на ръката,ако е пожече от 2 педи е Ф45 ако е по малко от 2 педи е Ф36.,гледам на снимката се вижда си като мене човек,мойта педя е 21-22 см .Аз имам една такава саксия около 10 литра е и е на 6 години,нищо и няма човек,други сдаксии за 2-3 години да ги пече слънцето и като я хванеш да я дигнеш се троши в рацете ти а тези издържат много повече,затуй викам да се уредя и аз с такъв по голям размер като твоя:) ще е перфектно да разчекна 1 растение,да сложа 1 мрежа и да пробвам нещо ново за мен.

Поздрави и Успешен финал ти желая и да останеш много доволен разбира се,не забравяй да качиш снимки :stone:
Didonsa
Градинар
Градинар
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Май 2020, 00:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 42 times

Ами колеги резнахме ги днес тези в саксиите. Цяла нощ гледах пак клипове и четох за тези трихоми, гледах ги и с лупа и на телефона не знам колко съм видял, но мисля че само скънка си отиде зелен.а и крайно време беше че доста опасно всеки дем да се полива в саксията, догодина няма да има саксии или най много една да си я гледкам отблизо.. за колегата ганджалов забравих да го измеря все още са на място утре ще ходя да прибирам саксиите и пръстта и ще ти я измеря...Вие как прибирате реколтата чистите ли листата на място или? ...Вечер, денем кога я берете има ши значение?..Нямаме вариянт да я сушим в стая с влагоуловители и т.н....сложихме я на проветливо, тъмно място.. ще кача снимки приемам критики и съвети..Благодаря.
Прикачени файлове
Скънк хл
Скънк хл
97191807-8AE9-4AE7-9FC7-A9ADD69C02FE.jpeg (176.42 KiB) Преглеждано 667 пъти
Скънк
Скънк
FF42AD3C-6D46-4F94-87F7-58990271B484.jpeg (209.16 KiB) Преглеждано 667 пъти
Скънк хл
Скънк хл
43E589AF-7702-4CA0-B3A6-44E1544DBD4B.jpeg (53.6 KiB) Преглеждано 667 пъти
Шано семка
Шано семка
7FE33C61-2267-4D6C-A381-9005D86E76C2.jpeg (195.27 KiB) Преглеждано 667 пъти
Горила
Горила
Малките са горили в далечината е скънка..другото е шано семка
Малките са горили в далечината е скънка..другото е шано семка
32FD4B17-FF8A-4BAB-A8B8-092526B58C3A.jpeg (206.51 KiB) Преглеждано 667 пъти
Това е от вчера започнах първо с най малките глави и разклонения да е изчистено....скънк хл
Това е от вчера започнах първо с най малките глави и разклонения да е изчистено....скънк хл
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”