Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпрос от начинаещ

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Заради светлината се издължава, става с по-големи междувъзлия(между разклоненията разстоянието е по-дълго),а и почвата така и не разбрахме дали е най-удачната.....Досега гледа да живне,сега вече може да проучиш,може да вземеш а пресаждането една по-хубава.Стреса в началото също изграе роля,но ще му ммине.На прозорец като цяло колкот даде-толкова:)Гледай да има слънце дълго време и когато му етъмния период да е на тъмно,иначе с ебърка.
Niko
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Май 2020, 16:22
Has thanked: 23 times
Been thanked: 12 times

Ами то сега няма много слънце. От една седмица вали дъжд. Пък и аз просто така реших да пробвам. Зимата може да си взема едно "оборудване за начинаещи" (лампа, палатка и т.н) , но ще видим- времето ще покаже. Това беше просто пробно като хоби, обаче много ме кефи. За прераждането съм се спрял на една био почва от био магазина и саксия 3-4 литра. Взех и някакъв био-органик подобрител уж, но него не съм го ползвал още, понеже казахте че е рано за такива неща(качвам снимка от него)
Прикачени файлове
15923370227602205285687726506074.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Това цветенце не е загубено време ако ще те научи да е грижиш за цветя и за тези по-специално:)Всичко е опит!Една палатчица с едно ледче 150 вата нищо не е за обслужване,аз самата бих си взела,за жалост тук......
А отзад?Сигурно е добро,био и тн,може да с епробва скоро,след някое поливане да видим дали ще му хареса:)
Niko
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Май 2020, 16:22
Has thanked: 23 times
Been thanked: 12 times

Ами отзаде няма повече информация и е на немски. Няма да ти помогне. Просто е дадено как да се използва. 1 капачка на 10литра вода 1 път в седмицата за стайни разстения и т.н. Ще го пробвам скоро само да кажете кога е подходящо.

И още 1 въпрос: Понеже замислям пътуване тия дни за около 2-3 седмици няма да мога да се грижа за цветето. Та въпроса ми е мога ли да го полея по-обилно и да го оставя или да го занеса на някой да се грижи за него докато ме няма? Благодаря!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Еми,дай го на някой.Но тогава защо въобще си го сложил?!
Niko
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Май 2020, 16:22
Has thanked: 23 times
Been thanked: 12 times

Inna написа: 17 Юни 2020, 01:25 Еми,дай го на някой.Но тогава защо въобще си го сложил?!
А не бе , просто докато ме няма известно време по време на отпуска :) само толкова. Нямам намерение да се разделям с него :)
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”