Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDScorpio Outdoor Season 2020

Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес ходихме да храним момичетата. Дадохме Пепел от палма и водорасли на Калонг. Изглеждат свежи, цъфтят вече и 4-те. Прибрахме си 2-та автомата. Таймера го настроихме, вече да полива всеки ден по един час.

Black Sugar
Black Sugar.jpg
Black Sugar2.jpg
Black Sugar3.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush.jpg
Bubba Kush2.jpg
Bubba Kush3.jpg
The White OG
The White OG.jpg
The White OG2.jpg
The White OG3.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg
Critical Purple Kush3.jpg
Auto Blue Amnesia 2`s
Auto Blue Amnesia 2`s.jpg
Auto Jack Berry XL
Auto Jack Berry XL.jpg
Auto Jack Berry XL2.jpg
all.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес се падат между 4-та и 2-ра седмица цъфтеж, последно започна цъфтежа Black Sugar. Днес им давахме отново Пепел от палма, от Водораслите "Гръсти" и Bad Guano, което е събирано в България. Пръскахме растенията с "Лимоцид" това е напълно натурален продукт на базата на етерично масло от портокал. Работи, като Инсектицид, Фунгицид и Акарицид и е напълно безвреден за хора, пчели и водни организми, няма карантинен срок.

Black Sugar
Black Sugar1.jpg
Black Sugar2.jpg
Black Sugar3.jpg
Black Sugar4.jpg
Black Sugar5.jpg
Black Sugar6.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush1.jpg
Bubba Kush2.jpg
Bubba Kush3.jpg
The White OG
The White OG1.jpg
The White OG2.jpg
The White OG3.jpg
The White OG4.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush1.jpg
Critical Purple Kush2.jpg
Critical Purple Kush3.jpg
Critical Purple Kush4.jpg
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Лимоцид !? Аз моите ги пръсках преди седмица с масло от пиретум. От де се купува и каква е разходната му норма? Бих се навил да си го купя, ако е толкова ефективен, предпочитам тревата да ми мирише на портокал, от колкото на дрво :) !
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Josep92 написа: 31 Авг 2020, 10:49 Лимоцид !? Аз моите ги пръсках преди седмица с масло от пиретум. От де се купува и каква е разходната му норма? Бих се навил да си го купя, ако е толкова ефективен, предпочитам тревата да ми мирише на портокал, от колкото на дрво :) !
За това, колко е ефективен можем само да се надяваме, предстой да разберем дали има положителен ефект. Понеже имаме горчив опит с мухал всяка година сега сме започнали да пръскаме от рано с различни фунгоциди, като очаквам доставката на още един американски фунгоцид Botryprot, който го дават точно за нашият проблем.

Лимоцид от тук
https://amiti.org/product/limocid
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте, до 2-рата ми градина не бях ходил повече от 2 седмици. Растенията са си там, не са пипани. Ще ходя макар и рядко и колкото мога ще поливам. Днес ги нахраних много хубаво с Bad Guano и Palm Tree Ashes. Не знам, дали е от бактериите, които бях вкарвал в началото, но за толкова много време без вода и храна изглеждаха много добре. Maui Wowie e в цъфтеж от средата на Август месец, а Lemonchelo Haze чак сега започва. Вътре майката цъфтя 14 седмици, значи това по - рано от средата на Ноември, няма как да стане. Направо го отписвам, на 800 метра надморско равнище се намира.

Maui Wowie
Maui Wowie.jpg
Maui Wowie2.jpg
Maui Wowie3.jpg
Lemonchelo Haze
Lemonchelo Haze.jpg
Lemonchelo Haze2.jpg
Lemonchelo Haze3.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Изгорете си пепел! :)И аз я купувах тази, никаква разлика дали ще сложиш най-обикновена пепел, а може да си изберете от какво да бъде вашата, просто пари за пепел...... :)
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес сменихме кабела, който захранва помпата от акумулатора. Бяхме сложили 0.75 квадрата много жилен и се оказва, че това не е достатъчно. Сега го сменихме с 2.5 квадрата и дебита на помпата стана двоен. Сега за 16-17 секунди изкарваме 1 литър.
Миналата седмица май леко сме ги изгорили с храната, аз лично си мисля, че е от Българското гуано от прилеп.

@Inna Не съм пробвал до сега на конопа да давам пепел от печката, на село си я ползвам за градината, но не съм давал на растенията ми до сега. В парника си правя експеримент с няколко корена, и тези, които ги храня с нещата от конопа вървят по добре. Но там съм ползвал и нещата на Better Organix. Върху домати си правя опитите.

Black Sugar
Black Sugar1.jpg
Black Sugar2.jpg
Black Sugar3.jpg
Black Sugar4.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush1.jpg
Bubba Kush2.jpg
Bubba Kush3.jpg
Bubba Kush4.jpg
The White OG
The White OG1.jpg
The White OG2.jpg
The White OG3.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg
Critical Purple Kush3.jpg
Critical Purple Kush4.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес ходих до 2-рата ми градина и дадох от водораслите на "Grysti" на предното ходене, Lemonchelo Haze имаше азотен дефицит и то доста сериозно. Тогава не бях подготвен и им дадох само цъфтежни торове. Maui Wowie доста е напреднала в цъфтежа, струва ми се, че се развива по - бързо на вън, от майката под лампата. Сега трябва да е в края на 4-та седмица.

Lemonchello Haze
lemonchelo haze.jpg
lemonchelo haze2.jpg
lemonchelo haze3.jpg
azot.jpg
Maui Wowie
Maui Wowie.jpg
Maui Wowie3.jpg
Maui Wowie4.jpg
Прикачени файлове
lemonchelo haze1.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Vetrushka написа: 10 Сеп 2020, 22:31 Здравейте колеги, днес ходих до 2-рата ми градина и дадох от водораслите на "Grysti" на предното ходене, Lemonchelo Haze имаше азотен дефицит и то доста сериозно. Тогава не бях подготвен и им дадох само цъфтежни торове. Maui Wowie доста е напреднала в цъфтежа, струва ми се, че се развива по - бързо на вън, от майката под лампата. Сега трябва да е в края на 4-та седмица.
При мен Maui Wowie предния сезон беше едно от първите които паднаха.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Майката, започва да става много hard, като по отлежа. Като прекаля с нея направо ми подпухват очите :D Имаш ли представа горе долу какъв % THC синтезира, правили ли сте такива тестове?
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”