Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Подаръци от Mars-Hydro

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И бей всичко ми беше безплатно и цената беше същата като в сайта... .. . Но не помбя от кои точно беше, просто за това гледах и избрах някакви, мисля че германци... ...
Те не са от UK Бетър органикс, мисля че няма проблем да се поръчват тук.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Stafeto79 написа: 10 Мар 2021, 20:35 Поръчах от амазона, лампата е на mars hidro, ама цената е 30% по-висока отколкото в сайта им.
Поръчах всичко по отделно и ще си ги сглобя в къщи.
Ще ми го доставят през gabco. Доставката от Амазона до склада им е безплатна, а до Бг, се надявам да излезе около 50-60 лв.
Гледах да поръчам и торове от better organic.
Нещо не намирам как да започна нова тема. Затова тук ще попитам, доставят ли до България и дали няма да е по добре един приятел да ги поръча в uk и да ми ги донесе другия месец?
Мерси.
Доставят си ако не бъркам нещо аз не съм поръчвам от тях все още понеже имам от предния гроу на биобиз .Но има колеги даже фърст-а беше качил клип на ънбоксинг на техни продукти . беше отдавна ама предполагам че няма промени . те даже преведоха част от сайта на бг хората .
:roll:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

За да бъдем максимално коректни, трябва да изясним следното:

1-во Доставката е безплатна
2-ро Променливата сума която се вижда при избор на Select Location е реално Мито + ДДС + Митнически такси, които в противен случай вие ще платите при пристигане в България.
Объркването идва от това, че не става ясно точно за какво ги плащате тези пари

При поръчва директно от ebay (без врътката с габко) всичко отива на митница и си плащате тази сума и отгоре.

Масова заблуда:

Телефон с шайба - Цена 699лв с ДДС, безплатна доставка и платено мито.
Телефон с шайба - ТОП ЦЕНА Ултра Про Макс Плюс Оферта - 490лв.

Кое избираш?
Stafeto79
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Мар 2021, 23:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Да, видях това в сайта. Просто не пресметнах добре и избързах да поръчам от Амазон.
Ако бях поръчал директно от сайта до склада на gabco, щеше да ми излезе цената на комплекта +70$ + около 50 лв доставка до Бг.
Така цената щеше да ми се върже една идея по-скъпо от сега, но пък щеше да е един цял комплект.
Поръчката, която направих от Амазон, ми идва съвсем малко по-евтино, но пък освен лампата, другите неща не са на mars hydro и отгоре на това, ще трябва да си допълвам комплекта с неща, които ще си купя от тук.
Генерално смятам, че поръчка от сайта на Марс hydro, с доставка през gabco или друга подобна фирма за транспорт, идва най-добре.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

WDScorpio написа: 11 Мар 2021, 23:30 За да бъдем максимално коректни, трябва да изясним следното:

Променливата сума която се вижда при избор на Select Location е реално Мито + ДДС + Митнически такси, които в противен случай вие ще платите при пристигане в България.
А тогава защо на банера пише без мито и допълнителни такси, точно от това е объркването за мен. Това седи най от горе на форума!

ef14b1979f239008ad75b577f54f9609.jpg
ef14b1979f239008ad75b577f54f9609.jpg (38.13 KiB) Преглеждано 1000 пъти
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Vetrushka написа: 12 Мар 2021, 10:14
WDScorpio написа: 11 Мар 2021, 23:30 За да бъдем максимално коректни, трябва да изясним следното:

Променливата сума която се вижда при избор на Select Location е реално Мито + ДДС + Митнически такси, които в противен случай вие ще платите при пристигане в България.
А тогава защо на банера пише без мито и допълнителни такси, точно от това е объркването за мен. Това седи най от горе на форума!


ef14b1979f239008ad75b577f54f9609.jpg
Може да има две гледни точки по темата
Технически погледнато ти не заплащаш МИТО, ТАКСИ и ДДС в България, както следва при такива пратки, защото всичко ти е уредено и включено в цената. Точно това означава "без мито и допълнителни такси", а вече кой как го тълкува........

Телефон с шайба - Цена 699лв с ДДС, безплатна доставка и платено мито.
Телефон с шайба - ТОП ЦЕНА Ултра Про Макс Плюс Оферта - 490лв.
Аватар
Piliminchi
Градинар
Градинар
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Яну 2021, 12:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

WDScorpio написа: 12 Мар 2021, 18:01
Vetrushka написа: 12 Мар 2021, 10:14
WDScorpio написа: 11 Мар 2021, 23:30 За да бъдем максимално коректни, трябва да изясним следното:

Променливата сума която се вижда при избор на Select Location е реално Мито + ДДС + Митнически такси, които в противен случай вие ще платите при пристигане в България.
А тогава защо на банера пише без мито и допълнителни такси, точно от това е объркването за мен. Това седи най от горе на форума!


ef14b1979f239008ad75b577f54f9609.jpg
Може да има две гледни точки по темата
Технически погледнато ти не заплащаш МИТО, ТАКСИ и ДДС в България, както следва при такива пратки, защото всичко ти е уредено и включено в цената. Точно това означава "без мито и допълнителни такси", а вече кой как го тълкува........

Телефон с шайба - Цена 699лв с ДДС, безплатна доставка и платено мито.
Телефон с шайба - ТОП ЦЕНА Ултра Про Макс Плюс Оферта - 490лв.
Тогава да го напишат с платено мито и допълнителни такси а не БЕЗ мито и такси защото то реално си го има и ако означава едно и също защо го пише на банера ? И безплатна доставка няма , поръчвал съм .
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Piliminchi написа: 13 Мар 2021, 08:09
WDScorpio написа: 12 Мар 2021, 18:01
Vetrushka написа: 12 Мар 2021, 10:14
А тогава защо на банера пише без мито и допълнителни такси, точно от това е объркването за мен. Това седи най от горе на форума!


ef14b1979f239008ad75b577f54f9609.jpg
Може да има две гледни точки по темата
Технически погледнато ти не заплащаш МИТО, ТАКСИ и ДДС в България, както следва при такива пратки, защото всичко ти е уредено и включено в цената. Точно това означава "без мито и допълнителни такси", а вече кой как го тълкува........

Телефон с шайба - Цена 699лв с ДДС, безплатна доставка и платено мито.
Телефон с шайба - ТОП ЦЕНА Ултра Про Макс Плюс Оферта - 490лв.
Тогава да го напишат с платено мито и допълнителни такси а не БЕЗ мито и такси защото то реално си го има и ако означава едно и също защо го пише на банера ? И безплатна доставка няма , поръчвал съм .
Щом е толкова голяма драма за всички, ще говоря с Марс Хидро да си преправят банера и да махнат "без мито и такси"

ПП
Доставката е безплатна и винаги е била.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

WDScorpio написа: 13 Мар 2021, 09:25
Piliminchi написа: 13 Мар 2021, 08:09
WDScorpio написа: 12 Мар 2021, 18:01

Може да има две гледни точки по темата
Технически погледнато ти не заплащаш МИТО, ТАКСИ и ДДС в България, както следва при такива пратки, защото всичко ти е уредено и включено в цената. Точно това означава "без мито и допълнителни такси", а вече кой как го тълкува........

Телефон с шайба - Цена 699лв с ДДС, безплатна доставка и платено мито.
Телефон с шайба - ТОП ЦЕНА Ултра Про Макс Плюс Оферта - 490лв.
Тогава да го напишат с платено мито и допълнителни такси а не БЕЗ мито и такси защото то реално си го има и ако означава едно и също защо го пише на банера ? И безплатна доставка няма , поръчвал съм .
Щом е толкова голяма драма за всички, ще говоря с Марс Хидро да си преправят банера и да махнат "без мито и такси"

ПП
Доставката е безплатна и винаги е била.
Ами драма е, защото цената е с 86 долара от горе, след като се избере Германия (инфо за страната от банера) , за вас 86 долара може да не са нищо, ама за някой са. Тези 86 долара горница какво са, според банера няма допълнителни такси и мита ?
1.jpg
2.jpg
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Ако пазаруваш достатъчно често от чужди сайтове, ще можеш да оцениш и разбереш какво точно означава това и защо е едно огромно улеснение да не заплащаш мито и такси в България, а те да са включени в цената.

Със и без надписа ти тези "86 долара" ги плащаш.

Когато отидеш в магазина и си купиш продукт на него пише цената и "С ДДС" но това не означава, че ти не заплащаш мито и такси за този продукт.... просто не ти го казват,защото се предполага, че го знаеш.

Всеки продукт, който влиза в Европейска икономическа зона с цел продажба подлежи на данъчно и митническо облагане. В случая Марс Хидро са Китайска компания с склад в Германия и Великобритания, който се намира в безмитна зона и при изпращане на пратка към Х държава се начисляват данъци, мита и такси според местното законодателство на Х държавата и се заплащат на място (включват се в цената). Ако те решат да не плащат тези такси (въпросните "86 долара") то ти си длъжен да ги платиш в България, като си изгубиш между 1час и 2 дни. и там е работата, че няма да са само "86 долара" , а ще са още 12лв за "митническо представяне" плюс 4.50лв "такса"- еба ли го за какво (Бг пощи) още 15-20лв за Нотариално заверено пълномощно или часове чакане за ЕОРИ номер ако си пред DHL, UPS и останалите.... после банкови такси за преводите дето ще правиш и не на последно място ако закъснееш повече от 5 дни започват да ти начисляват магазинаж.

Хората са ви направили удобство, а вие го обърнахте на цирк.............
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”