Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Подаръци от Mars-Hydro

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Нашите приятели от Mars-Hydro искат да спонсорират един от вас с чисто нов лед панел.

TS 3000 QB Design Led Plant Grow Light for 4'x4', Sunlike Spectrum with IR, Replace 800~1000w HPS

https://www.mars-hydro.com/mars-tsw-3000-led-full-spectrum-hydroponic-led-grow-light


Условия за участие:
1- Трябва да имате поне един завършен (успешен) дневник или такъв, който е пред финал;
2- Трябва да имате готовност да започване на нов дневник до края на месец ЮНИ с новото оборудване предоставено от Mars-Hydro;
3- Трябва да завърши този дневник с подробно ревю, снимки и впечатления от осветлението на Mars-Hydro;
4- Ако сте потребител на форума, но нямате дневник тук, можете да се включите, като качите снимка на вашите растения с бележка до тях с надпис GRYSTI.COM за да докажете, че са ваши.
5- Минимални изисквания към помещението за отглеждане 4'х'4 или това са 130х130см или 1.5кв/м и височина 2 метра
6- записването става тук с коментар.

ПП Само тези от вас, който отговарят на условията могат да участват!
Краен срок 7-ми ЮНИ 2020!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Полезно, приятно и изгодно е да си част от нашето общество. Хем можеш да получиш полезна информация, хем се забавляваш и хем можеш да получиш бонуси, като екзотични семки от Seedsman и Sofia Cannabis, a в конкретният случай е мега яка Лед лампа предоставена от Mars-Hydro.

Такава лампа е сериозен подарък.
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Искам да се включа.Бих бил много радостен да използвам осветлението на Mars- Hydro.Ще направя grow ако спечеля Лед панела .Благодаря че ви има !
Аватар
green
Кактус
Кактус
Мнения: 43
Регистриран на: 27 Мар 2020, 14:49
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Включвам се в темата, успех на всички!
Успех на всички! :roll:
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Включвам се и аз! Доста далеч съм от такива авторитети на думата "опитен градинар", но винаги се уча! За завършени дневници - знаете, че имам и то с Лед осветление, но доста лош такъв. Ще се постарая повече с Mars Hydro!

Успех на всички.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Включвам се. Ако са смели ще получат обстоен обзор на оборудването си. Даже ще им превеждам на достъпен брокенинглиш.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 857 times

Здравейте, аз мислих, мислих и реших да се включа. Благодаря за вниманието
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

и аз се включвам, само да уточня ? Готов завършен проект, който вече съм публикувал в дневник тук брои ли се ? Имам и други (снимки и описания), които не съм публикувал, т.е. завършен дневник е част от условието ? А това с 4*4 не го разбрах.
"Освен сега, има и после !"
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

4x4 feet = 1.48644864 m2
4 feet = 1.2192 meters
това е размера на панела
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Здравейте, аз имам 2 гроуа със лампа и палатка на Марс хидро и реших и аз да се включа.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”