Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Trip report - Как си изкара?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Добре дошъл Schranzz126
Имал си прекрасен контакт. :) Интересен и красив трип, благодаря за споделянето.

Хем не блило животопроменящо преживяване, хем си започнал да преосмисляш живота си от тук на татък. Хах Кое от двете е, последно ? :) Споко, това ще се оправи с интеграцията. Част от трипа не можеш да го разбереш все още, защото не си го интегрирал. Интеграцията може да отнеме години... . Тя е и по-трудната част. В момента си получил супер много информация и познание под формата на образи и изживяване, които не можеш да разбереш напълно. Разбираш частично и за това си ги получил този пакет. Да речем, че си придобил за 5 часа опит за 20 години медитацията. С медитацията става плавно и лека полека осъзнаваш и възприемаш всичката информация, докато Гъбите са прекият път (shortcut), но като shortcut ефекта от тях не е пълен ако не интегрираш познанието, а то не става за 1 ден да се интегрира. Ще мине време и ще си правиш най-номалните неща, които си правиш и както си пиеш кафето, миеш зъбите, работиш с тялото си, слушаш музика или нещо друго и докато го правиш ще получиш ФАКС и ще осъзнане част от трипа ти, които си изживял преди месеци/години. Просто отключваш кутията с информация, която си получил...

Ако питаш мен, твоето си е било живото променящо изживяване, но още не го осъзнаваш.
Ако търсиш мощно животопоменящо преживяване,което от 1-ят път да нямаш никакви съмнения, че си променен ти трябва пълен пробив/Breakthrough в другото измерение. След като видиш 1 другото измерение не си същия и не можеш да бъдеш атеист. Хаха (над 5 грама сухи гъби ... и затягаш колана с очакване на мощен трип ) След такъв трип важността от интегреция е още по-голяма.

П.П. Колкото едно съзнание и епифизаата са по-калцирани и колкото тялото е по-замърсено, толкова по-трудно получава информацията от Висшите Светове, и толкова по-трудно е допускан до тях... . Не визирам никой, а го споделям, като любопитна и полезна информация.
Schranzz126 написа: 08 Фев 2020, 01:45 Отново затворих очи около мен се появи поле, изпече слънце стана ми много спокойно в този момент осетих ръка която ме гали по главата. Побиха ме тръпки от вълнение на затворени очи не виждах тялото си но го усещах ръката която ме погали ми повдигна главата леко (реално главата ми не се повдигна) и много на далече виждах тяло на същество, което блестеше като слънцето. Съществото беше в човешко тяло но без сетивните органи освен ръцете е може би си е било и човек но усещах че е много по-висш то/той махаше с ръце и около него порастваха дървета и други растения. Само с мисъл можеше да даде, върне и отнеме живот. В този момент се замислих за еволюцията и ако не се унищожим и не унищожим планетата си в какво би могло да се превърне човечеството?? Замислих се, всичко това не е създадено просто ей тъка ,,някой" има за цел нещо, би било ужасно ако съсипем планетата си а след това самите нас и не постигнем тази цел. След това някой/нещо от някъде все едно ми каза, че независимо колко зле може да стане работата рано или късно хората ще се осъзнаят ще се обединят и всички ще тръгнат към по-добро може би няма да сме живи до тогава. От тези думи ми стана много спокойно и еуфорично не съм чул реално някой/нещо да ги изрича но ми връхлетяха от някъде. Осетих че преминава пикът станах за да свия още един масур след него ефектите отново се засилиха върнах се отново на леглото догледах си халюцинациите след това хапнах и започнах да преосмислям живота си от тук на татък. Не беше някакво животопроменящо преживяване но гъбите ми намекнаха за свят за, който не подозирах че съществува. Чрез магическите гъби се получава знание, което знание трябва да се използва в помощ на нас самите околните и природата.
#БГКоноп
Аватар
Schranzz126
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Юли 2019, 00:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 72 times

firstcitizen написа: 12 Фев 2020, 11:44 Добре дошъл Schranzz126
Имал си прекрасен контакт. :) Интересен и красив трип, благодаря за споделянето.

Хем не блило животопроменящо преживяване, хем си започнал да преосмисляш живота си от тук на татък. Хах Кое от двете е, последно ? :) Споко, това ще се оправи с интеграцията. Част от трипа не можеш да го разбереш все още, защото не си го интегрирал. Интеграцията може да отнеме години... . Тя е и по-трудната част. В момента си получил супер много информация и познание под формата на образи и изживяване, които не можеш да разбереш напълно. Разбираш частично и за това си ги получил този пакет. Да речем, че си придобил за 5 часа опит за 20 години медитацията. С медитацията става плавно и лека полека осъзнаваш и възприемаш всичката информация, докато Гъбите са прекият път (shortcut), но като shortcut ефекта от тях не е пълен ако не интегрираш познанието, а то не става за 1 ден да се интегрира. Ще мине време и ще си правиш най-номалните неща, които си правиш и както си пиеш кафето, миеш зъбите, работиш с тялото си, слушаш музика или нещо друго и докато го правиш ще получиш ФАКС и ще осъзнане част от трипа ти, които си изживял преди месеци/години. Просто отключваш кутията с информация, която си получил...

Ако питаш мен, твоето си е било живото променящо изживяване, но още не го осъзнаваш.
Ако търсиш мощно животопоменящо преживяване,което от 1-ят път да нямаш никакви съмнения, че си променен ти трябва пълен пробив/Breakthrough в другото измерение. След като видиш 1 другото измерение не си същия и не можеш да бъдеш атеист. Хаха (над 5 грама сухи гъби ... и затягаш колана с очакване на мощен трип ) След такъв трип важността от интегреция е още по-голяма.

П.П. Колкото едно съзнание и епифизаата са по-калцирани и колкото тялото е по-замърсено, толкова по-трудно получава информацията от Висшите Светове, и толкова по-трудно е допускан до тях... . Не визирам никой, а го споделям, като любопитна и полезна информация.
Schranzz126 написа: 08 Фев 2020, 01:45 Отново затворих очи около мен се появи поле, изпече слънце стана ми много спокойно в този момент осетих ръка която ме гали по главата. Побиха ме тръпки от вълнение на затворени очи не виждах тялото си но го усещах ръката която ме погали ми повдигна главата леко (реално главата ми не се повдигна) и много на далече виждах тяло на същество, което блестеше като слънцето. Съществото беше в човешко тяло но без сетивните органи освен ръцете е може би си е било и човек но усещах че е много по-висш то/той махаше с ръце и около него порастваха дървета и други растения. Само с мисъл можеше да даде, върне и отнеме живот. В този момент се замислих за еволюцията и ако не се унищожим и не унищожим планетата си в какво би могло да се превърне човечеството?? Замислих се, всичко това не е създадено просто ей тъка ,,някой" има за цел нещо, би било ужасно ако съсипем планетата си а след това самите нас и не постигнем тази цел. След това някой/нещо от някъде все едно ми каза, че независимо колко зле може да стане работата рано или късно хората ще се осъзнаят ще се обединят и всички ще тръгнат към по-добро може би няма да сме живи до тогава. От тези думи ми стана много спокойно и еуфорично не съм чул реално някой/нещо да ги изрича но ми връхлетяха от някъде. Осетих че преминава пикът станах за да свия още един масур след него ефектите отново се засилиха върнах се отново на леглото догледах си халюцинациите след това хапнах и започнах да преосмислям живота си от тук на татък. Не беше някакво животопроменящо преживяване но гъбите ми намекнаха за свят за, който не подозирах че съществува. Чрез магическите гъби се получава знание, което знание трябва да се използва в помощ на нас самите околните и природата.
#БГКоноп
Наистина отнема време докато се интегрира всичко научено от трипа, поста го писах седмица след патуването около още една седмица след това вече започнах да осещам промяната в себе си. След отшумяването на ефектите само започнах да преосмислям живота си, промяната започна да настъпва дни след това.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Здравейте и аз да споделя моя трип с лсд 400ug нямам много опит с картоните за 2-ри път взимам но реших да пробвам с по голяма доза знам че не е хубаво така да експериментирам ама съм си такъв имах регистрация тук но съм забравил паролата.

Наистина май по голямата доза има доста силен ефект 40 минути след като взех картончетата почна да ме напушва силен смях смеех се без причина след около 10-тина минути вече стаята почна да плува и халюцинациите започнаха от начало не спирах да гледам тавана и да се смея цветовете станаха много по различни стените започнаха да плуват а аз не спирах да се смея не знам причината също и леко ми се губят спомени от трипа след около час и половина вече не можех да се движа и цялата стая плуваше изпитах момента на вечността както му казват времето минаваше супер бавно имах чувството че са минали часове а бяха само минути кучето дойде при мен движенията му бяха всякаш много бавни всичко все едно беше спряло а ми минаваха супер много мисли през главата и все едно ги осъзнавах халюцинациите бяха много силни наистина все едно стаята плуваше след около два три часа пика отмина и вече можех да се движа излязох с кучето в една полянка и си чилвах чувството беше невероятно чувствах се наистина свободен душата ми все едно беше свободна бях в друг свят мислите бяха наистина много различни и правилни и наистина лсд е доста красиво нещо може би не е за всеки но ти помага да си отвориш очите и да разбереш някой неща за пръв път опитах лсд миналото лято по това време но взех 120ug и след 2 часа още толкова и се промених доста за 1 година станах по спокоен имаше голяма промяна до някъде за добро но станах по затворен в себе си не знам защо сега ще видим след този трип каква ще е промяната. :passj:
Прикачени файлове
Ето ги по 200ug хапнах 2
Ето ги по 200ug хапнах 2
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Здравейте някой има ли опит с високи дози лсд мисля да опитам 1000ug мислите ли че е опасно и какви са рисковете?
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Fuckthesystem написа: 09 Авг 2020, 16:22 Здравейте някой има ли опит с високи дози лсд мисля да опитам 1000ug мислите ли че е опасно и какви са рисковете?
Недей! Ако наистина искаш да го опиташ започни поетапно. Дори подготовката да отнеме месеци, мое лично мнение е , че трябва да се внимава с тези неща. Преди 2 седмици ядох 5 семки и половина от хавайска роза и ме върнаха 3 години назад, когато страдах от страшна депресия и паник атаки естествено подкрепени с биполярност и тн. Съжелявам страшно много за това, в порядака на седмица ядох 2 пъти картон( слаби картони, но се пак..) и семки.. Просто си повярвах много и си сърбам попарата. Не гледай на тези неща , като на забавление, а като инструмент, но дори тогава се ограничавай и се питай "трябва ли ми наистина?".

Поздрави!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

lsdmnogo1-min.JPG
lsdmnogo1-min.JPG (118.19 KiB) Преглеждано 1577 пъти
lsdmnogo2-min.JPG
lsdmnogo2-min.JPG (115.8 KiB) Преглеждано 1577 пъти
lsdmnogo-min.JPG
lsdmnogo-min.JPG (81.8 KiB) Преглеждано 1577 пъти
foto_no_exif(6).jpg
foto_no_exif(6).jpg (81.64 KiB) Преглеждано 1577 пъти
foto_no_exif(5).jpg
foto_no_exif(5).jpg (86.82 KiB) Преглеждано 1577 пъти
Fuckthesystem написа: 09 Авг 2020, 16:22 Здравейте някой има ли опит с високи дози лсд мисля да опитам 1000ug мислите ли че е опасно и какви са рисковете?
Fuckthesystem искаш да видиш още от нещата... да изпиташ още... да получиш още информация, но сигурен си ли, че си готов за този тест?

Знам, че е твърде личен въпроса, но защо искаш да вземеш 1000ug LSD? Лечение ли търсиш? Ако не търсиш лечение или помощ, ако наистина не усещаш, че трябва да го направиш, по-добре го отложи за друг път. 1000ug LSD е чиста лудница човек, геройчна доза и епично пътуване, което не е за всеки. Попринцип ЛСД-то не е за всеки човек, като субстанция, а 1000 ug LSD хептен не е за всеки Това е много голям тест и изпитание и го предприеме да го направиш единствено ако си абсолютно сигурен, че искаш да го направиш, както и ако си сигурен в психическата си издържливост.

Тези 2-3 трипа, които си имал до сега са нищо пред това, което ще изпиташ. Настина ли си готов за това? По-добре направи още няколко трипа около тези дози за да придобиеш повече опит, защото всеки трип е различен.
С 300 ug можеш да постигнеш по-положителни ефекти отколкото от 1000 ug. Информацията от по-ниските дози се интегрира по-лесно в нормалният живот. Другото е че има начин как 300ug да ги усетиш в пъти по-силно, но трябва да си отдаден, да го правиш с цел и да си направиш детокс преди трипа. Всъщност мога да ти кажа начин, как просто като си отвориш дланта на ръката да имаш ЛСД ефект. (по-точно Епифизната ти жлеза да пуска вещества, все едно си наяден на ЛСД ама по-яко). Има начини с който можеш да засилиш трипа и с по-малко количество да постигнеш ефект, като от по-голяма дозировка

Колкото и трипа да направиш на по-ниските дози, не могат да те подготвят за толкова геройчно пътуване :D . Очаквай много силен и интензивен трип, като е много вероятно да Брейктрутнеш в другото Измерение, а след такъв трип никога повече няма да гледаш на Реалността по същият начин. (не че това е нещо лошо)
Просто, като видиш Измерения от чиста Енергия, Любов и БЕЗКРАЙНИ възможности, разбираш, че "Реалността" е разтегливо понятие и че има много повече (Измерения) в Света от това, което нашите филтрирани сетива могат да видят. Илюзията / Матрицата / Мая умишлено се държи и има много важна роля в Сътворението...

Трипа при всички положения ще е много силен и е хубаво да има ТРЕЗВЕН човек с теб, които да те пази (физически да пази и психически да те пази, и енергийно да те пази) или с който да си поговориш ако в един момент имаш нужда да поговориш с някой, или ако искаш да му кажеш нещо, което трябва да се запомни.
Пий изворна вода, защото на ЛСД се усеща много вкуса на хлора и имай около теб одеяло. Напълно нормално е да те втресе. Дори да получиш мусулни контракции е напълно нормално. Мускулните контракции при силните трипове са малко неприятни, но с времето се свиква с тях и изчезват.

Set&Setting е много важен за трипа. Изичисти и подреди около теб където ще трипваш това ще окаже голямо влияние на трипа ти. (в Камастутра не случайно първо се чисти къщата преди да се прави секс) Преди трипа си направи една Медитация, ако медитираш, защото Съзнанието ти ще се успокой и подготви. Можеш да вземеш ЛСД след Медитацията и е напълно възможно след това да видиш себе си в Другото измерение, като монах изграден от светлина и енергия седнал в Лотос поза :D

Имай музика на лесно до теб, ако се наложи човека, който те пази да ти пусне музика.

Гледай да си далеч от други хора, от града, от тълпи от хора, защото хората напрягат. Най-много да сте ти и човека, който ще те пази.

Дори да не си вярваш нищо не пречи преди да вземеш (ако вземеш) дозировката която си решил да се помолиш или да поискаш закрила от Вселената и от Предците си в пътуването, което ти предстой. Дори и да не си вярващ, няма да ти навреди да го направиш хахаха

След трип с 1000 ug LSD дори и следващите дни след трипа ще имаш афтър high, приповдигнато настроение, флашбекове, визуалки при реакция със Светлината и т.н., но в някакво отноше трипа ще остане завинаги в теб, не само в Съзнанието, но и в соковете на гръбначният ти мозък.
Както и ще разбереш, колко невероятно прекрасно и сложно нещо е да си човек и да имаш физическото си тяло с което да се наслаждаваш на Сътворението.
Ще се засили много връзката ти с Вселената. Връзка, която така или иначе всеки от нас има дори и без ЛСД .

Залезите, Изгревите и Звездите (нощното небе) са много красиви на ЛСД. (особено на високи дози)

Вземането на такива високи дози крие свойте опасности, но съм длъжен да ти кажа, че можеш да постигнеш същите, че и по-добри резултати чрез Медитация. По-добре вземи няколко пъти микродози по 10 ug LSD и Медитирай за да отключи и засили Медитацията ти. Колкото да ползваш ЛСД-то, като бустер за духовното ти развитие. След което продължи с Медитация. Това, което може да произведе собственият ти мозък (Епифизната жлеза а.к.а Третото Око) е много по-чисто, много по-готино и много голямо удоволствие от което и да ЛСД в Света :D Медитацията е по-трудният начин... поради това много хора се отказват, защото не е лесно, но научиш ли се да Медитираш после е супер лесно... сигурен съм, че всяко човешко същество може да Медитира (само да иска)

Чрез Медиатация докато тялото ти стой спокойно и мирно, съзнанието е много активно, а бенефита е че в теб текат реки от оргазмична наслада и учиш от Океана на Божественната Мъдростта. Не е случайно, че по време на Медитация получаваш такъв Екстраз по-голям от ектазито или от ЛСД-то... защото този есктаз от Медитацията е стимулация да медитираш по-често. В смисъл ако ти беше неприятно нямаше да искаш да повториш и за това Вселената го измислила да получаваш екстаз от Аброзията... Нирвана... Радоста и удоволствието има много измерения. С Медитация можеш да се отделиш от тялото си, както и да се разграничиш от него... по-точно човек е изграден от 3 тела... 1 физическо тяло, 1 психическо тяло и 1 енергийно тяло, но ние не сме нито едно от тези неща, нито от общата им съвкупоност. Да имаме физическо тяло, но те е като "дреха" за Душата. Сменяш дрехите си, нали ? :D Човешката душа е Безсмъртна. Всеки от нас е Духа, защото Душата на всеки от нас е Твореца и Творението. Всеки от нас е Златният и е значим, никой не е повече или по-малко. Не сме малка частица, не сме капка.... а сме самият Океан, които изживява себе си, като капка.
Медитацията може по много безопасен и лесен начин да ти покаже невероятни неща, които са вътре в теб. Не е нужно да взимаш субстанции, като ЛСД-то или други за да видиш тези неща вътре в теб.

Ако все пак решиш да не ме послуша и вземеш 1000 ug LSD всичко ще ти е във фрактали, енергии и визуализации, ако не ти е калцирано много съзнанието. Случайно ако вземеш дозата и Брейктрутнеш... моля те ако видиш БОГ да му предадеш нещо от мен:
Обичам те и ти Благодаря за Сътворението
Sawyer17 написа:
Fuckthesystem написа: 09 Авг 2020, 16:22 Здравейте някой има ли опит с високи дози лсд мисля да опитам 1000ug мислите ли че е опасно и какви са рисковете?
Недей! Ако наистина искаш да го опиташ започни поетапно. Дори подготовката да отнеме месеци, мое лично мнение е , че трябва да се внимава с тези неща. Преди 2 седмици ядох 5 семки и половина от хавайска роза и ме върнаха 3 години назад, когато страдах от страшна депресия и паник атаки естествено подкрепени с биполярност и тн. Съжелявам страшно много за това, в порядака на седмица ядох 2 пъти картон( слаби картони, но се пак..) и семки.. Просто си повярвах много и си сърбам попарата. Не гледай на тези неща , като на забавление, а като инструмент, но дори тогава се ограничавай и се питай "трябва ли ми наистина?".

Поздрави!
Sawyer17 съгласен съм с теб, така е че трябва да се внимава с тези неща, безпорен факт! Но това, че на теб не ти се е отразило добре, не означава, че на Fuckthesystem или на друг ще му се отрази по същият начин. На Fuckthesystem може да му се отрази положително, прераждащо, зареждаш или по Безкрайно различни начини. Sawyer17 не те съдя братко, но според мен си злоупотребил с честа употреба и допълнително е влошило нещата смесването на субстанциите. Хавайската роза си лови сама по себе си, а ти си я комбинирал с един от най-силните психаделици на Земята, нищо, че е било по-слаб ЛСД.
Когато вземаш често ЛСД големи дози (Не говоря за микродози) напрягаш и износваш много Епифизата, която не може да се възстанови в рамките на седмица. Другото е че към ЛСД-то се развива много силен кростолеранс и след седмица ако вземеш еми нормално е да го усетиш слабо... колкото по-рядко вземаш ЛСД толкова по-силни ще са му ефектите. Едно и също количество да речем 100 ug ако го вземеш в рамките на 1 седмица два пъти ще ти подейства по един начин, ако го вземеш след 1 месец повторно ще ти подейства много по-силно, ако изчакаш 6-12 месеца ще ти подейства още по-силно. Едно и също количество може да ти действа по различни начини не само от времето което си изакал от предният трип, но и от Set&Settinga (нагласата), както и от предварителната подготовка (правил ли си пост/глад предните дни, медитирал ли си или си бил нонстоп наяден с храна, пил бири и друсал други работи, като амфети и т.н.)
Хавайската роза е психаделик, които хората подценяват..., но си е психаделик човече... и не е хубаво да мешиш субстанциите, освен ако не си турбо уврене и опитен в това, което правиш..., а ти си я комбинирал с ЛСД. Подценил си Хавайската Роза и ЛСД-то и напълно нормално е че са ти набили Хипер Космически Шамари. Моято опит с психаделиците е че в момента в който си кажеш "слабо е, вземал съм по повече " и субстанцията ти набива Хипер Космически Шамари за да те пита "Задник, това достатъчно силно ли е за теб".
Другото е че като вземаш една субстанция по-често, каквато и да е тя усещаш повече негативните й ефекти отколкото положителните.

Също така с биполярно разстройство или с други психични заболявания е опасно да се взимат психаделици. Поне да беше взел само ЛСД, защото умерени дози (под 150 ug ) многат да ти помогнат да го понаместиш, но при прекаляване незнаеш на къде и как ще те засили.

Sawyer17 имаш шаманска болест.... Едно време, когато някой е боледувал от шаманска болест (биполярно, специфично главоболие, специфични болки в стомаха или нещо друго... при всеки е различно) са го водили при местният Шаман или Старейшина, които му е казвал " ТИ си Шаман" след което симптомите му са се облечавали леко... Духовният Свят леко премахва напрежението си върхо болният от шаманска болест с цел да може да започне духовното си развитие и убочение. Също така в почти всички случай Шамана или Старейшината, който му го е казал му е казвал " Аз не мога те обучавам, но си намери човек, които да те насочва и помага в обучението". Заболяванието ти е изпитание от Духовният Свят с цел да стимулират духовното ти развитие, защото трябва първо да излекуваш себе си преди да можеш да помагаш на другите. Ако не поемеш по пътя енергиите те самоунищожават, така че единственият ти вариант за спасение е духовен растеж...
Ти си като семенце... семето е капсоловано в люспата си и стой в безопасност ниско в тревата. Докато е семенце и е в тревата е защитено от изяждане, от времето и от много други неща, но ако не покълне няма бъдеще за него... ще изчезне силата му да покълне или ще бъде смачкано от нещо... Но след като покълне единственият му защита е растежа. Да, като порасне пак може да бъде изядено от нещо, счупено от бурите или нещо друго, но единственият му сигурна безопасност е растеж. За това растението се старае да стане максимално голямо, здраво, силно, да изгради механизми с който да се пази и т.н. за да може да бъде опрашено и да роди семена и по този начин да гарантира и продълж съществуването си. Казвам Съществуването си, защото в себе си съдържа генетичната информация и памет на родителите си.


#БГКоноп
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Много благодря за съдаржателния отговор, много си прав-пръвгражданин. Аз не взех едновременно картона с семките, но просто злоупотребих с тези неща в рамките на 5 дена и вселената ми удари шамар. Дадох си сметка ,че това е твърде голям експириенс и не може да се действа токова безхаберно, за момента реших да прекратя подобни изживявания и да продължа по по-спокойния път- медитации, връзка с природата и тн.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

First благодаря ти много каза ми всичко нужно което трябва да знам оценявам го наистина също оценявам и това че се борите за легализацията защото всички я искат но никой нищо не прави така няма как да стане радвам се че ви има.

Ами честно казано искам да опитам с такава доза не знам дали е точно лечение но имам демони в себе си не мога да ги премахна колкото и да се боря с тях колкото и да го искам са по силни от мен моля се на бога постоянно търся доброто никога не съм бил агресивен нервен или нещо подобно просто губя контрол над себе си вече почна да се случва доста често наистина ставам друг човек точно обратното на това което съм аз тих кротък и спокоен просто губя контрол правя супер гадни неща и после се едно се връщам пак в тялото ми но душата ми е наранена депресиран съм психиката ми е разбита преди известно време спортувах повече и тогава ги нямах тези проблеми знам че сам съм си виновен защото години наред употребяхав синтетика редовно и това ме докара до тук сигурен съм но знам че ме разбирате предполагам повечето сте израстнали по улиците и знаете какво се случва там та наистина знам че лсд-то може би няма да ми помогне така както си мисля но има надежда наистина не знам какво се случва с мен може би защото вече пораствам и живота ме натиска и събраното в мен избива по този начин но ми писна да наранявам хората който държат на мен а те не са много защото аз винаги съм бил единак това ми е травма от детството защото бях мачкан и нямам доверие на хората дори до скоро си мислех че нямам никой освен семейството знам че мога да се докарам до по зле положение но не мисля защото психиката ми е издържала много неща глад мизерия и подобни но това никога не ме е плашило абсолютно дори ме правеше по силен доста познати дето друсахме заедно и бяхме в лайната заедно вече мръднаха аз още си се чувствам нормален но има нещо като демон наистина в мен и колкото и да опитвам колкото и да се мъча винаги ме побеждава надявам се да ме разбирате и пак благодаря че влагате усилия за общото благо.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Sho написа: 13 Авг 2020, 22:26
Fuckthesystem написа: 13 Авг 2020, 22:06 First благодаря ти много каза ми всичко нужно което трябва да знам оценявам го наистина също оценявам и това че се борите за легализацията защото всички я искат но никой нищо не прави така няма как да стане радвам се че ви има.

Ами честно казано искам да опитам с такава доза не знам дали е точно лечение но имам демони в себе си не мога да ги премахна колкото и да се боря с тях колкото и да го искам са по силни от мен моля се на бога постоянно търся доброто никога не съм бил агресивен нервен или нещо подобно просто губя контрол над себе си вече почна да се случва доста често наистина ставам друг човек точно обратното на това което съм аз тих кротък и спокоен просто губя контрол правя супер гадни неща и после се едно се връщам пак в тялото ми но душата ми е наранена депресиран съм психиката ми е разбита преди известно време спортувах повече и тогава ги нямах тези проблеми знам че сам съм си виновен защото години наред употребяхав синтетика редовно и това ме докара до тук сигурен съм но знам че ме разбирате предполагам повечето сте израстнали по улиците и знаете какво се случва там та наистина знам че лсд-то може би няма да ми помогне така както си мисля но има надежда наистина не знам какво се случва с мен може би защото вече пораствам и живота ме натиска и събраното в мен избива по този начин но ми писна да наранявам хората който държат на мен а те не са много защото аз винаги съм бил единак това ми е травма от детството защото бях мачкан и нямам доверие на хората дори до скоро си мислех че нямам никой освен семейството знам че мога да се докарам до по зле положение но не мисля защото психиката ми е издържала много неща глад мизерия и подобни но това никога не ме е плашило абсолютно дори ме правеше по силен доста познати дето друсахме заедно и бяхме в лайната заедно вече мръднаха аз още си се чувствам нормален но има нещо като демон наистина в мен и колкото и да опитвам колкото и да се мъча винаги ме побеждава надявам се да ме разбирате и пак благодаря че влагате усилия за общото благо.
Братле това , което описваш е изцяло проблем от наркотиците , синтетиката и всички други наркотици включително и тютюна и алиохола те удрят точно в нервната система и не само , това го казвам от личен опит !:) Медитация успокоява много и ще ти помогне , изглежда сложно а е супер лесно , другото еЛСД то може да ти помогне е да ги осъзнаеш тия неща и най важното спри всичко.
Peace !

Благодаря ти и аз предполагам че е от това интересното е че идва след време последната година друсах супер малко мога да ги преброя на пръстите си но за сметка на това пък наблягам доста на алкохола и цигарите алкохола не чак толкова много но пийвам :D а за медитацията пробвал съм но явно не съм доста зрял и търпелив винаги не ми се получава не мога да се концентрирам но преди 3 седмици някъде взех много малка доза мдма почти дори не ме хвана но не можех да заспя изпуших 1 хубав коз 0.4 и легнах пак обаче не можех да заспя а тревата беше чук тогава от 1 път почнах да виждам разни неща с затворени очи все едно се отделих за момент от нашия свят и много странни усещания в областта на главата и по тялото все едно минаваше много хубава енергия през мен наистина беше невероятно яко дишех по различен начин абе трудно ми е да го обясня но беше готино :stone:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Sawyer17 написа: 13 Авг 2020, 14:26 Много благодря за съдаржателния отговор, много си прав-пръвгражданин. Аз не взех едновременно картона с семките, но просто злоупотребих с тези неща в рамките на 5 дена и вселената ми удари шамар. Дадох си сметка ,че това е твърде голям експириенс и не може да се действа токова безхаберно, за момента реших да прекратя подобни изживявания и да продължа по по-спокойния път- медитации, връзка с природата и тн.
Да, добре си решил да си дадеш пауза за да интегрираш, като се върнеш към нормалният ритъм на живота ти. Медитацията и връзката с Природата ще ти помогне много.
Fuckthesystem написа: First благодаря ти много каза ми всичко нужно което трябва да знам оценявам го наистина също оценявам и това че се борите за легализацията защото всички я искат но никой нищо не прави така няма как да стане радвам се че ви има.

Ами честно казано искам да опитам с такава доза не знам дали е точно лечение но имам демони в себе си не мога да ги премахна колкото и да се боря с тях колкото и да го искам са по силни от мен моля се на бога постоянно търся доброто никога не съм бил агресивен нервен или нещо подобно просто губя контрол над себе си вече почна да се случва доста често наистина ставам друг човек точно обратното на това което съм аз тих кротък и спокоен просто губя контрол правя супер гадни неща и после се едно се връщам пак в тялото ми но душата ми е наранена депресиран съм психиката ми е разбита преди известно време спортувах повече и тогава ги нямах тези проблеми знам че сам съм си виновен защото години наред употребяхав синтетика редовно и това ме докара до тук сигурен съм но знам че ме разбирате предполагам повечето сте израстнали по улиците и знаете какво се случва там та наистина знам че лсд-то може би няма да ми помогне така както си мисля но има надежда наистина не знам какво се случва с мен може би защото вече пораствам и живота ме натиска и събраното в мен избива по този начин но ми писна да наранявам хората който държат на мен а те не са много защото аз винаги съм бил единак това ми е травма от детството защото бях мачкан и нямам доверие на хората дори до скоро си мислех че нямам никой освен семейството знам че мога да се докарам до по зле положение но не мисля защото психиката ми е издържала много неща глад мизерия и подобни но това никога не ме е плашило абсолютно дори ме правеше по силен доста познати дето друсахме заедно и бяхме в лайната заедно вече мръднаха аз още си се чувствам нормален но има нещо като демон наистина в мен и колкото и да опитвам колкото и да се мъча винаги ме побеждава надявам се да ме разбирате и пак благодаря че влагате усилия за общото благо.
Sho написа:
Fuckthesystem написа: 13 Авг 2020, 22:06 First благодаря ти много каза ми всичко нужно което трябва да знам оценявам го наистина също оценявам и това че се борите за легализацията защото всички я искат но никой нищо не прави така няма как да стане радвам се че ви има.

Ами честно казано искам да опитам с такава доза не знам дали е точно лечение но имам демони в себе си не мога да ги премахна колкото и да се боря с тях колкото и да го искам са по силни от мен моля се на бога постоянно търся доброто никога не съм бил агресивен нервен или нещо подобно просто губя контрол над себе си вече почна да се случва доста често наистина ставам друг човек точно обратното на това което съм аз тих кротък и спокоен просто губя контрол правя супер гадни неща и после се едно се връщам пак в тялото ми но душата ми е наранена депресиран съм психиката ми е разбита преди известно време спортувах повече и тогава ги нямах тези проблеми знам че сам съм си виновен защото години наред употребяхав синтетика редовно и това ме докара до тук сигурен съм но знам че ме разбирате предполагам повечето сте израстнали по улиците и знаете какво се случва там та наистина знам че лсд-то може би няма да ми помогне така както си мисля но има надежда наистина не знам какво се случва с мен може би защото вече пораствам и живота ме натиска и събраното в мен избива по този начин но ми писна да наранявам хората който държат на мен а те не са много защото аз винаги съм бил единак това ми е травма от детството защото бях мачкан и нямам доверие на хората дори до скоро си мислех че нямам никой освен семейството знам че мога да се докарам до по зле положение но не мисля защото психиката ми е издържала много неща глад мизерия и подобни но това никога не ме е плашило абсолютно дори ме правеше по силен доста познати дето друсахме заедно и бяхме в лайната заедно вече мръднаха аз още си се чувствам нормален но има нещо като демон наистина в мен и колкото и да опитвам колкото и да се мъча винаги ме побеждава надявам се да ме разбирате и пак благодаря че влагате усилия за общото благо.
Братле това , което описваш е изцяло проблем от наркотиците , синтетиката и всички други наркотици включително и тютюна и алиохола те удрят точно в нервната система и не само , това го казвам от личен опит !:) Медитация успокоява много и ще ти помогне , изглежда сложно а е супер лесно , другото еЛСД то може да ти помогне е да ги осъзнаеш тия неща и най важното спри всичко.
Peace !
Sho напълно съм съгласен с теб за всичко, което им каза и за Медитацията и за проблемите от наркотиците (синтетични и всички други включително тютюна и алкохола)



Fuckthesystem ЛСД-то и другите психаделици действат, като Екзорсизъм... ще изкара демоните от теб. Малките дози ги вади лека полека, без напрежение и по много безопасен начин, а при големите дози направо ти ги вади в пълна форма, което крие и риск, защото можеш да бъдеш измъчван от собствените си демони... Всеки има свойте Демони и Ангели (включително и аз). Справянето ти с твойте Демони не означава, че трябва да ги набиеш..., а означава, че трябва да ги приемеш и прегърнеш с Любов, защото вие сте едно цяло, как да кажа... те са ти част от Сянката хаха.
Всъщност Шо много добре ти го е казал. Демоните са заради синтетичните наркотици, алкохола, цигарите, а и дори включително лошата храна, защото някой от тези Демони са "ниши Демони" са и бактерии в стомаха и червата ти..., които оказват влияние и на мислите и на емоциите ти, защото тези микроби подтискат Серотонина ти, както и имаш и "висши Ангели" са положителни бактерии в червата ти, които стимулират производството на Серотонин. Стомаха ни е като 2-ри мозък.

Братко Fuckthesystem силно те съветвам да не вземаш голямата доза ЛСД, а да започнеш да медитираш и да си направиш един детокс на организма от наркотици, алкохол, цигари и кофти храна. Наблегни на живата храна, а това сега много лесно, защото е Лято и има много сезонни плодове и зеленчуци, които са вкусни, полезни и евтини.
Колкото ти е по-изчистен организма толкова по-силно ще ти влияе Медитацията. В момента Медитацията не работи, защото 1 си калцирал Епифизната жлеза от синтетиката, 2 имаш шлаки в червата и 3 още не си достигнал определено ниво на съзнанието ти. Но в момента в който Медитацията заработи ще видиш, че ще ти носи по-голямо удоволствие от секса или от който да е наркотици.
treto oko.jpg
treto oko.jpg (66.79 KiB) Преглеждано 1470 пъти
tretooko.png
tretooko.png (302.29 KiB) Преглеждано 1471 пъти
tretoko1.png
tretoko1.png (636.61 KiB) Преглеждано 1470 пъти
Fuckthesystem, както и всички останали (включително и мен) чрез наркотиците сме търсили щастие... . Ако ви питам по отделно всички какво желаете, какви желания имате... един ще ми каже повече трева, повече пари, друг апартаменти, къщи, скъпи коли, жени и т.н., но ако продължа да ви питам какво искате и защо го искате всъщност ще стигнем до това, че искате всички тези неща за да бъдете щастливи. Включително и аз самия съм ги искал едно време тези неща, включително аз самият съм си мислел, че ще ме направят щастли... еми не... тези неща дават моментна и кратка радост. За това и милионерите имат по много спортни автомобили, защото с всяка кола си купуват "малко щастие", което е много кратко и после се налага по друг начин да подхранят щастието си и обикновено е чрез закупуването на нещо друго. (при покупката на неща пак се отделят хормони )
Споделям ви, че има начин да изпитате Безкрайно Щастие! Щастие, което не свършва! При това напълно безплатно, при това изключително лесно и безопасно без вземането на каквито и да е субстанци. Да, възможно е и при това ще е произведено от собственото ви тяло!

Как се постига това щастие? Като се докоснеш до БОГ, до ИЗТОЧНИКА или както искате Я наричайте тази СИЛА И СВРЪХСЪЗНАНИЕ. Всеки вътре в себе си може да се докосне до БОГ, защото БОГ е вътре в нас и навън навсякъде около нас. Когато изградиш мост към БОГ и направиш тази връзка с БОГ потичат реки от Екстаз, екстаз, които е доставя по-голямо удоволствие от което и да е Екстази... удоволствие по-голямо от който и да е сексуален оргазъм... Нирвана! Тази връзка/мост с БОГ не само ще ви даде БЕЗГРАНИЧНО ЩАСТИЕ, но ще ви даде увереност, мъдрост, сили и енергии с който да преминете през всяко препядствие. Такава енергия, щастие и увереност, че няма да ви засяга нищо независимо дали минавате през Ада или през Рая, независимо дали минавате през Пустинята, през Оазис, независимо дали изкачвате Еверест или Планината на Вашето Съзнание.

Този мост/връзка/съюз с ТВОРЕЦА се постига много лесно в мълчание, стоене и съзерцание. Тази връзка ще ви даде безкрайно щастие, наслада, увереност, мъдрост и спокойствие. Но тази същата връзка с БОГ ще ви мотивира да служите на БОГ, да действате в името на БОГ ... и БОГ ще започне да ви помага и подкрепя, както и да се проявява с делата ви, което ще ви мотивира още повече служите в името на ТВОРЕЦА.

Fuckthesystem опитай се да Медитираш. Ако не се получи не се притеснява и не се отказвай, а продължавай да опитваш. Бих те посъветвал да почнеш да микродозираш с ЛСД всеки ден, но с 3-5 ug. Умишлено ти казвам различна система за микродозиране и при това с по-малко количество от стандартните микродози. Просто го прави всеки ден и всеки ден Медитирай, като най-добре е да го правиш сутрин. Наблегни и на по-чистата храна, както и на спирането на синтетичните наркотици, алкохола и тютюна.


viewtopic.php?f=8&t=361


viewtopic.php?f=8&t=391


Заеби го МДМА, защото MDMA так ти разбъзика мозъка по такъв начин, че дори и след 7 години след като си го взел нивата на Серотонин и други хормони и връзки в мозъка ти не могат да възстаноят дори бледо до нивото си от преди 7 години. Другото е че по този начин с МДМА консумираш щастието си месеци напреди и после се чувстваш като парцал докато не се възстанови наличието на тези хормони в тялото ти. Щастието от връзката с АБСОЛЮТА е много по-голяма и е несравнимо дори с най-чистото МДМА дето си вземал и най-хубавият коз който си пушил.
serotonin-in-cerebral-cortex-neurons.jpg
serotonin-in-cerebral-cortex-neurons.jpg (115.56 KiB) Преглеждано 1471 пъти
ДЪЛГОТРАЙНИ НЕГАТИВНИ ЕФЕКТИ ОТ MDMA

Безпокойство
раздразнителност
печал
импулсивност
агресия
Паническа атака
Нарушения на съня
Липса на апетит
жажда
Намален интерес и удоволствие от секса
Значително намаление на умствените способности


Прочети това, за да знаеш какво ти причиня...
viewtopic.php?f=14&t=240


Как да го вземаш безопасно
viewtopic.php?f=14&t=242

viewtopic.php?f=14&t=237


viewtopic.php?f=8&t=369

#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”