Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Trip report - Как си изкара?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
get_better
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Апр 2019, 23:26
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Здравейте, готини хора,
Благодаря на firstcitizen за доверието към мен и възможността да споделям тук с Вас!
Ще споделя моето дебютно преживяване - трипче с Golden Teacher трюфели. Благодарение на firstcitizen, неговите статии и вашите споделяния, се престраших да си купя и пробвам. Идеята за микродозиране и трипване, цялостната философия за гъбите, значението им през хилядолетията и възможностите, които откриват пред съзнанието на човек ме накараха да се впусна в дълбините на тази магия. И да си кажа, че пуша много рядко, много ме хваща от малко, адски много ми личи и с това се изчерпват нещата, които взимам.
И така, Събота в 12ч станах, предишната вечер не бях вечерял.
изядох цялата кутийка 15гр (мерих я), с малко вода и се излегнах да гледам тв.
След час някъде изтръпнах целия, зверски глад ме налегна, хапнах малко (олюлявайки се все едно съм пиян) и пак легнах и изгасих тв, завих се. Цялото тяло беше леко и изтръпнало, усещах неразположение в стомаха, беше ми смешно от състоянието си. Леко се полюляваше лампата, всичко изглеждаше много цветно, детайлно и след някакъв много мек готин филтър :). Затворих очи и всякакви мисли, сценарии и случки нахлуха. Доста реалистични случки с роднини, (имах скорошни срещи с далечни роднини, с които не се бях виздал от много години) отварях очи да се осъзная къде съм и после пак. Не успях да извадя някакви изводи, следи, насоки, просветления, но като цяло не си давах да се отпусна много. Нищо стряскащо, нищо странно, веднъж-два пъти усетих едно забиване - потъване, както когато бях доста пил и пуших много веднъж отдавна. Но с отваряне на очите се оправяха нещата. Някъде в цялата работа съм заспал и към 3-4 вече бях ок. Зверски глад като след като съм пушил, ставах да ям няколко пъти.
Следващия път сигурно ще си купя по-силни трюфели или по-голяма дозировка, ще си пусна медитативна музика сам и ще се отпусна, знаейки, че няма нищо опасно. Понякога ходя на йога, дишане и подобни, но колко ли ще е хубаво ако някъде сред опитни хора, в защитена обстановка седнеш и изживееш семинар по трипване :)
Вярвам, че трипове плюс микродозиране ще ми помогнат да получа прояснение, отговори, яснота и ще махнат brain fog-а, който смятам, че имам.
Като пълен дебютант вече съм уверен, че няма нищо страшно и гъбите могат само да ти помогнат и да те направят по-добър към себе си и другите.
Поздрави!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Inna написа: 05 Сеп 2019, 17:29 Да ви разкажа набързо моето мини трипче с фило9софски камък през почивката:)Бяхме на уникално красиво местенце на реката и една вечер мъжа ми даде зор да изядем философските кйамъни,но по една малка доза около 5 грама на човек може би(защото ми останаха доста от най-големите).Мислехме така само леко да видим какво представляват,обаче така ме изтряскаха мен,таква шарена красота беше!!!!:DСамо че усетих,че имам страшна температура,адска жега и трябваше направо така както се сверчеряваше и с дрехите да скочим в реката,което беше дооооста странно!Мъжа ми от другия бряг вика ела и камъните около него се движат,а в средата дълбоко и като че ли камънитре бяха хипопотамчета,много сладко ми се стори:)Във водата малко се освежихме,но щом излязох ми стана още по-странно,слънцето залязваше вече и всичко беше розово,а остсрещни9я бряг се приближаваше и избухваше от магически върби и растения,срутените скалички видях как са се срутили и изобщо как в продължение на милиони години брега се е оформил така,само че на забързано,растенията избухваха към мен на топки и беше наистина уникално,!
Така,обаче мъжа ми беше пил 8 бири и за момент се посдуха,накара ме да запаля огън заради комарите,което беше доста сложна задача хахаха И малко ми развали настроението.В един момент ми писна от шарено и отидох на тъмно в палатката ,където...си мислих интересни неща докато ме пусна и въобще повече не станах хахаха Това беше:) Останаха ни още,но нещо не смяхме поак да ядем,установихме,че май не трябва да сме пили като нямаме опит,иначе много изтощава и повече ми се лежеше.Можеше да си лежа ця2ла вечер и да си гледам как брега избухва и разни живи неща пълзят и мрежата около нас се движи.

Като цяло този сорт ми се стори по-бляскав и яка шарения хаха,докато Голдън тийчъра някак си ми допада май повече,в смисъл аз си падам по странните мисли повече,не по халюцинациите толкова,но все още не съм успяла да ги пробвам както трябва.
Супер яко сте си изживяли трипа. Гъбите са се отнесли с теб много добре и нежно :) Може би вторият път имаш повече видения, защото вече се е разбинтовала епифизата, а може би гъбите са ти показали, че сте едни за други.
Алкохол и психаделици е лоша комбинация. Може да се пие, но е препоръчително да почнеш да пиеш, след като е преминал пика и като слизаш и вече вече можеш да чилваш с биричкаикоз. Бих, казал, че на мъжа ти да е благодарен, че леко му се е разминало.

Да, триповете изтощават много и е хубаво следващите дни след трипа да си почиваш за да възстановиш физиечската и психическата ти енергия, защото си бил изчерпан, защото си разширил капацитетите ти, а това е изморително. Гъбите са вид духовна тренировка.
Във фитнеса след тренировка си изморен, дори да се чувстваш зареден от тренировката си изморен от нея. Чак след няколко дни след тренировката виждаш и усещаш ефектите от тренировката.... Така, че е хубаво следващите дни след трипа да си почивате за да се възстановите, а и за да осмислите всичко, което сте изживели за да го интегрирате по-лесно през следващите месеци.

От мен да знаете, че първо се приготвя огъня да е готов за палене, защото може да ви втресе от студ. (това е от гъбите и е нормално) Но на гъби е опасно покрай огън и вода. Много е яко и е красиво, но е опасно.

Гъбите ги яжте, ако не сте ги изяли, за да не се развалят. (ако не са изсушени)

П.П Залезите и Изгревите на психаделии са много красиви, а и в комбинация със Слънцето, докато съзнанието ти е още отворено, могат да ти се разкрият много Вселенски Тайни.
П.П. 2 Обичм Залези и Изгреви, независимо с психаделици или не. Когато съм на Море задължително е да посрещам Изгрева и да изпращам Залеза. (то е яко) Независимо дали е на Море, в Планината или на друго място сред природата, дали е в града или на друго място, Слънцето е невероятна енергия и връзката с нея е нещо магическо и много красиво. Благодарен съм за връзката със Слънцето и Природата.

#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

echo105 написа: 04 Окт 2019, 16:00
firstcitizen написа: 14 Мар 2019, 23:32 Институциите, характера, места и събития асоциирани в тази поредица от коментари, не са факти, а измислени. Всички прилики са случайни. Нямат за цел стимулирането употребата на забранени или разрешени вещества от закона. Създаването на този и останалите постове е изцяло с образователна цел, както и да ви забавлява (да ви накара да се усмихнете). Смеха е здраве.

Както казах не се знае по време на триповете дали наистина си общуваме с Висши Извънземни Създания или възприемаме собствения си вътрешен монолог като контакт с други висши същества от други измерения, но факта е че това води към някакъв вид еволюция. Освен личната еволюция някой хора успяват да върнат познания, информация и технологии от тези пътувания.

Хахахаха добре, ше ви разкажа моята тиква какви тиквени истории измисля. Ето малко изкуство от думи с което да ви накарам да се усмихнете... бих създал специализирано звено "Психонавтика" в "Държавната агенция Национална Ситост“ ( Да Ахнат Наще Сити ). Където в това специализирано секретно звено доброволци здрави психонавти да пукат ДМТ и Аяуаска на почивки... докато не разкрием заедно тайната на тялото на Човека и как се развива в Природата, свъзаността му със земното на Планетата между Божественото Духовно Съзнанието, Вселената, Вечността и Извънземните. Защо ДМТ и Аяуаска? Защото към тях няма кростолеранс и защото са най-силни ентиогени. Представям си, как най-добрите блъгарьскъ учени си приготвят ДМТ-то и Аяуаската за церемониите, извинете изследванията. Обеден съм ,че извънземните технологи ще ни побутнат много напред и ще спомогнат за развитието и прогреса на всички в тази реалност. Вярвам, че това ще ни направи по-добро общество, което да се грижи за себе си и Природата по по-добър начин.
Въпреки, че звучи страшно направо ще има на Пълнолуние специална подредба, милещи един за друг, хванати ръка за ръка, стимулиране на съзнанието с фокус на ума, лъч лунна светлина в окото и при сигнал всичките в синхрон и хармония отваряне на небето, отваряне на съзнанието и Излитаме. Полет в Единство, Синхрон, Хармония и Любов :)

Описване подробно трипа непосредствено след трипа за да се запише за винаги ценната информация от триповете, след което захващане за сериозната работа от интегриране и визуализиране на познатието от трипа. Дълга почивка и отново излитане.
На почивки докато не се върне извънземна технология и не създадем ново по-добро Съзнание, Планета и Вселена.
Почивка и отново пътуване (трип), Отваряне на ума , на небето и отлитане. Отново почивка и така докато не разберем повече за извънземните и не върнем извънземна технология. Диалог след диалог... Е ще внимаваме да не се нараним и при необходимост ще има изтегляне за продължителна почивка.
Докато не видим цялото небе. Може да ви звучи ненормално, но е възможна реалност. (сигурно някъде по света или в някое друго измерение се случва :)
Разбира се с нужната почивка на главата. Ехх добре звучи специализирано звено от доброволци психонавти не позволявайщи на страха на тяхната история да се намесва в съдбата им. През новият ден ще бъде денят, в който ще престанем да бъдем жертви на обстоятелствата си и ще започнат да предприемате действия към желаният от нас живот. Имайки силата и времето да оформим живота си. Освобождавайки се от манталитета на отровната жертва и прегръщайки истината на своето величие. Не сме били предназначени за обикновен или посредствен живот. Задължително от доброволци!
Хора, които не си бяха представяла, че са имали силата да направят някой друг толкова щастлив. И не и магическа сила, а чисто човешка.

Заедно с тези доброволци, да чуем никога чути звуци. Да видим невиждани цветове и форми, Да се опитаме да разберем незабележимото. Сила, проникваща в Света, във видимото и не видимото. Да летим и да намираме чисти етерични вещества
На тази невидима душа, която прониква в реалността. Да чуеш друга душа и да шепнеш на друга душа. Да бъдеш фенер в тъмнината. Да бъдещ усмивка в лицето на другите и сиаещи в паметта им или дъждобран в бурен ден.
Да чувстваме много повече, отколкото да знаем. Да бъдем очите на орел. Да бъдем вълна в океана усещаща влиянието на Луната.
Да бъдем дърво, което се радва на на листата си. Да бъдем спасени на момент без план. Да бъдем Мира от които този полудял Свят се нуждае.
Духовност, която да обедини всички хора и нации в една съдба, която да разпознава и празнува, че всички ние сме неразривно свързани помежду си чрез сила, по-голяма от всички нас, и че връзката ни с тази сила една с друга се основава на любовта и състраданието. Духовността, която носи чувство за перспектива, смисъл и цел на нашия живот в това измерение и извън него.


Просто ми е много интерсно този Град от Светлина на Извънземните над които летях с Извънземното, как ли изглеждат улиците му от близо? Какви машини и технологи имат, какви форми на живот имат, какви растения, животни, храна и лекарства имат? Явно там няма гравитация щом летяхме над кулата им с Извънземното... . Каква е тази Кула? Каква функция има? Да не би да е приемно предавателна антена или нещо друго? Най-вероятно никога няма да разбера.

Дали това не е просто моя собствена въображаема планетарна вселена създавяйки живот които възприемам или е реално е извънземен свят в другото измерение.

Полетях или превъртях, или се развъртях и връхлетях?

Твърдост и търпение :))))
Идеята е интересна и доколкото знам подобна е реализирана в Монро института (през 70-80-те). За да предизвикат трип твърдят, че затварят "психонавтите" в камери със солена вода (светло и шумоизолирани) или им пускат binaural beats. Като там за да потвърдят, че не е продукт на въображението им се използват контролни единици (втори човек), или за да направят потвърждение трябва да доставят информация предварително зададена от наблюдателния център.
п.с.
Ако един ден създадеш бългърски институт се записвам като доброволец :)
Честно да ти кажа преди повече от 1 година отбислях да си наема такава flow камера със солена вода и да се наям с псилоцибинови гъби. По онова време имаше само 2 такива flow камери, като едната беше в София, а другата в Бургас. (най-вероятно вече самного повече) Това, което ме възпря беше цената от 100 лв за 1 час в София и 60 лв за 1 час в Бургас. А на мен ми трябваше за няколко часа. Точно когато търсех да го направя това нещо, един приятел градинар ми каза, че стоял във flow камера без психаделици и е било невероятно. После разбрах за няколко псиновати (някой от тях учени), които са се удавили във flow камера на ЛСД и псилоцибин...
След ДМТ и Аяхуската смея да твърдя, че такива състояния могат да се постигнат със сигурност нямаш нужда от flow вана. (макар много добре да осъзнавам, защо и как се ползват)

Бих казал, че и без психаделици и без flow вани могат да се постигнат невероятни състояния на духа.
С чуването на 2 думи можеш да изпаднеш в транс и да извисиш Духа си. 2 думи, без субстанции, без нищо и почваш да плачеш от радост и тъга. Едновременно, което ще чисти чернилките от теб и едновременно ще вкара Космическа Енергия и информация в теб.

Бате, институт не само в България, а никъде по Света няма да направят Хахх :) и изследвания над тези неща са "забранени" и не се разрешават, защото това ти отваря ума и вече спираш да бъдеш роб на оковите си. Осъзнаваш колко прекрасно е Сътворението, осъзнаваш, какво се случва. Осъзнаваш, че няколко "личности" се ебават с Райската градина и ти идва вътрешно с широка усмивка да им сриташ задниците и да хармонизираш. Тази информация и енергия активира твоето спящо Кундалини и Създаваш връзка с Висшият си Аз-Твореца, и Всичко във МултиВселената, което ти дава безгранични възможности и сили. Историята помни, колко опасни са пробудените хора, защото ненасилието е едновременно философия и стратегия на действие, която отхвърля физическото насилие като форма на разрешаване на конфликти и проблеми.
Понякога не трябва да те е страх от армии. Истинската битка не винаги се води на бойните полета. Побеждаваш армии, подчиняваш цял Континент, Но понякога има един-единствен човек от когото да се боиш.
Онзи, които може да разбуди мъртвите, да събори храмове и да размести стълбовете на времето... Хах :)

#БГКоноп
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Прочетох доста за вашите трипове и реших да споделя моят опит с тях.
Винаги ме е било страх от тях признавам си . Просто защото гледах какво се случва с близките и приятелите тогава закачени на хероина. Брат ми беше зависим от хероина над 10 години. Най- близките ми приятелки също.
За първи път опитах трева на 13-14 годишна възраст и ми хареса, но не продължих просто понякога на купони съм пушила. Няма да забравя как един път се бяхме скатали в горичка та до блока ми с още двама приятели единият пушеше на фолио а приятелката ми се целеше. Тогава момчето ми предложи да пуша хероина на фолио и аз се съгласих да пробвам, приятелката ми се хвърли като орлица и му каза да не ми дава и за разкрещя да не опитвам. Години по-късно и върнах жеста, като и помогна да спре хероина, бях до нея месеци наред в борбата и за отказване и успях.
Душала съм лепило, пила съм паркезан, диазепан и кодеин, но само за проба.
Първият път в които шмърках кокаин беше на 17 години на един странен чалга купон, хареса ми, но не повторих с години.
Анфета пробвах доста късно бях на 33 години и се се случвало да употребявам често, но слава на бога не се закачих.
С джоинта започнах случайно, имах гостенка приятелка за няколко дни в София. Една вечер си бръкна в малкия джоб на дънките и намери забравен джойнт, така е минала през летищните проверки и много се зарадва. Бяхме тримата аз тя и мъжът ми, нямахме листчета и ползвахме хартия за обувки. Напушихме се яко и по едно време тя сподели, че секса напушен е много хубав, десет минути по-късно, пробвахме с мъжа ми, дали е така. Оказа се вярно и започнахме да си купуваме трева и да правим готин секс.
Общо взето сега пушим за да свалим напрежението и да се насладим на секса. Много рядко вземаме анфети, пак с цел секс маратон. Какво да се прави с мъжа ми се развратни скорпиони и така ни харесва.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

get_better написа: 05 Дек 2019, 22:03 Здравейте, готини хора,
Благодаря на firstcitizen за доверието към мен и възможността да споделям тук с Вас!
Ще споделя моето дебютно преживяване - трипче с Golden Teacher трюфели. Благодарение на firstcitizen, неговите статии и вашите споделяния, се престраших да си купя и пробвам. Идеята за микродозиране и трипване, цялостната философия за гъбите, значението им през хилядолетията и възможностите, които откриват пред съзнанието на човек ме накараха да се впусна в дълбините на тази магия. И да си кажа, че пуша много рядко, много ме хваща от малко, адски много ми личи и с това се изчерпват нещата, които взимам.
И така, Събота в 12ч станах, предишната вечер не бях вечерял.
изядох цялата кутийка 15гр (мерих я), с малко вода и се излегнах да гледам тв.
След час някъде изтръпнах целия, зверски глад ме налегна, хапнах малко (олюлявайки се все едно съм пиян) и пак легнах и изгасих тв, завих се. Цялото тяло беше леко и изтръпнало, усещах неразположение в стомаха, беше ми смешно от състоянието си. Леко се полюляваше лампата, всичко изглеждаше много цветно, детайлно и след някакъв много мек готин филтър :). Затворих очи и всякакви мисли, сценарии и случки нахлуха. Доста реалистични случки с роднини, (имах скорошни срещи с далечни роднини, с които не се бях виздал от много години) отварях очи да се осъзная къде съм и после пак. Не успях да извадя някакви изводи, следи, насоки, просветления, но като цяло не си давах да се отпусна много. Нищо стряскащо, нищо странно, веднъж-два пъти усетих едно забиване - потъване, както когато бях доста пил и пуших много веднъж отдавна. Но с отваряне на очите се оправяха нещата. Някъде в цялата работа съм заспал и към 3-4 вече бях ок. Зверски глад като след като съм пушил, ставах да ям няколко пъти.
Следващия път сигурно ще си купя по-силни трюфели или по-голяма дозировка, ще си пусна медитативна музика сам и ще се отпусна, знаейки, че няма нищо опасно. Понякога ходя на йога, дишане и подобни, но колко ли ще е хубаво ако някъде сред опитни хора, в защитена обстановка седнеш и изживееш семинар по трипване :)
Вярвам, че трипове плюс микродозиране ще ми помогнат да получа прояснение, отговори, яснота и ще махнат brain fog-а, който смятам, че имам.
Като пълен дебютант вече съм уверен, че няма нищо страшно и гъбите могат само да ти помогнат и да те направят по-добър към себе си и другите.
Поздрави!
Радвам се, че сме били полезни и че си имал хубаво изживяване.
Съвета ми към теб, за твоя безопасност е да не сменяш вида гъби с по-силни! Най-малкото от този щам вече знаеш какво да очакваш и какъв му е интезитета. Golden Teacher са изключително мощни гъби. Ти си микродозирал известно време, което ти е вдигнало толеранса. Също така от 1 трип бих казал, че едва си допрял върха на пръсчето ти на повърхността на водата.... дори не си се намокрил още. Тепърва започват сериозните неща. Буквално от Golden Teacher можеш да имаш мощни видения независимо дали си със затворени или отворени очи. Неща, които не просто ще виждаш, а ще изживяваш.
Гъбите са като години йога практика, която усвояваш за 1 ден. С времето ще видиш, че Йогата ще започне "да работи" при теб все повече и ще усетиш, че по време на Йога се случват невероятни неща. По-точно, че се случват онези неща за който Йогите говорят, че виждат и изживяват.

Работи с малки крачки, лека по-лека, за да си в сигурност. Прави си паузи между триповете за да можеш да интегрираш познанието, а и за да изостриш рецепторите. Диета, детокс, движение помагат много като подготовка за триповете и за приемането на енергиите и изпитването на Божественото Съзнание. Можеш да си направиш специална обстановка. Почисти във вас преди да трипнеш. Пусни си медитативна музичка, и можеш да хапнеш по-голямо количество Golden Teacher. Но отново ти казвам с малки крачки за да са сигурни, нямаш нужда нито от по-силни гъби, нито от много повече, защото при големите количества нещата са коренно различни!
При 30 грама Golden Teacher ще имаш коренно различно изживяване, а над 50 грама пресни и на горе нещата приемат тотално Друго Измерение. В оня момент ще си кажеш "Добре, че ядох от по-силният щам". Също така, колкото повече ти се разбинтова Епифизата, толкова повече ще ти влият субстанциите.


Моля, моля, моля ви, погрижете се и не приемайте тайнството с лекота !! Погрижете се да имате трипситър с вас.


Егото е Един от най-предизвикателните блокове за напредък. Колкото повече умът се съпротивлява на лекарството(гъбите) което може да бъде абсолютно шокиращо, особено ако няма предишен опит човек и разпука мозъка си и даде да бъде проникнат от обезпокоено съзнание - толкова по-вероятно е човек да има отрицателен, страх или „непълен“ опит. Да се ​​научим да се доверяваме, особено когато опитът може да се чувства толкова чужд, е толкова важно за успеха. Трябва да се отпусне на изживяването. Страхът е причина за съпротива. Преди да изядете гъбите, трябва да помислите за намеренията си.
Намерения: Какви са причините за срещата ви в Духовният Свят? Ако човек се чувства уплашен, рецитирането на намеренията, защо го прави или на мантри отново и отново към себе си (дори психически) ще преобрази и насочи преживяването. Намеренията са устройство за флотация, когато иначе се губят в морето. Представете си: "Аз съм тук, за да се уча, тук съм в Любов, тук съм в знак на благодарност."
Мантра: Това може или не може да е подобно на намеренията, но мислите, звуците и молитвите също могат да изместят едно преживяване, когато стане предизвикателство. Примерно Шива Шамбо ми е една от любимите мантри, независимо в кое изпълнение. Много често си я пея и дори, когато готвя и чистя.



Тези хора всичките са надрусани от собственат аси енергия и връзката с Висшият Аз.

В един момент при мен нещата започнаха да се получават и без субстаниции, просто с помоща на мисълта, звука и вибрацията отключвам нещата.


Дъх: Слушайте дъха. Фокусирайте се върху дъха. Дишането е най-пряката връзка, която живите организми имат с Вселената. Когато се родим поемаме първата си глътка въздух, когато умрем издишаме последната си. Замислете се дали Диханието разкрива нещо? Хах :) Дишането по-дълбоко ли измества преживяването? Дишането е абсолютно най-мощно.

Ръководства: Дари сте атеисти, няма да навреди да го направите и да потърсите помощ.
Преди тръп с гъбите им казвам, че желая да съм им приятел и ги моля да се отнесът мило с мен. (мисъл за отглеждане на гъби помага положително)
Друго нещо много просто, което помага е , просто като си помисля или кажа на глас, че моля за закрила от предците си, от Духовете и Висшият си Аз. Никога не се страхувайте да поискате помощ!




Шива Шамбо

#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

След последното ми предрусване с кока установих,че не амфета е кока за бедняци,но коката е амфет за богаташи😁
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

echo105 написа: 08 Яну 2020, 13:06 Купих пакет MAGIC TRUFFLES VALHALLA. Според коментарите това е най-доброто, което можеш да купиш.
Нарязох ги наситно и направих лимонов тек, изядох ги бавно и започнах да медитирам. Не ми хареса вкуса им и два час след това имах неразположение в стомаха. Мина час, два, три... Ами трип нямаше, нямаше промяна в мисленето. След втория час си пуснах музика и в интерес на истината звучеше различно, но нищо особенно.
Чудех се дали трюфелите са били обикновени трюфели или psilocybin-а не действа върху всеки или от първия път? Как мислите?
Попаднал си на партида, която не е била толкова потентна (не се случва за 1-ви път). Препоръчвам ти да им върнеш feedback и да им кажеш точно това, което каза и на нас.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

echo105 написа: 08 Яну 2020, 13:06 Купих пакет MAGIC TRUFFLES VALHALLA. Според коментарите това е най-доброто, което можеш да купиш.
Нарязох ги наситно и направих лимонов тек, изядох ги бавно и започнах да медитирам. Не ми хареса вкуса им и два час след това имах неразположение в стомаха. Мина час, два, три... Ами трип нямаше, нямаше промяна в мисленето. След втория час си пуснах музика и в интерес на истината звучеше различно, но нищо особенно.
Чудех се дали трюфелите са били обикновени трюфели или psilocybin-а не действа върху всеки или от първия път? Как мислите?
Скорпи ти е дал прекрасен съвет. Дай им feedback и им пиши за трюфелите. (точно, което сподели и на нас)
На мен също ми се е случвало да попадна на слаба партида без ефект и след като им писах, ме компенсираха за тяхна сметка с трюфели и безплатна доставка.

Наистина има партиди, които не са потентни... ( за това е най-добре сам да си ги отглеждаш )

Дори, когато са Ок, VALHALLA на мен ми действат слабо, въпреки, че ги дават от силните щамове. При мен по-добре работят Psilocybe tampanensis ( Философския Камък) въпреки, че ги дават значително по-слаби от Valhalla.
Едновременно повече визуалки и по-дълбоки мисловни процеси получавам от Tampanesis-са (философския камък).

Лимоновия тек не е за всеки. Заради лимона.

Можеш следващият път да ги ядеш без лимон. Самият трюфел е леко кисел, с вкус като кисел орех/ядка. Ако стомаха ти е чувствителен може да го раздразниш с киселото от трюфела, а с киселото от лимона ( Витамин С = аскорбинова киселина) можеш да получиш силни киселини в стомаха и дискомфорт. Самите трюфели могат да го раздразнят.

Ако предозираш ще повърнеш, споко, това е нормлано.
Повърнеш ли, значи тялото е поело, колкото може и вади другото.

Също така при вземане на психаделици е напълно нормално неразположение в стомаха. (диария и дори повръщане) не само, защото е вид "защитна реакция" на организма, особено при предозиране. Но освен това е вид ексорсизъм и това, че повръщате и акате е добре, защото ви чисти. (физически и психически) И е всичко е нормално и добре, защото е от естествените механизми.
Дори бих казал, че пречистването има по-важни ефекти от визуалките видения. Макар, че повечето хора търсят визулките. (то дори за някой не са виденя)

С времето ще разбрете, че Стомаха е "Втори Мозък" и много ключово място (център в човешкото тяло).

Някой хора докато не се изчистят няма да имат визуалки или те ще са много слаби, много безформени и не толкова ярки. Просто отпределени вещества и токсини в тялото блокират нещата да станат. (примерно тежките метали, месото, алкохола и т.н. ) Е ако вземеш голяма доза и квото да си ял, ще те плясне.

В духовният свят трудно ще да бъдете допуснати ако не сте чисти или ако бъдете допуснати ще трябва да се разправяте първо с демоните си.

Някой хора през първите си трипове само чистят. (ако искаш го наречи лайна, ако искаш го наречи Карма, ако искаш го наречи грехове, страхове или друго яче). Нормално е да плачеш, да се смееш или да се чустваш, като "пиян" Просто положителните енергии изстласкват отрицателните и шита излиза или във видения или в .... защото прави място на положителната енергия, която го изтласква.

За това, колкото по-голямо уважени отдадеш и колкото повече се подготвиш за трипа е толкова по-добре. (както се казва, повече пот в тренировките и по-малко кръв в боя)

Другото е, че според това дали си ял и кога си ял, също зависи колко и как ще те хване.
Ако на пълен стомах изядеш 15 грама може и да не ги усетиш, ако ги изядеш 3 часа от последното ти ядене ще те хване малко повече, ако ги издеш на 8 часа от последното си хранене ще те хване повече, но на празен стомах ефекта е съвсем различен.
Бих казал, че трябва да са минали минимум 8 часа от предното ти хранене преди да изядеш трюфелите за да усетиш ефектите добре.

Най-добре е вечерта лека вечеря или да пропуснеш яденето и сутринта след като минеш през тоалетната, когато почнеш да огладняваш зверски да изядеш трюфелите. (надробени се абсорбират по-бързо и лесно от тялото)

Ако направиш пост 1-2 дни ефекта ще е още по-голям.

Ако го правиш просто ей така за да видиш кво е, ефектите ще са едни.
Ако го направиш с отдаденост, с причина с цел... ефектите ще са други. Дори може да срещнеш други Създания, това съще е напълно нормално. :)

Въпроса е дали ти се забавлява или искаш да се захванеш за сериозна работа в изследване на върешният ти Космос, но сериозната работа е голяма радост.

#БГКоноп

П.П. 15 грама псилоцибинови трюфели е добър старт за неопитните, но в интерес на истината това е малко количество за силни изживявания. На опаковката пише, че 15 грама са достатъчни за силни изживявания, както и ние ще ви предупредим да вземете по-малко, защото е по-безопасно и правилно.

Теренс МакКенна неслучайно е казал 5 грама сухи ( 5 гр сухи≈ 50 гр мокри) на гладен/празен стомах, на тъмно, тихо и със затворени очи. (той всъщност казва 5 сухи грама от Stropharia (Psilocybe) cubensis, което се различава леко от трюфелите. :D

П.П.1 Въпреки, че 15 грама пресни гъби са малко, на някой могат да му дойдат в повече. Така на някой и 5 грама пресни магически трюфели може да са му много. Всеки човек е различен и различните хора ги хваща по различен начин и с различна сила. Силата на мисълта е много важна, за това е изключително важно set & setting

П.П.2 Гледай в помещението да е топло. Вземи си одеяло, ако ти стане студено да се завиеш.
П.П3. да имаш на лесно подготвена музика, ако нещо стане и се изплашиш просто да можеш да пускаш музиката с 1 копче .
Ако се изплашиш сменяш средата и нещата се променят. Ако си бил на тъмно отиваш на светло. Ако си бил на светло отоваиш на тъмно.
П.П.4 Да има човек с теб, които да те пази. ( trip sitter )
П.П.5 Дори да имаш чувството, че умираш е нормално. Просто се пусни и му се наслади. Егото ще го е страх и ще се опита да се бори, бориш ли се ще бъдеш много тежко бит и не говоря за физически бой.
П.П.6 Медитацията е добър вариант. Нищо чудно понякое време да се окажеш в космоса, като монах от енергия седнал в Лотос.
П.П.7 с дишането можеш да регулираш интензивността на трипа. Стане ли прекалено интензивен трипа се опитай да дишаш бавно и да се фокусираш върху дишането си.


Това видео е за дозировката:
https://www.youtube.com/watch?v=G8uc67uY1Go


Това обеснява много подробно гъбите, но е дълго. То просто не може да се обясни с думи...:
https://www.youtube.com/watch?v=K3ctjBT8sZo


#БГКоноп
Аватар
Schranzz126
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Юли 2019, 00:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 72 times

Здравейте, бих искал да споделя мойто пътуване с 3,5гр. гъби псилоцибин кубенсис с лимонов тек. Не знам точният щам на гъбите, имал съм и предишен опит с по-ниски дози гъби и високи дози LSD но това преживяване беше много по-красиво, по-истинско и по-духонво от всички психиделични трипове, които съм имал и тъка за трипа. Станах сутринта запалих печката и си приготвих закуска за по-късно, след това приготвих лимоновия тек с гъбите. За 24часа бях изял две ябълки и няколко ореха за това налапах гъбите на бързо и изпих сока, изпуши джойнт затворих всички щори в стаята легнах и затворих очи. След 20минути гледане на клепачите ми започнах да виждам бързо движещи се цветни линии, крайниците ми започнаха да изтръпват осетих, че започва станах от леглото и се огледах всичко беше цветно стените все едно бяха наплискани с боя, която се стичаше. Направих няколко крачки и стаята се разклати бях като пиян само, че не аз залитах а предметите. Отново легнах и затворих очи тогава се озовах в нещо като кашон, кашона беше в някаква стая и аз виждах малка част от нея имаше и хора които аз не виждах на пълно опитах се да се завъртя и да ги видя по-добре но картината се преместваше пак по същия начин и не можех. Не се задържах дълго в тази стаята някой бутна кашона в, който седях стреснах се и отворих очи. Вече мисля, че започваше пика отидох към тоалетната като с всяка крачка всичко се тресеше леко шарките по плочките на пода оживяха, движеха се и се преплитаха в различни йероглифи. Върнах се на леглото и започнах да зяпам течащата стена след няколко секунди гледане в точка с периферията около мен виждах как летят малки гноми, разноцветни звезди, очи и няколко други неясни образи обърнах се да ги видя но изчезнаха, стените както и всички предмети и мебели в стаята започваха да се приближават към мен дори и яглите на стаята, по-едно време не виждах ъгъл сякаш стаята беше кълбо. Не можех да се фокосирам гледах ли даден предмет на повече от метър разстояние всичко около него започваше да се тресе и върти много силно чак ми ставаше лошо. Отново затворих очи около мен се появи поле, изпече слънце стана ми много спокойно в този момент осетих ръка която ме гали по главата. Побиха ме тръпки от вълнение на затворени очи не виждах тялото си но го усещах ръката която ме погали ми повдигна главата леко (реално главата ми не се повдигна) и много на далече виждах тяло на същество, което блестеше като слънцето. Съществото беше в човешко тяло но без сетивните органи освен ръцете е може би си е било и човек но усещах че е много по-висш то/той махаше с ръце и около него порастваха дървета и други растения. Само с мисъл можеше да даде, върне и отнеме живот. В този момент се замислих за еволюцията и ако не се унищожим и не унищожим планетата си в какво би могло да се превърне човечеството?? Замислих се, всичко това не е създадено просто ей тъка ,,някой" има за цел нещо, би било ужасно ако съсипем планетата си а след това самите нас и не постигнем тази цел. След това някой/нещо от някъде все едно ми каза, че независимо колко зле може да стане работата рано или късно хората ще се осъзнаят ще се обединят и всички ще тръгнат към по-добро може би няма да сме живи до тогава. От тези думи ми стана много спокойно и еуфорично не съм чул реално някой/нещо да ги изрича но ми връхлетяха от някъде. Осетих че преминава пикът станах за да свия още един масур след него ефектите отново се засилиха върнах се отново на леглото догледах си халюцинациите след това хапнах и започнах да преосмислям живота си от тук на татък. Не беше някакво животопроменящо преживяване но гъбите ми намекнаха за свят за, който не подозирах че съществува. Чрез магическите гъби се получава знание, което знание трябва да се използва в помощ на нас самите околните и природата.
Прикачени файлове
Screenshot_20200208-014455_OneDrive.jpg
Аватар
3EBC
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 05 Окт 2019, 21:22
Has thanked: 162 times
Been thanked: 211 times

Преди колко време ги изяде?
Заложи на хубава почва с микробиологичен живот в нея и всички "проблеми" са зелени :weed: :weed:
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”