Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Trip report - Как си изкара?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Публикувай отговор
Семена марихуана
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Сподели своите преживявания :drugn:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

И ние си оставахме с брат ми петък,събота и неделя "сами" в нас:)Не помня кога съм се напушила за пръв път:)Някъде след 10ти клас мисля че е било.......Напих се с алкохол много по-рано във всеки случай,тъй като е по-достъпен за децата хахаха И аз изгубих известно време в пушене на цигари,вярно,че са най-тъпата дрога!Затова пък позволена и също е много достъпна за ученици.И тях също съм пробвала преди тревата,към 8ми клас.Тогава се и напих с Водка номер 5......
Аватар
WeedMan
Градинар
Градинар
Мнения: 44
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:39
Has thanked: 68 times
Been thanked: 60 times

- Марихуана
Беше лятото на 2009 кагато реших да опитам за пръв път, а до тогава не бях пил дори алкохол та взехме си едно топче и отидохве в гората, толкова сме зваели как се пуши, щом за целта изпразвахме цигара тютюн, и на филтъра мястото навихме картонче, опънахме си по няколко пъти, и запалихме цигара, смях еуфория и после вълчи глад, спомням си че ме беше страх да не ми стане нещо като заспя напушен и така съм чакал да ме отпусне за да заспя :D смея да твърдя че пуша редовно от 3-4 години на сам почти без почивка, не намирам нищо лошо и вредно в това.
Аватар
WeedMan
Градинар
Градинар
Мнения: 44
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:39
Has thanked: 68 times
Been thanked: 60 times

амфетамини и метх
Това беше 2013-2014 бях на рожден ден в приятел и реших да се нажуля, бяха ми известни ефектите и бях готов, момчетата направиха по няколко черти и първи бях аз, след няколко минути ми дайде енергия и приповдигнато настроение, както спомена колегата, всеки говореше и се бях натоварил че никой не изслушва другия и си заминах, но по път реших че ми се шмърка още и се върнах за 1 пакетче, горе долу 1 грам си взех и отпраших към нас, почнах да шмъркам от сутрин до вечер , енергията и еуфорията от синтетиката много ми допадна тогава, и си бях казал- 1 седмица от неделя до неделя ще се направя както подобава :coke: :snort: :coke: :D взех 7 грама и ходех нощна смяна на работа, тогава работех в фирма за производство на кабели за автомобили, и амфетамините ми бяха от полза защото работата беше тежка, след това изчезнаха амфетите но се появиха метаамфетамините който си ги взимах от сигурно място с добро качество, и ми харесаха че от малко количество постигах същия ефект, вместо да си наредя няколко големи аз взимах малки точки, като цяло единствено работата ме е потиквала да шмъркам, смея да твърдя че от много време на сам пуша само коз и едва ли ще се подлъга да шмъркам отново. НЕ БЪДИ КАТО МЕН, СИНТЕТИКАТА Не е за всеки и рано или късно дънните платки горят и е изключително опасно макар че мен не са успяли да ве закачат но имам доста познати който са и не могат да се откажат.
Прикачени файлове
Screenshot_20181218-042123.jpg
IMG-0129c66343bd3d1a3c95feb65d267e2c-V.jpg
IMG-b7feb1e1734bfff7f996eb82b0aafebd-V.jpg
IMG-b7feb1e1734bfff7f996eb82b0aafebd-V.jpg (33.36 KiB) Преглеждано 3273 пъти
received_610469882435920.jpeg
received_610469882435920.jpeg (27.62 KiB) Преглеждано 3273 пъти
IMG-c9d133ad128050c19a2e3108d289950f-V.jpg
IMG-963d85a43e2a53ac335e8435e889cd30-V.jpg
Screenshot_20181201-110805.jpg
IMG-02cdc1cbec484a483b4b174f9f02fa3e-V.jpg
IMG-02cdc1cbec484a483b4b174f9f02fa3e-V.jpg (63.25 KiB) Преглеждано 3273 пъти
Screenshot_20181201-110149.jpg
IMG-6c2a9d470a6f1df3fe66935f4beed75a-V.jpg
IMG-6c2a9d470a6f1df3fe66935f4beed75a-V.jpg (59.06 KiB) Преглеждано 3273 пъти
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Един от най-силните ми трипове в живота е на ЛСД. ( почти цял картон от 400 ?микрограма? по-малко беше, защото споделих малка част от Картона със съпругата ми) Но не бях ял храна от 3 дни и се бях пречистил. По-точно благодарение на този Картон с ЛСД / LSD е трипа:
Картона с ЛСД
Картона с ЛСД
Малко пред история за трипа. Купих си гъби от пазара (Кладницата и Пачи Крак). Понеже не консумирам животински продукти, си набавям много хранителни вещества от гъбите, а и честно да ти кажа от малък гъбите ми харесват като храна. Купувам си прясна Кладницата и сух Пачи Крак, и се прибирам в нас. Понеже съпругата ми беше ангажирана с работа, си ги сготвих сам. Бях гладен и седнах да ям, като и много други път съм ял гъби - знам, че са силна храна, не ям по много от тях, а и към тях ям домашен хляб със задължително нещо като салата или друго по-леко нещо от тях. След известно време ми стана много зле, почна да ми се повръща и тялото ми да се опитва да повърне, същото така получих диария. Имам няколко случая в миналото с отравяна с "обикновени " гъби (не халюциногенни) брани от дивото... така, че знаех, че съм се отровил. Веднага взех няколко хапчета с активен въглен, смачках ги с лъжицата и глътнах строшеният на прах активен въглен и след което пих вода. След това си бръкнах в гърлото и повърнах. (няколко пъти тази процедура) Обаче имах и диария..., но консумирах изключително много вода. Три дни тялото ми само не искаше да яде. Глад наложен от тялото ми. Ние хората, както и животните (примерно кучетата) имаме естествени механизми за лечение на организма чрез глад. За три 3 бях изял 1 портокал и 1 препечена филия от домашен хляб, но бях изключително свеж въпреки диарията. На 4-ят ден сутринта вече се чувствах много по-добре и усетих, че сега е момента да изям Картона. Отрязах много малка част на съпругата ми и другото го изядох аз. (около 8 сутринта) Това беше живото променящо изживяване.
Със съпругата ми правехме най-добрият секс в нашият живот. (не че се хваля, а просто споделям). Телата ни се бяха слели и само се въртяха като бушуващи спирали. Оргазма беше феноменален, имах чувството, че свършвам векове. След това изведнъж - телепатия. Всеки от нас имаше по една малка тайна от другия, но след споделянето и изпитахме блаженство. Телепатия - прехвърляме картини, думи и страшно много информация с мисли. В един момент беше дори почнахме да се забавляваме с това. Но в еди момент ти харесва да имаш отделно собствено тяло и мисли. Телепатията определено засили връзката със съпругата ми. Преди я обичах и бях влюбен в нея, ни след това изживяване се влюбих отново в нея. Поглеждах много пъти часовника. На моменти вървеше с по 1 минута, а имах чувството, че са минали часове, а на други моменти имах чувството, че е минала 1 минута, а беше минало 1 час, а единият път, като погледнах часовника - часовника се пошегува с мен като ми показа разбъркани цифри и общо взето "А ти колко часа искаш да е?". Чрез по 1 СМС се сдобрихме с мой роднина с които не си бяхме общували от годни. (дори къс смс се пишеше изключително трудно по време на трипа) Зарадвах се много, че се сдобрих с роднината ми.
Изкъпахме се и бях по боксерки в кухнята. Казвайки на глас и едновременно помисляйки си "Щом телепатията съществува тогава, какво е гласа?" БАМ! Космическа скоба от енергия разцепи кухнята ми!!! В следващия миг се рея в Космоса, видях Млечният Път от друга гледна точка. Звездите, Картините, Цветовете и нещата които видях бяха толкова КРАСИВИ, че не мога да ги опиша с думи. Общувах с Твореца и Твореца ми сподели много неща. След това Егото ми се разми във Спиралата на СвръхСъзнанието. (Водовъртежа на Млечният Път) Тогава Осъзнах, че Всички сме Едно. Едно Прекрасно, Всевишно и Красиво Едно Цяло. Но да си СвръхСъзнание е много скучно... много по-яко е да имаш свое собствено физическо тяло и да имаш отделна личност с която да изживяваш опитност. Едно от нещата които видях, беше, че ние преди да дойдем тук на Земята се съгласяваме да се материализираме в тази времева променлива. Разбрах, че имам Мисия тук в тази физическа реалност и съм необходим в тази физическа реалност, но Твореца ми обясни, че съм СъТворец, както и всеки друг човек на Земята е СъТворец и част от цялото, Твореца ми сподели уникална информация и ми "даде инструменти", с които да изпълня задачата си. След това се "върнах в кухнята" и като погледнах всичко беше изградено от Матрица. Стените, масата и абсолютно всичко беше изградена от Матрица, но не зелена Матрица. Матрицата беше в различни цветове. Матрицата представляваше нещо, като нашите български Шевици (бродерия, народни мотиви), но като се вгледах в разноцветните Шевици видях, че са изградени от "танцуващи и с(на)вързани" 1 и 0 правещи код от 1010101011, 0101010001110010101 и т.н. . Дори видях свързаност/логика в кода между цветовете на "шевиците" и кода. Материя е просто енергия (всичко е изградено от енергия), кондензирана до бавни вибрации. След известно време започнах да виждам нормално. Видях и много други неща, които няма да споделям с други хора. Трудно ми беше да си обуя дънките, колкото и смешно да звучи това. Преди бях Човек, които изживява Вселената, а сега Вселената изживява Човек... .
Приятел, които е напреднал психонавт е на мнение, че заради тази картина съм виждал Матрицата.
Приятел, които е напреднал психонавт е на мнение, че заради тази картина съм виждал Матрицата.
Във вкъщи имаме красива гледка, но по време на Залеза, Твореца беше благосклонен с нас и от безопасно разстояние ни показа бушуваща буря на километри развиваща се от нас. (имах чувството, че виждам всичко на 40 км) Небето беше стихийно, тъмно и красиво, но зад бурята в далечината видяхме невероятно красива, хубава и положителна Дъга и че Всичко ще Бъде Наред. Там се виждаше и Залеза. След това гледахме ярките и пищни светлините на града.

Накрая на вечерта почна да вали при нас. На момент излизахме на вън за да се насладим на красотата на дъжда, на моменти гледахме дъжда зад прозореца как красиво вали. Беше 22 вечерта и се озовахме слушайки. Стояхме някъде до към 24 (12 вечерта).


Много се радвам и съм благодарен на съпругата ми, че споделихме този трип заедно. Истинска радост, удоволствие и подкрепа беше, че тя беше с мен и трипвахме заедно. На моменти имах нужда от нейната подкрепа и утешение. Тя беше до мен и това ми даде сили. Това беше най-хубавото и живото променящото ми изживяване.

През целият трип със съпругата ми ядохме много узрели, сочни, вкусни, слънчеви портокали и пихме много изворна вода.
Аз пуших много масури с чиста трева, които си бях свил преди началото на трипа. Масурите сякаш не ми действаха и не ме напушваха, но определено помогнаха и облекчиха някак си трипа.

Аз докато халюциногирах бурно съпругата ми успя да изчисти безупречно във вкъщи. Все пак когато си на LSD виждаш много мръсотията, колкото и малко да е тя, мръсотията те дразни и я изчистваш. На мен също ми се набиваше в очите, но нямах възможност да стана и да й помогна да изчисти в този момент.
skin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2018, 12:07
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Хероин-трипа в живота ми за баш трипа ще разкажа по надолу!

След години пушене, спиране на марихуана шмъркане на амфети, кристали и така нататък един ден след работа се видях с мой далечен познат ще го наречем Марин, та Марин на кратко мухата ми донесе нещо спешъл едишън, от малък грат съм та не се намират толкова често такива дроги, та Мухата стар хероинов беше на метадонова извади ми кафеникав прах викам кво е тва хаха не точно ама викам аре няма игли мигли дай да шмърканме, отидохме в изгорялата болница там на времето имаше доста наркоманчета я лепилари я хероинови бе квот се сетиш та направи ми той една черта той беше на метадон ама и той си направи както и да е нищо слабо, лека еуфория и нищо ясно беше че материала е слаб пък с цената на кокаина, та така няколко дни не след дълго се срешнахме бях твърдо решен след поредната кавга с наще и мойта амфетаминова наркоманка за която не ми се говори, викам маха имаш ли от якото той вика имам аре в болницата и......

Тук искам да ви представя трипа в живота ми най якото изживяване не го пожелавам на никой обаче ХЕРОИНА УБИВА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ! най вече

Та отидохме в изгорялата сграда останала на плочи и тухли с историята на провалени те животи на много хора търкаляха се шишета от бронз, спринцовки, игли, лайна и.....
Той ми вика аре тоя път по така извади една супена лъжица, лимонена киселина и спринцовка с две игли, сготви го и вика давай ти си пръв викам окей стена вената и тя изпъкна, уцели ме и осетих с навлизането на течността как нещо ме удря кик ли беше незнам с всеки мили литър се усилвле все повече осетих топлина не след дълго стана кофти, явно дозата беше висока или материала силен незнам по върнах няколко пъти и се отдадох на вълната беше сякаш аз съм единствения на тоя свят топлина най якото чувство в живота ми не ми пукаше кой ще дойде какво ще се случи аз бях велик най големия..... И така няколко месеца след това осешах, че нямам нужда от нищо друго само дозата, а дозата се вдигаше и цената и бях стигнал предела да живея или всяка една можеше да е краят.
Между другото не ми пречеше ходех си на работа целех си се даже по време на работа но бях стигнал границата дозата се вдигна от няколко кубика на ден до 3 пъти по няколко кубика на ден общо казано зимах сутрин, обяд и вечер даже вечер се събуждах с мисълта за него.
Отслабнах няколко килограма не ме интересуваше нищо друго освен него не се хранех.
Един ден се събудих с жаждата за самото то но човека нямаше свършило беше.
Ауууу най гадния ден в живота ми викам си кво пък ще пия едно кафе няколко цигарки и така... Да ама не изпих кафето стана ми зле осещах че всичко ме боли мускули мозък абе всичко майка ми беше разбрала какво е станало както и да е изкарах едвам 2/3 дена на легло и мухата се обади беше зареди нов материал видяхме се взех си, отидох в болницата сам сготви си и се уцелих със същата последна доза с която преключих...
Бях припаднал въргалял се бях по гадостите по болницата ужас явно дозата ми беше е била в повече така калян мръсен се прибрах вкъщи ни жив ни умрял не ми се говори повече...... Ужас

След няколко месеца почина баща ми и спрях всичко бях пробвал метадон венозно ташак пълен уж за отказване нищо по зле
Моя съвет е ако някой някога има досег до Хероин било то на фолио, шмъркане

НИКОГА АМА НИКОГА ДА НЕ ОПИТВА ТОЗИ БОКЛУК ГАДЕН!
ОТКАЗВАНЕТО Е ИЛИ СПИРАШ ИЛИ УМИРАШ!
НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ МЕТАДОН И НА МАЙКАМУ......... МЕТАДОНА СЕ ОТКАЗВА ПО ТРУДНО!!!
Вече съм горд независим от 8 месеца!
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Аз не си спомням точно първото напушване, но беше когато джойнта беше левче, Един приятел пафкаше редовно и ме е почерпил.

Спомням си когато си купих първия джойнт от пишман дилър. Тоя беше умрял от страх, чудеше се да прави ли сделката да не я прави ли. Абе голям филм. Трябва да съм бил на 13 някъде.

Отидох да пафкам заедно с тоя дето пушеше редовно. Нарочно ме вкара в някакъв филм та се уплаших, че нещо ще ми стане, а и напушването беше странно. После няколко дни имах flashbacks. Май тревата беше друсана с нещо, но не знам с какво.

Първия път с амфетамин си го спомням по-добре. Взех прахта и я сложих в капсула, че шмъркането не е много яко. Отидох на подстржка и ме хвана, беше ми супер яко, после във фитнеса направих супер тренировка с до 20% по-големи тежести. Накрая се прибирам с на баща ми бмв-то, но тръгна да вали сняг и пред нас си викам гледай какъв ми е кеф, я отиди да дрифтиш. Та половин час дрифтих и пак ми беше егати кефа.

След това ползвах амфетамин само като ходя да си поливам градините, че ми беше доста тегаво. С времето това да ти е супер яко се изгуби и ми действаше само да съм супер съсредоточен и работоспособен. Взимал съм винаги еднакви дози, 20-30 до 50 милиграма максимум, става въпрос за чист амфетамин.
Последно промяна от kot на 18 Дек 2018, 23:50, променено общо 1 път.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Наркотиците, които съм опитвал не са много, но са в големи количества особено, някои от тях.
До момента съм опитвал марихуана, Амфетамини, Мета амфетамини, Пико, MDMA, MDA, екстази, кокаин, трюфели, гъби, MoCa (чист кофеин), Салвия.

За момента ще започна с Марихуана и Амфетамини
Първият ми досег с марихуана е бил преди да навърша 10г., бяхме на село и с приятели намерихме растение, разпознахме го благодарения на един от компанията, чиито братовчед беше доста по-голям от нас и му е показвал какво представлява. Растението не беше по-голямо от 30 дни , но ние от къде да знаме.... изкопахме го и го преместихме в гората :) след близо 2 седмици поливане решихме, че му е достатъчно :D отрязахме го и го изсушихме. "Братовчедът" беше така добър да ни предостави листчета картончета и машинка за свиване на цигари. Направихме всичко, както ни беше обяснил, събрахме се 4 5 човека и го запалихме... пушихме листа, някой от компанията започна да се превъзнася, че го е хванало, а другите може би ни заболя главата от кашляне...
На следващата година ми беше първият опит да си отгледам сам. Намерих на полето едно растение, пресадих го на друго място, но не оцеля за дълго време :)
Първото ми истинско напушване беше на 15 благодарение на една приятелка на Vetrushka. Събрахме се в някакви хора, които повече не видях, но беше доста забавно, нямам особено много спомени от тези моменти, но от този момент започнах доста активно да пуша. От няколко години насам пуша доста рядко, понякога веднъж месечно.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Имам възможност да пробвам метамфетамин, но от прочетеното за него няма да го направя. Много по-различно ли е от амфетаина? Според мен не би трябвало да има огромна разлика, освен, че държи по-дълго.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

С Амфетамините ме запозна отново приятелката на Ветрушка когато бях на 18. Бяхме на морето, като отговорната задача да пази амфетамините беше дадена именно на него. Е да ама той не беше в много добра форма в този ден и ги забрави в джоба на банският, който изпра и просна на терасата на хотелската стая. След дълго търсене ги намерихме, но бяха станали на пастет :)
Дойде ни гениялната идея, че можем да ги изсушим върху лампиона на спалнята и се получи. След 40-50 минути чакане дойде заветният миг да опитам амфетамини за първи път... бях супер енергичен и разговорлив, не ми се спеше и не бях гладен въпреки, че до преди това умирах от глад. В продължение на 6 часа 3-ма човек сме спорили върху закона за движение по пътищата. Беше приятно, но в същото време изтощаващо преживяване.
През следващата една година опитвах понякога, но не особено често, докато не дойде момента на завършването на 12ти клас, когато си Е*А майката... започнах да друсам всекидневно, в началото само вечер, а не след дълго денонощно. Имал съм 4-5 дни без абсолютно никакъв сън, като след вторият ден започвах трудно да говоря и да свързвам думите в изречение, а на 4-5 ден бях напълно неадекватен и дори не искам да си представям как съм изглеждал в очите на другите хора и дори сега години след тези моменти, хора ми разказват как са ме виждали ми е трудно да го осмисля как съм могъл да си го причинявам. Моите приятели обикновено друсаха по 1г 2--ма човека за цялата вечер, аз друсах 5г.. Стигнах до момента в който дърпам линията и лягам да си спя, а 90% от хората, които друсаха не можеха да го направят. В рамките на 3 месеца свалих 20км. и заприличах на долен наркоман. Виждах се само с хора, които друсат и не можех да си представя, че има други хора,мислех си че ние (които шмъркаме амфети) сме нормалните, а останалите, които не го правят са странните и различните. Мисленето ми беше толкова замъглено и нервите толкова опънати, че успявах да се скарам с всеки един човек за най-малкото нещо, било то че диша прекалено шумно. Скарах се с добри мой приятели защото започнах да забравям, че изобщо съм провеждал разговори с тях. Дойде и момента, в който зъбите започнаха да ме болият и да се развалят един по един.
Бях толкова пристрастен, че не можех да започна деня си без да се надрусам, не можех да си го представя, а и не исках. След, като амфетите ми станаха слаби, разпитах за нещо по-силно и тогава открих Пико-то. Пикото е в пъти по силно от Амфетамина. 3-ма човека си взимахме 1г като те дърпаха по 1 линия и цяла нощ не можеха да мигнат, а аз вземах всичко останало и питах за още.
Цялата тази история открадна 2 години от живота ми, казвам открадна, защото буквално аз тогава не съм живял, да не говорим че 60% от времето не го помня.
Усях да ги спра след една нова година, мисля че беше 2-ри януари и всички се бяха прибрали вече, а аз останах сам и започнах да халюцинирам и да говоря с някого, като след доста време осъзнах, че съм сам и няма никой при мен въпреки, че имах чувството, че някой седи до мен. Това беше повратният момент. когато реших че трябва да спра и го направих! Отне ми седмица докато разбера какво точно ми се случва, десетина дни след това, докато карах просто осъзнах, че до този момент съм живял в друг свят и не съм могъл да асимилирам дори малка част от реалността.
Години след това до ден днешен продължавам да се боря с последиците от употребата на амфетамини и пико. Краткотрайната ми памет е ужасно увредена и трудно запомням малки неща, концентрацията също, но съм сигурен, че може да има и доста друго неща,за които не подозирам.

На кратко: Амфетамините са едно от нещата, които ви препоръчвам да не опитвате, защото на много от вас би ви харесало как ще се чувствате, но това е една примамка за капана в който те искат да ви вкарат. Все още имам познати, които продължават да вземат амфети и винаги, когато ги видя си спомням как аз съм бил на тяхното място и съм благодарен, че съм успял да ги спра.
За тези, който все пак са решили да опитат или дори в момента друсат с амфети ги съветвам да спрат. Първо, защото в България вече амфетамини не се произвеждат, и който и каквото да ви говори ви лъже за да си продаде стоката! Второ, няма нищо забавно в това да се изкривиш и да се докараш до неадекватно състояние на агресивен пубер, който се мисли за бог или цяла нощ да не можеш да заспиш и на следващият ден да се чувстваш като боклук.
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”