Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Дневникът на млад земеделец! ☘️

Семена марихуана
AlCapone77
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Май 2020, 02:03
Been thanked: 23 times

Преди 4 дена съм ги сложил във саксийки,а пък още не са тръгнали защо така?
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

AlCapone77 написа: 15 Юни 2020, 02:40 Преди 4 дена съм ги сложил във саксийки,а пък още не са тръгнали защо така?
- Колко дълбоко си ги засял?
- Държиш ли почвата леко влажна или е суха?
- На тъмно ли са или на светлл?
Нямаше да питам за температура ама каква е температурата където са ти саксиите?

Едит:

Защо не си прочел нито един дневник или поне неква информация отгоре-отгоре за стартирането?? много не сериозно отношение..
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Не се притеснявай ще стане. Имай в предвид, че това е най-лесната част, първите пъти ще ти е за тренировка по скоро, отколкото за добив. Ще станеш факир после. Може и от тоалетната хартия да е, като я гледам ми прилича на ароматизирана и обработена. Коренчето като засмуче химията и се секва още от малко. Трябваше от салфетките, които ти казах. Изчакай 5-6 дена и пускай нови
Последно промяна от Zafor19 на 15 Юни 2020, 09:10, променено общо 1 път.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Zafor19 написа: 15 Юни 2020, 08:41 Не се притеснявай ще стане. Имай в предвид, че това е най-лесната част. Ще станеш факир после. Може и от тоалетната хартия да е, като я гледам ми прилича на ароматизирана и обработена. Коренчето като засмуче химията и се секва още от малко. Трябваше от салфетките, които ти казах. Изчакай 5-6 дена и пускай нови
Първо да почете малко и тогава да пуска. Като гледам тряя да се готви за индор, че за кога ще вегетират тия китки навън.. Нз
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

@AlCapone77 ще ти спестя мъките, като ти го кажа направо: прецакал си се със семената, защото са закупени от пишман сайт! Не си първия и за огромно съжаление няма да си и последния.
Тук във форума има два огромни рекламни банера на SEEDSMAN (най-големият сайт за канабис семена в Европа) ама ти НЕ, видял си, че предлагат доставка с еконт и сайта е бил на Български език и хоп сега се чудиш, защо аджеба не ти никнат семената.
Сайта от който си закупил семената има ужасна репутация, като 90% от хората закупили семена от там имат проблем с тях.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Тя че банката, е не е читава не е, ама за мен това си точно от хартията. Миналата година нали и при мен беше същото, само не знам защо си играя да пиша, като после не се чете. Когато напоиш семката с всичките неща, които има по хартията, било оцветител или аромат, после вреди на коренчето и не тръгва, защо не знам, ама се пукат и спират. Дано при теб да се покажат, ако си я сложил по дълбоко може и 6-7 дни да и отнеме.
AlCapone77
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Май 2020, 02:03
Been thanked: 23 times

Тръгнаха но се притеснявам,че ще умрат.
А това другото мъжко или женско е,че не съм сигурен.
Прикачени файлове
DD1F0E33-1F2E-477A-B7AC-1F136ED263E3.jpeg
B2540DBE-B63C-4188-94B2-373EE98311F8.jpeg
EA083589-0EA7-4D53-B998-9E5079D89E9D.jpeg
4680CDD1-95D0-4599-9DBF-44F8FDF535C9.jpeg
91CC3CC3-A8F5-4D33-B8D1-2CB4E60D525D.jpeg
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Vetrushka написа: 11 Юни 2020, 14:03
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 11 Юни 2020, 09:01
AlCapone77 написа: 11 Юни 2020, 02:14 Най-после показаха коренче и утре ще ги засадя във кофичка от кисело мляко.Тези дни ще вали и се чудя как да ги предпазя и къде да ги гледам докато минат дъждовете,а във къщи не е удобно...
Тая салфетка е супер суха.. От началото те гледам и все са сухи.
Освен, че е суха и е боядисана, може и да е ароматизирана, такива неща не се ползват. Миналата година имах проблем с покълването в обработен тампон за махане на грим. Пукаха черупките, покажат корен и спират с развитието. Над 7 семки прецаках по този начин, докато се усетя, че е от памука.
миналата година и аз така прецаках един гроу, само че със салфетки на Емека...дори писах тук, мисля Инна тогава ме насочи и се оказа права - хартията с парфюми, добавки, багрила и незнам си още какво...От тогава повече в салфетка никога не слагам, даже и в никаква хартия - от водата - директно в работната саксийка :-)
"Освен сега, има и после !"
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

new vilager написа: 16 Юни 2020, 11:36
миналата година и аз така прецаках един гроу, само че със салфетки на Емека...дори писах тук, мисля Инна тогава ме насочи и се оказа права - хартията с парфюми, добавки, багрила и незнам си още какво...От тогава повече в салфетка никога не слагам, даже и в никаква хартия - от водата - директно в работната саксийка :-)
Аз за това дирекно ги бодвам в навлажнена почва, за да ми е мирна главата.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз не знам дали си въобразявам, но тази година от както ползвам K +Amino на Better Organix, нямам семка която да не се отвори още във водата за по малко от 15 часа и после директно в почвата. Това със тампон или памук обикновено го правя на стари семки, които не съм сигурен дали ще се отворят и да не ги чакам на празно. Но определено виждам че семките които ги накиснах с аминото, по бързо тръгват. Тествах го общо на 8 семки, различни сортове, като 4 бяха автомати и за 15 часа са се отворили във водата още.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”