Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи опит за външно отглеждане Special Queen Kush

Семена марихуана
Koko
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 18
Регистриран на: 17 Май 2020, 16:48
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Дам дам много приятен аромата... 😍един мой авер който е по напред с материала от мен ми каза че съм избързал с брането.. Ааз сега си пръскам канчето по 3 часа не слизам на земята Незнам колко повече от това да лови 😂 другото лято ще разбера. Много сэм доволен от избора ми на семки следващото лято пак ше взема от него задълже
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Koko написа: 16 Окт 2020, 14:26 Дам дам много приятен аромата... 😍един мой авер който е по напред с материала от мен ми каза че съм избързал с брането.. Ааз сега си пръскам канчето по 3 часа не слизам на земята Незнам колко повече от това да лови 😂 другото лято ще разбера. Много сэм доволен от избора ми на семки следващото лято пак ше взема от него задълже
Всичко много хубаво, ама това с аверите не е добре, това трябва да си го знаеш само ти.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”