Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

различни цветове ?

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Здравейте, приятели !
В края на пореден гроу съм ....режим 12/12, може би още 2 седмици до жътва, 2 от растенията са със странни цветове.
Досега не съм имал такъв случай.
Виждат се на снимките.
Държа да отбележа, че целия гроу тръгна с проблеми, от 20 семки я докарах до 8 растения, като 2 от тях са доста изродени (вероятно е от това ?)
Едното е миниатюрно копие на растение (долу в дясно от овлажнителя), другото върви на ръст, листна маса и цветове, но самите цветове са супер странни. Не се затварят като главите на другите.
Четох, четох, мислех, че е възможно това растение да е мъжко, но не виждам никъде белези за това. Ще сложа и снимки на другите растения, за да добиете представа.
Всички са раснали заедно от семка до настоящия момент - при едни и същи условия - вода, въздух, храна, почва, място, светлина.
Семената са от seedsman white widow & The white OG. Феминизирани, фотопериоди.
Това специално е white widow
Благодаря предварително за мненията ви !
МИР !
Прикачени файлове
IMG_20200501_114816.jpg
това са първенците
това са първенците
това е цялата банда. Различното растение е най в ляво, долу, в ляво от овлажнителя.
това е цялата банда. Различното растение е най в ляво, долу, в ляво от овлажнителя.
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
"Освен сега, има и после !"
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Понеже нямам много опит не знам дали е редно да давам мнение но на мен ми изглежда като генетична Аномалия много е здухано милото...
Аватар
SirSmokaLot
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 30 Май 2019, 13:42
Has thanked: 47 times
Been thanked: 45 times

Според мен трябва да им направиш по качествени снимки и да им ги пратиш. Хич не е ок работата след като са еднакви видове, в еднакви условия и да няма едно с едно. А и чак накрая видях там някакво рудералисче и направо не повярвах. Не съм фен на която и да е сийд банка, но тая се е изгаврила направо. Наистина трябва да потърсиш някакво обяснение и обезщетение за загубеното време и средства. То че пари няма да видиш ясно, но поне да те обещетят с най доброто, което имат. От прочетеното разбирам, че не отглеждаш автоматици, така че не могат да тръгнат да ти обясняват, че е ген. Тоя мъник ти е коза, ползвай го, защото за другото с по два пистила на цвят, ще се оправдаят точно с това, че е някаква аномалия. Благодаря ти за поста! Търсете си правата;)
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

С какво осветление, е бокса?
completely mad
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Сигурен ли си, че не ти влиза светлина в тъмния период, на мен на нещо такова ми изглежда. Ясно, че не гледаш за първи път, ама все пак си виж нещата. При мен, овлажнителя е вързан на друг кръг и е 24/0 пуснат, не се бях съобразил, че той свети в тъмното и ми разваляше фотопериода..
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Crazy Train написа: 12 Май 2020, 01:47 С какво осветление, е бокса?
2 * 100W лед (четвърти или пети гроу с тях) + 1 *600W китайче с червени, сини и бели лед. Ползвам го за втори път. Включвам го когато мина на 12/12, а и малко преди това. Но...според мен си е нещо от семките...още в началото имах ядове с тях. Дори това растение и другото в дясно от овлажнителя ги спасих с лактофол против хлороза...бяха си загинали. Все пак ми е мистерия. Такива цветове не бях виждал.
"Освен сега, има и после !"
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Vetrushka написа: 12 Май 2020, 08:47 Сигурен ли си, че не ти влиза светлина в тъмния период, на мен на нещо такова ми изглежда. Ясно, че не гледаш за първи път, ама все пак си виж нещата. При мен, овлажнителя е вързан на друг кръг и е 24/0 пуснат, не се бях съобразил, че той свети в тъмното и ми разваляше фотопериода..
може да си прав. В самия бокс е 100% тъмвно, овлажнителя ми е на техния режим, т.е. не работи в тъмния период, има климатик, но светлината от единствената му диодна лампичка едва ли е проблем...поне досега никога не е било, но....през метър имам още 1 бокс, в който гледам клонингите, които са на 18/6 в момента. Имам плътни ПВЦ завеси между боксовете, но не съм проверил дали е абсолютно пълен мрак през тези 6 часа разлика в светлината на двата бокса. Дали е възможно това ? Все пак другите 6 растения (изключвам и джуджето) са в отлично здраве и развитие ? Ще опитам да изградя някаква по-сериозна преграда между боксовете, за да съм сигурен, макар че вече за този гроу е късно.
Благодаря за мнението !
"Освен сега, има и после !"
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

new vilager написа: 12 Май 2020, 10:49
Crazy Train написа: 12 Май 2020, 01:47 С какво осветление, е бокса?
2 * 100W лед (четвърти или пети гроу с тях) + 1 *600W китайче с червени, сини и бели лед. Ползвам го за втори път. Включвам го когато мина на 12/12, а и малко преди това. Но...според мен си е нещо от семките...още в началото имах ядове с тях. Дори това растение и другото в дясно от овлажнителя ги спасих с лактофол против хлороза...бяха си загинали. Все пак ми е мистерия. Такива цветове не бях виждал.
На мене ми се разкриви и чак се изхерми, но беше от стара ХПС лампа, с много изкривен спектър. С лед не съм гледал.
completely mad
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Това е много дребно,но така може да остане и от предобряне,силна почва,кълцане и много неща,може на него нещата на другите да не са му идвеали добре,в повече и тн.......Възможно е да е някакъв кофти ген също де,но това е по-редкия случай,повечето ние сме си виновни.Увери се добре,преди д апишеш на банките мен ако питаш,аз не им пиша за щяло и нещяло ако не съм сигурна точно какво става.
Защо не го вдигнеш нагоре да е по-близо до лампите,така ще надебелее поне повече?Аз не виждам мъжки части и херм да е.......Пробвай да го изгледаш,приближи го до светлината,него прехранвай,защото е мого мъничко и не може да яде колкото останалите(които са хубави)и да видим какво ще стане.:)Мен даже ми изглежда свежо.
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”