Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Блатной OutDoor 2020 #1

Публикувай отговор
Семена марихуана
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Sho написа: 30 Юли 2020, 19:43 Колега , да те запитам един въпрос . Водата с която поливаш съдържа ли хлор?
Разбира се.. При мен хлорчицата е неразделен приятел хсхс.

Майтапа на страна, но да. За жалост ще е така, иначе ще е много тегаво, ако трябва да пълня бидони и да пълня кофи от тях когато поливам или подобни щуротии.

Така ми отива поне час час и нещо докато полея само и да изпуша една две цигари докато ги огледам дали има нещо нередно или проблем, а иначе ще ми трябват по 2 часа..
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Sho написа: 30 Юли 2020, 23:13
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 30 Юли 2020, 20:52
Sho написа: 30 Юли 2020, 19:43 Колега , да те запитам един въпрос . Водата с която поливаш съдържа ли хлор?
Разбира се.. При мен хлорчицата е неразделен приятел хсхс.

Майтапа на страна, но да. За жалост ще е така, иначе ще е много тегаво, ако трябва да пълня бидони и да пълня кофи от тях когато поливам или подобни щуротии.

Така ми отива поне час час и нещо докато полея само и да изпуша една две цигари докато ги огледам дали има нещо нередно или проблем, а иначе ще ми трябват по 2 часа..
Това е разбираемо при теб поливките са доста литри , но 😀 имай в предвид , че това убива бактерийте , които са ти нужни и твърдиш че стимулираш предполагам с чай , обърни внимание на био препарати с някаква бактерия и ще видиш , че изрично пише да се ползва не хлорирана вода . Аз не съм сигурен с какви точно препарати пръскаш но всички те също ебават мамата на бактерийте. Можеш да направиш система за събиране на дъждовна вода в щерна примерно и ще имаш хубава вода .

Досетих се, че затова ми задаваш въпроса :д
И мен точно за това най-много ме е яд от цялата картинка.
Знам, че не трябва да казвам "кво да направя" ама кво да напрая чуек.. То сумати работи, все нещо трябва да куца :(
Храня ги с меласа, не чайчета.

Иначе пък се кефя, че има много червей. Като разровя мулча да вида ко стаа и изкачат :д
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Голяма борба днес.

Занимавах се вероятно към 4-5часа и успях да направя само 5 от китките.
Но съм доволен как стана.

Имаше alot of pruning и мрежи.
Обиколих целите китки от 4те страни с мрежа, другия път само ще им метна една отгоре финална и приключвам.
Същото ще направя и на другиге 4,но те искат нови по-високи колци, че тия ниски идват.

Ошлибах ги както споменах доста, притеснява ме факта, че няма да имат циркулация и недай си боже по-лоши последици.

Полях с 1кубик вода пак
От другата седмица се започва с редовна храна.

Ще отсъствам 5дни,надявам се да издържат.
Прикачени файлове
IMG_20200802_160954.jpg
IMG_20200802_160915.jpg
IMG_20200802_160856.jpg
IMG_20200802_160936.jpg
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Споко те хапват.....акаа..т....торят.....въобще чудо.....щом са живи х.л.о.р.а. не е проблем.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Mezzazine написа: 03 Авг 2020, 04:15 Споко те хапват.....акаа..т....торят.....въобще чудо.....щом са живи х.л.о.р.а. не е проблем.
Голям проблем е хлора ама щом казваш босс :)
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

За червеите говоря лек...няма нужда бос да ми викаш......из и.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

При мен нещата надявам се да са по-добре от тук нататък.
Сега ще ми се нахвърлите "аз казах ли ти" "не слушаш" и прочее.
Така е, инстинктивно както веднъж Софията ми каза човек първо се опарва и тогава си взима заключения.

Укреплението не беше хич добре за тия горили, за другия път вече ще знам и ще направя нещата по добре. Тая година ще я избутам така.

Няма да паднат разбира се, дори и така да ги оставя, но ковах днес летви, връзвах клони, успоредни гредички пусках, слагах и диагонални пръчки за подпори.
Сменях колците на другата градина, че бях там със старите(къси).

Общо взето днес около 5 часа ми отне тва само.
Утре ще обиколя с мрежа всяко едно цвете от 4те страни в другата градина, че само едната направих предния път.
Ще полея утре също.

Иначе пък от добрата страна има цъфтеж вече. Предполагам тук до няколко дни или седмица гд ще заформят вече коронка.
Прикачени файлове
Градина 1 - слънчевата
Градина 1 - слънчевата
Градина 2 - не толкова слънчева
Градина 2 - не толкова слънчева
Гр 2
Гр 2
Гр 2
Гр 2
Гр 2
Гр 2
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Днес ходих 2пъти.

1вия път слагах мрежи от 4те страни в градина 2, нямаше вода и затова се наложи да ида 2ри път.

2рия път полях и напръсках за буби.

След 2 дни ще повторя пръскането
Ще напръскам и за фунги пак.

Накратко:

Слагане на мрежи, пръскане е много тегаво при такива размери на цветя.
По-лошото е, че повечето яйца и буби са от долната страна на листата и просто абсурд да бръкнеш навсякъде за да стигне препарата.

Pruninga също е тегав особенно пък когато имаш 3-5 реда мрежи и са обгърнати отвсякъде с мрежа. Достъп - малък.

Който иска горили - по-добре не!
Ама аз съм тъп и упорит и затва другата година ще се пробвам даже и по-големи да направя хаха
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Повечето инсектициди са трансламинарни, т.е. минават през листата и трепат квот има отдолу. Нисоран е такъв. За такива големи разстения бих използвал системни препарати. Те се разнасят по цялото разстение, включително и корените. Иначе с контактни няма шанс.
Мир
Последно промяна от Crazy Train на 09 Авг 2020, 22:53, променено общо 1 път.
completely mad
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Понеже видях, че използваш израза "горила" и по-рано в темата "горила гроу" искам само да уточня, че това е малко сбъркан превод и реално идва от Английски и се изписва guerrilla / guerilla и се произнася [ ɡəˈrɪl.ə Гуериля, а не "Горила".], а в буквален превод означава "партизанин", а от там и партизанско отглеждане.
Партизанското отглеждане е отглеждането на тайно, скрито място на открито, което не е в собствената ви градина, обикновено някъде сред природата, където няма лесно да бъде открито.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”